Stidljivi, povuceni, smotani muskarci

ti stidljiv nećeš moći da rezervišeš ništa, ako je sudeći po uvodnom postu...ti si šonja...misim ne kažem to ja, nego eto takvo je valjda uvreženo mišljenje o stidljivima...

Tako sam i ja mislio. Ali razuverio me jedan drugar. Kad ga covek vidi mislio bi da ne ume ulicom ici, a on zbog neke ribe skakao sa drugog sprata. Bezao od njenog caleta kad ih je iznenadio... :lol:
 
kroz pitanje je provučena ružna tvrdnja da kad je muškarac stidljiv da se nekako podrazumeva da je šonja...ja sam dobar deo svojih mladalačkih godina bio stidljiv, al nešto nisam dobijao komplimente da sam šonja, niti je njihovo ponašanje govorilo da devojke imaju takvo mišljenje o meni...
s obzirom da i devojke vole alfa mužjake (a pogotovo mlade devojke), a galamdžije su obično takvi (makar u početku dok se ne dokaže da u stvari nije takav, nego samo leči komplekse i nesugurnost), oni imaju prednost u odnosu na stidljive...ali to važi samo dok devojka ne shvati, ne uvidi sama da su te galamdžije najčešće obične jajare, pa tek onda počne da obraća pažnju na kvalitete ovih stidljivih, koji postoje, ali su sakriveni ispod stidljivosti...

Ne mora nuzno da znaci da je stidljiv neko sonja, zavisi sta ko uzima pod sonjom. Ako je neko stidljiv i smotan, i ne moze lupam, da cvrsto i jasno donese odluku i uzme stvar u svoje ruke, u ocima svoje bolje polovine moze izgledati kao sonja, papucar, kako god.
E sad sto rece neko, takvi su dobri za motanje oko malog prsta, ako naidju na tavku devojku koja iz nekog razloga hoce da mota muskarca, seks ne iniciraju cesto (plase se odbijanja), njena je uvek zadnja, i onda ili takvog vrte oko prsta (one koje imaju zelje), ili jednostavno kazu "vidi ovog sonju" koj ce mi to. Naravno, ima i onaj deo koji ne vidi nista lose u tome i pepozna dobre kvalitete tog muskarca, nema te borbe za moc, ko je jaci i sl.

Opet, ne znaci nuzno da je svako ko je stidljiv sonja, a i to sto kazes, mnogi glume jajare jer su oni na ceni ovih dana.
 
Ok, ustanovili smo kako je misljenje o stidljivim, povucenim i smotanim devojkama, a sada ide tema o smotanim, stidljivim i povucenim muskarcima.
Zene, sta mislite o takvim muskarcima koji su eto, smotani, stidljivi, povuceni? Jesu li vam privlacni ili ne i zasto?
Muskarci, mislite li da ovi smotani, stidljivi i povuceni imaju sansu, ili devojke jednostavno ne zele nekog "sonju" vec pravog muskarca, i zasto?

Privlačni su mi ako osetim ispod te površne smotanosti, ali blaži oblik smotanosti da naglasim , neku finu zverčicu koju ću da iskopam na površinu. Njami. Najbolji su.
Oni pametni a nežno smotani. A i oni mene vole :p
 
Ok, ustanovili smo kako je misljenje o stidljivim, povucenim i smotanim devojkama, a sada ide tema o smotanim, stidljivim i povucenim muskarcima.
Zene, sta mislite o takvim muskarcima koji su eto, smotani, stidljivi, povuceni? Jesu li vam privlacni ili ne i zasto?
Muskarci, mislite li da ovi smotani, stidljivi i povuceni imaju sansu, ili devojke jednostavno ne zele nekog "sonju" vec pravog muskarca, i zasto?
Stvar godina. Mlade devojke jure stereotip muškarca pa će, shodno tome, izbegavati smotanka. Smotanko dobije šansu kasnije i takvi mislim da spadaju u grupu srećnije uparenih ljudi.
 
Ok, ustanovili smo kako je misljenje o stidljivim, povucenim i smotanim devojkama, a sada ide tema o smotanim, stidljivim i povucenim muskarcima.
Zene, sta mislite o takvim muskarcima koji su eto, smotani, stidljivi, povuceni? Jesu li vam privlacni ili ne i zasto?
Muskarci, mislite li da ovi smotani, stidljivi i povuceni imaju sansu, ili devojke jednostavno ne zele nekog "sonju" vec pravog muskarca, i zasto?
nisu...valjda sto ni sama nisam takva, pa mi je to malo opetecujuce. ni drugarice mi nisu takve, ni muskarci...
 
Ok, ustanovili smo kako je misljenje o stidljivim, povucenim i smotanim devojkama, a sada ide tema o smotanim, stidljivim i povucenim muskarcima.
Zene, sta mislite o takvim muskarcima koji su eto, smotani, stidljivi, povuceni? Jesu li vam privlacni ili ne i zasto?
Muskarci, mislite li da ovi smotani, stidljivi i povuceni imaju sansu, ili devojke jednostavno ne zele nekog "sonju" vec pravog muskarca, i zasto?

ako je neko stidljiv ne znaci da je i smotan? ili znaci?

nije mi jasan taj deo
 
Ok, ustanovili smo kako je misljenje o stidljivim, povucenim i smotanim devojkama, a sada ide tema o smotanim, stidljivim i povucenim muskarcima.
Zene, sta mislite o takvim muskarcima koji su eto, smotani, stidljivi, povuceni? Jesu li vam privlacni ili ne i zasto?
Muskarci, mislite li da ovi smotani, stidljivi i povuceni imaju sansu, ili devojke jednostavno ne zele nekog "sonju" vec pravog muskarca, i zasto?

Mislim da imaju sansu ukoliko su samo smotani, stidljivi i povuceni a ipak imaju karakter i ne moze se sa njima bas brisati pod.
Mada, smotanost i stidljivost nisu pozeljne osobine za muskaraca i ko je po prirodi takav, bolje da na vreme to koriguje, inace mu ne sledi neki bog zna kakav ljubavni zivot, to da budemo nacisto
 

Back
Top