trudna zena vara muza

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Captain Jack Sparrow:
pa de to ima ! a ako ima da vidimo i cujemo :shock:
eee,ima :wink:
znam ja jedan slucaj,onako,rekla-kazala...kres frajer iz price je brat bivseg decka sestre moje komsinice-varijanta! :shock: :? anyway,oni se tek vencali,njemu iskrsne neki poslovni put od par nedelja-mesec,tako,u inosranstvu i on ode sam jer ona mora na pos'o i te fore.e,za neki vikend mlada_u _trecem _mesecu ode kod roditelja u neko manje mesto tu u vojvodini,ne bih sad detalje,a tamo:njen bivsi na koga je "sekla vene" kad ju je ostavio zbog neke curke koju je i ozenio.elem,on se razvodi i mic po mic,pocne da joj kuka kako je nesrecan,a ona sirota trudnica sklona promenama raspolozenja,resi da ga utesi...vise puta :lol: :x y.li ga da l' je istina,al' on se covek posle 'falio pa ga prozvali "mamoyebac" :lol:
 
Kakve veze ima sto je trudna??? :shock: :shock: :shock: Stvarno ne razumem?!
Trudnice to rade,bez obzira sto su trudne nisu bolesne ni zarazne,niti su prestale da osecaju bilo sta sem srece sto su trudne!!!Bzvz-e 8)
 
Pa da`l je to moguce ? Al moguce cuo ja ... iz pouzdanih izvora .. Ajd da kazemo jedan moj drug ... vise poznanik mi se zalio kako je provalio da ga je zena varala dok je bila trudna ... i to zato sto se pomamila u trudnoci i on nije mogao da je zadovolji u obimu kom je ona zahtevala ... i ona mu kazala da je smrad i da joj je zao sto se udala za nistariju koja nemoze ni 4-5 puta dnevno sada kad ona moze kolko hoce jel je vec u drugom stanju i ne boji se da moze da zaglavi opet .... i mrtva ladna mu rekla da ona mora da potrazi ispomoc a on ako nece da zazmuri na jedno oko razvod ! ! ! :evil: :evil:
 
zasto skandal, izvini molim te skroz je fer. mada sam se zgrozila kad sam procitala naziv foruma kad malo bolje razmislim zene tad imaju najjaci sexualni nagon. pa sta treba, da trpe frustracije? ma nemoj. za sto i zbog koga? a kad posle trudnoce zena ne sme par meseci da ima sex sasvim je normalno da muz to ne moze da izdrzi nego svrlja.jel?
 
Captain Jack Sparrow:
Pa da`l je to moguce ? Al moguce cuo ja ... iz pouzdanih izvora .. Ajd da kazemo jedan moj drug ... vise poznanik mi se zalio kako je provalio da ga je zena varala dok je bila trudna ... i to zato sto se pomamila u trudnoci i on nije mogao da je zadovolji u obimu kom je ona zahtevala ... i ona mu kazala da je smrad i da joj je zao sto se udala za nistariju koja nemoze ni 4-5 puta dnevno sada kad ona moze kolko hoce jel je vec u drugom stanju i ne boji se da moze da zaglavi opet .... i mrtva ladna mu rekla da ona mora da potrazi ispomoc a on ako nece da zazmuri na jedno oko razvod ! ! ! :evil: :evil:

U, je, kakvu li su zdravu vezu oni imali...Pa jel' ona balavica kad misli da muskarac 9 mjeseci 3-4 puta na dan moze....a jel' on idiot pa da se nije sjetio da ima prst, ruku, jezik, i da postoje milion nacina da se zena zadovolji...da su se lijepo dogovorili i nasli kompromis, sve bi bilo OK.
Ipak, mozda tema na topiku nije takvog karaktera...
Mozda je ona njemu bila neprivlacna, mozda je on nju izbjegavao, mozda je on, kad je ona povracala, govori da prestane povracati jer ga to nervira....pa, je, eto ona, morala da nadje utjehu.
 
totbsm:
zasto skandal, izvini molim te skroz je fer. mada sam se zgrozila kad sam procitala naziv foruma kad malo bolje razmislim zene tad imaju najjaci sexualni nagon. pa sta treba, da trpe frustracije? ma nemoj. za sto i zbog koga? a kad posle trudnoce zena ne sme par meseci da ima sex sasvim je normalno da muz to ne moze da izdrzi nego svrlja.jel?

Da da nisu svi tako glupavi ko ja pa da su verni svojoj zeni koja posle porodjaja ima potrebu za apstinencijom od nekoliko godina , jbg jedan od razloga sto smo se i razveli ... :evil:
 
Captain Jack Sparrow:
totbsm:
zasto skandal, izvini molim te skroz je fer. mada sam se zgrozila kad sam procitala naziv foruma kad malo bolje razmislim zene tad imaju najjaci sexualni nagon. pa sta treba, da trpe frustracije? ma nemoj. za sto i zbog koga? a kad posle trudnoce zena ne sme par meseci da ima sex sasvim je normalno da muz to ne moze da izdrzi nego svrlja.jel?

Da da nisu svi tako glupavi ko ja pa da su verni svojoj zeni koja posle porodjaja ima potrebu za apstinencijom od nekoliko godina , jbg jedan od razloga sto smo se i razveli ... :evil:

Mili opusti se ovo opasno lici na razocarenje,a to nije dobro.
I ti nisi glupav nego tolerantan,a taj trend treba i da se nastavi,seks ce doci sam po sebi...
 
nactu:
Captain Jack Sparrow:
totbsm:
zasto skandal, izvini molim te skroz je fer. mada sam se zgrozila kad sam procitala naziv foruma kad malo bolje razmislim zene tad imaju najjaci sexualni nagon. pa sta treba, da trpe frustracije? ma nemoj. za sto i zbog koga? a kad posle trudnoce zena ne sme par meseci da ima sex sasvim je normalno da muz to ne moze da izdrzi nego svrlja.jel?

Da da nisu svi tako glupavi ko ja pa da su verni svojoj zeni koja posle porodjaja ima potrebu za apstinencijom od nekoliko godina , jbg jedan od razloga sto smo se i razveli ... :evil:

Ma nije sex nesto najbitnije u zivotu i onaj ko ne zna da kaze ne je pomeni osoba koja nema samopostovanja ... mislim i na muskarce i na zene ... pa na sta bi to licilo da sada svi bez reda ... ko koga dovati ... jbg sodoma i gomora
krivo mi je sto sam sebe doveo u tu situaciju i sto je nisam procitao na vreme .... mada na kraju krajeva imam dete i on mi je najvazniji na svetu a ona samo moze da bude na gubitku i ko je jb! :evil:

Mili opusti se ovo opasno lici na razocarenje,a to nije dobro.
I ti nisi glupav nego tolerantan,a taj trend treba i da se nastavi,seks ce doci sam po sebi...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top