visina

znam da je sick i da cu time ispasti ogranicena,ali:NE,NE,NE,NE... :( e,sad koliko je veliko to NE,ako kazem da bih bila sa tipom u invalidskim kolicima,a sa nizim ne bih :?
znam da je jadno,ali... :x
 
3232:
da li biste bili sa deckom koji je nizi od vas? :?:

Kao za malera dešavalo mi se par puta da se baš u takvog lika zaljubim ali me je toliko grizlo to pitanje da je to sve brzo padalo u vodu.

Uhvatite za ruku, a njegova ručica tolicka da ga držiš kao devojčicu.. Zagrli te u šetnji i saplićeš se sve vreme...

Ne znam, nema onog osećaja... znaš onog... kad se osetiš kao mala zaštićena mrvica u pravom muškom naručju...
 
ebote cime se vi bavite. a sta ako ima veliki K a nizak je je l moze da prodje

je l ste primetili tip ljudi niski, celavi i rade 200 na sat. bash znam 2 takve osobe. misicavi su nekako. ne znam zensku varijantu tipa
 
NatasaNatasa:
Ne bih mogla da budem sa niskim muskarcem ... jer i ja sam niska, pa na sta bi to licilo. Osecala bih se pored njega kao ''mama'' ... bljak

a sta oces tipa da ga shetash (na sta bi licilo).
a volish visoke, poshto se osecash kako cerkica? ; )))
ako je do 10 cm vishi onda je kao stariji brat a ako je vishe onda je tatica? ; ))

e sto pises navodnike kao dva apostrofa
 
ima :wink:
ja patim za nekim ko ce da mi bude,ono,"father figure" sto bi se reklo,bez bolesne konotacije.znate one fore:I'm the brain,he's the balls :lol: ...volim da se osecam kao zensko,a ne kao slonica pored njega sa svojih 50kg :?
 
3232:
da li biste bili sa deckom koji je nizi od vas? :?:

:oops: :oops: :oops: Ја била. Био је баш сладак, умео је диииивно да прича о књижевности...и све је било баш ОК...само нисмо могли да идемо улицом загрљени! :lol:
 
peach:
ima :wink:
ja patim za nekim ko ce da mi bude,ono,"father figure" sto bi se reklo,bez bolesne konotacije.znate one fore:I'm the brain,he's the balls :lol: ...volim da se osecam kao zensko,a ne kao slonica pored njega sa svojih 50kg :?

Ima neceg u tome...Ja da sam zensko ne bih gledao uopste ove koji su ispod 170... Ma salim se,ne bi mi bilo vazno...valjda...

Ja znam da sam jednom video devojku koja je visa od mene,i nisam se osetio bas prijatno;klasicni muski kompleksi...

A i koji to muskarac ima ispod 50 kg ??? Ja do sada nisam upoznao niti jednog takvog
 

Back
Top