Sex sa devojkama u znaku bika

Chupa-chups

Početnik
Poruka
3
Recite vasa iskustva,evo moje iskustvo sa 3 zenska bika,ja sam inace vodolija,sve tri devojke neznaju kada je dosta,sve su bile jako perverzne,vole sexy igrackice,vole da se slikaju... sa jednom od njih sam probao trojku i bilo je neverovatno,mada se ne slazemo nesto preterano u svakodnevnom zivotu ali u krevetu smo bili super,ja egzibicionista a one ne znaju da kazu ne inace sve najlepse o sexu sa zenskim bikovima.Ajde sada vas da cujem
 
Chupa-chups:
Recite vasa iskustva,evo moje iskustvo sa 3 zenska bika,ja sam inace vodolija,sve tri devojke neznaju kada je dosta,sve su bile jako perverzne,vole sexy igrackice,vole da se slikaju... sa jednom od njih sam probao trojku i bilo je neverovatno,mada se ne slazemo nesto preterano u svakodnevnom zivotu ali u krevetu smo bili super,ja egzibicionista a one ne znaju da kazu ne inace sve najlepse o sexu sa zenskim bikovima.Ajde sada vas da cujem
stavi slike ako mislis da ti iko poveruje :twisted:
 
:lol: :lol: :lol: ih,bre,hani,nemoj da si tako stroga! znas koliko forumasa je pocelo "karijeru" ovde sa JA :evil: =BAYA NAD BAYAMA,a posle zavrsili na romantici :P
nego,chupa-chupsu (btw,nice nick,zamalo moj,nego nisam htela jer ima malkice bludnu konotaciju,na koju si ti i ciljao :lol: ,inace obozavam te lizalice 8) ),tema ti je za podforum Astrologija.tamo ce ti detaljno objasniti kako to Kravice rade.
da primetim,imam dve drugarice Bikice,ne znam kakve su u krevetu niti me zanima,ali u privatnom zivotu su mnooogo stoge i konzervativne,pa mi se to nekako ne uklapa u ovu pricu o razuzdanima,ali...ko zna...pitacu njihove frajere :lol:
 

Back
Top