Deinstalacija Kasperskog

Zagor BG

Zainteresovan član
Poruka
464
Želeo sam da instaliram Avast, pa sam pre toga deinstalirao Kasperskog. Deinstalacija Kasperskog mi je zadala dosta problema (Add/Remove Program) jer je komp konstantno odbijao da to odradi. Kada sam ga uklonio sa spiska programa i sve vidljive komponente instalirao sam Avast. Međutim, uvek kada pokrenem komp javlja mi se poruka da Kasperski radi pa sam pokušao da pronađem preostale komponente tog programa detaljnom pretragom svih programa fajlova i ništa. Ne znam šta da radim jer u obaveštenju piše da su neke opcije Avasta anulirane zbog rada Kava :( Kasperskog sam deinstalirao zbog register key. Ako neko ima ideju neka kaže i objasni postupak step by step pošto mi kompjuteri nisu jača strana. Pozdrav svima!
 
nije mi jasan postupak koji si primenio.trebalo je da se normalno deinstalira, nakon sto se iskljuci.Probaj da ponovo instaliras KAV, iskljucis ga, deinstaliras sa njegovim uninstalerom, ocistis rucno redzistri bazu/start-run-kiucas regedit-ctrl+f-kucas kaspersky- i sve stoi nadje obrisi/.restartuj pa ponovo avast.
 

Back
Top