Programiranje

TheSaler

Početnik
Poruka
18
DuX-FoX Team Vam nudi uslugu izrade programa po Vasim potrebama. Programi se rade profesionalno u programskim jezicima C, C++, Delphi, Visual Basic. Imamo 7 godina iskustva. Zainteresovani neka dostave svoje zahteve na email filiphr@gmail.com sa opisom programa koji zele, kako bi smo zajedno i Vi i mi mogli da odredimo cenu programa.

S postovanjem DuX-FoX Team


--

filiphr@gmail.com
 
Eh, zbog takvih strucnjaka sam i batalio rad u zemlji... Posle se jos pojave sa nekom smesnom cenom, pa mi posle neki potencijalni kupac kaze, "pa to sve mogu da dobijem za 100 evra.."
A spamovanje me posebno "veseli". No, valjda im je to jedini nacin da mozda "navatavaju" musterije? Masala!
 
Izvinjavam se ali nije spam, nego par puta je izlazio error a ja sam pritisnuo F5 refresh...

A i naslov topica mu je zesci. Ja iz principa i ne citam postove koje otvaraju ljudi koji nemaju bar 100 poruka.
Da bi neko ima >= 100 poruka prvo nekako mora stici do tih 100 tako da to sto si reko je cista glupost...
 
No, valjda im je to jedini nacin da mozda "navatavaju" musterije? Masala!
Nije nam jedini nacin da "nahvatamo" musterije spamovanjem koje je ucinjeno nenamerno.
A sto se tice programiranja, software je uredu i ne traze se "smesne" cene, tako bi te zamolio da ne luptes o necemu s cim nisi upoznat, ako neki tako rade ne znaci da i mi tako radimo.
 
kako to bre 'slucajno'????
odes u forum programiranje i reklamiras sebe???
znas sta ja mislim? mislim da u svoj softver guras gomilu spyware-a i slicnih gluposti. Aa cim 'vi tako radite', mislim da spamujete svuda, jasan mi je 'kvalitet' vaseg rada....pazi slucajno u 15 foruma reklama.,...hahhaha
 
TheSaler:
No, valjda im je to jedini nacin da mozda "navatavaju" musterije? Masala!
Nije nam jedini nacin da "nahvatamo" musterije spamovanjem koje je ucinjeno nenamerno.
A sto se tice programiranja, software je uredu i ne traze se "smesne" cene, tako bi te zamolio da ne luptes o necemu s cim nisi upoznat, ako neki tako rade ne znaci da i mi tako radimo.

Nije spam? Onda se izvinjavam, ocigledno ne znam sta je spam...
A sto se tice greske - rodilo se i u devojke dete greskom - pa omanes oglase za par kilometara?...
I verujem ti da ti "navatavanje" musterija bas nije jedini nacin, verovatno se reklamiras i preko novina i TV, to je ok, samo spam mi smeta.
Dobro, necu vise da "luptem" kad ti kazes. Imas li jos neki "nenamerni" oglas ili da zakljucimo diskusiju?
 
TheSaler:
DuX-FoX Team Vam nudi uslugu izrade programa po Vasim potrebama. Programi se rade profesionalno u programskim jezicima C, C++, Delphi, Visual Basic. Imamo 7 godina iskustva. Zainteresovani neka dostave svoje zahteve na email filiphr@gmail.com sa opisom programa koji zele, kako bi smo zajedno i Vi i mi mogli da odredimo cenu programa.

S postovanjem DuX-FoX Team


--

filiphr@gmail.com
------------------------

Hmmm. 7 godina iskustva. Ako je to neka ozbiljna firma ,koja radi 7 godina, imala bi sajt(koji nije besplatan) i ne bi koristila E-mail adrese tipa GMAIL, YAHOO, MAIL.RU I SLICNO a u ovom slucaju GMAIL. :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
SMATRAM DA JE OVA TEMA CIST SPAM.
GDE SU OVI CISTACI FORUMA :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?:
Na godisnjem? :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?:
 
Nasa firma je sajt imala do pre nekih mesec dana. Trenutno smo u fazi prerade sajta, pa zato domen nismo produzili.
Inace adresa sajta je bila www.duxfox.net i dok je on radio koristili smo mailove @duxfox.net , tako da to sto se rekli postovani nije tacno. A trenutno moramo da koristimo mailove tipa @gmail.com posto sajt jos uvek nije gotov. Sledeci put pre nego sto pocnete da optuzujete nekog proverite. Ovako sam blamirate sebe.
No zaista mi je zao sto cu da vam pokvarim igru ali nemam(o) vremena za raspravu. Ja (mi) smo okacili oglas. Kome se ne svidja neka ga zaobidje.

Hvala

P.S.: krstarica filtrira adrese tako da stanice na link i videcete koji je domen...
 
predlazem ti da napravis mali FM predajnik, lako se pravi, i da se i tako reklamiras. Sto placati reklamu na radiju, kada sam mozes da emitujes u etar. Jos ako emitujes na tudjoj frekvenciji, jos bolje.
To sto ti radis, mislim na reklamu naravno, se PLACA ovde na Krstarici.
U slucaju da si propustio:
Reklamiranje proizvoda i usluga na Forumu je strogo zabranjeno. Ukoliko želite da se reklamirate na Krstarici, kontaktirajte Marketing Krstarice.
http://forum.krstarica.com/faq.php#6
 
TheSaler:
Nasa firma je sajt imala do pre nekih mesec dana. Trenutno smo u fazi prerade sajta, pa zato domen nismo produzili.
Inace adresa sajta je bila www.*.net i dok je on radio koristili smo mailove @*.net , tako da to sto se rekli postovani nije tacno. A trenutno moramo da koristimo mailove tipa @gmail.com posto sajt jos uvek nije gotov. Sledeci put pre nego sto pocnete da optuzujete nekog proverite. Ovako sam blamirate sebe.
No zaista mi je zao sto cu da vam pokvarim igru ali nemam(o) vremena za raspravu. Ja (mi) smo okacili oglas. Kome se ne svidja neka ga zaobidje.

Hvala

P.S.: krstarica filtrira adrese tako da stanice na link i videcete koji je domen...

Kad vama treba mesec dana da rekonstruisete sopstveni sajt, koliko ce trebati da napravite jedan program ?
Ako hoces vec da se reklamiras na krstarici idi na http://forum.krstarica.com/viewforum.php?f=154 pa se tu reklamiraj a ne ovde u temi "PROGRAMIRANjE".
-----------------------------------------------------
ZESCI SPAM.
 
Sto se mene (nas) tice ,nema nikakvih problema. Nema potrebe za nerviranjem. Zao mi je ako smo ikog uvredili ovom reklamom na forumu. Molio bih moderatore da obrisu temu, kako se ostali ,doticni, ne bi nervirali.

Sve informacije vezane za nase proizvode i rad Dux-Fox Company mozete dobiti na filiphr@gmail.com ( filiphr at gmail dot com)
 
TheSaler:
S filiphr@gmail.com ( filiphr at gmail dot com)
Aaaaaaaa ... dobro si napisao ono u zagradi! Nikako da posaljem mail, jer ne umem da ga interpretiram kad napises ovo komplikovano filiphr@gmail.com ...
Tako, lepo mi prevedi sta to znaci, pa da se pisemo.
Stvarno si profesionalac, nema sta.
Za koje debile ti smatras ljude ovde, jel' mislis da ljudima to treba posebno objasnjavati?
Tc...
 
to u zagradi sam napisao iz prostog razloga mozda krstarica filtrira email adrese kao i www adrese.
zaista nema potrebe za svadjom i nerviranjem. Kao sto sam rekao, neka moderatori obrisu temu i njene poruke posto se ne svidja ostalima. Zao mi je sto sam ovde reklamirao. Nema nikakvih problema da se Krstarici plati za reklamu.


S postovanjem Dux-Fox
 

Back
Top