DVD - DVix

acaradojevic

Početnik
Poruka
1
Imam problem prilikom prebacivanja filmova iz DVD u Dvix. Oko slike nema problema ali zvuk kasni dosta u odnosu na sliku. Da li neko zna kako ovo da ispravim? Za prebacivanje sam koristio DrDivix.
 
acaradojevic:
Imam problem prilikom prebacivanja filmova iz DVD u Dvix. Oko slike nema problema ali zvuk kasni dosta u odnosu na sliku. Da li neko zna kako ovo da ispravim? Za prebacivanje sam koristio DrDivix.
Ne vezano za temu,ali posto koristis dr.divix treba mi seriski broj (posto imam 15-to dnevnu verziju i vise ne mogu da ga koristim bez broja).Ako imas ,a nije ti problem da ga upises unapred hvala....
 
Nebaa:
acaradojevic:
Imam problem prilikom prebacivanja filmova iz DVD u Dvix. Oko slike nema problema ali zvuk kasni dosta u odnosu na sliku. Da li neko zna kako ovo da ispravim? Za prebacivanje sam koristio DrDivix.
Ne vezano za temu,ali posto koristis dr.divix treba mi seriski broj (posto imam 15-to dnevnu verziju i vise ne mogu da ga koristim bez broja).Ako imas ,a nije ti problem da ga upises unapred hvala....

ne mozhe$ tek tako da crackuje$ Dr.DIVX!!! Nije to uno$enje jednog broja vec smoran proces koji se razlikuje od kompa do kompa. Ba$ mi se pre neki dan kolega istraumirao. Siroma nije znao da ga crackuje.
Ako ima$ verziju 1.06 onda ide$ na Registration - Manual registration steps - unese$ ruchno serial iz serial generatora - ode$ pod 2. na web registration - tu ti generi$e kobasicu od 200 karaktera koju unese$ u drugo polje serial generatora da bi izgenerisao finalni kod koji zatim unosi$ u polje 3 u manual registratoru Dr. Divxa.

Javi mi se na emanoila za krekic
 
e a mene interesuje ako biste mogli da mi pomognete,imam seriju u HD formatu,zauzima 1000mb to je mnogo ,pa ako moze to da se kompresuuje a da ne ostetim puno zvuk i sliku??????hvala unapred:))))
 
Može li mi neko odgovoriti kako da narežem film i PREVOD?
Svaki put kad narežem neki film ...nema titlova iako ih ubacim propisno.
koji je program najbolji za ubacivanje titlova u film i narezivanje?
hvala hvala hvala
 

Back
Top