GreenZap Bank

juznivetar

Ističe se
Poruka
2.066
Evo ljudi zarade.Samim otvaranjem naloga u GreenZap Banci dobijate 25 dolara na raspolaganju za e-bay, slanje prijateljima, internet aukcije itd.
U cemu je fazon da oni nama poklanjaju novac procitajte u tekstu ispod. Sve je potpuno besplatno, tako da vam nece skoditi 25 dolara na poklon.
Zasto bi Banka to radila? GreenZap Banka nam placa time sto cemo praviti reklamu za nju. Mi radimo i posteno zaradjujemo novac. Pa gdje banka vidi svoju racunicu u tome?
Poznata je cinjenica da se za reklamne kampanje trose milioni dolara. Ako su nove Firme ili usluge u pitanju te sume premasuju i nekoliko stotina miliona. GreenZap Online Banka se odlucila da te milionske sume za svoje reklamiranje isplati svojim klijentima (25$ i vise svakom svom klijentu koji otvori besplatan racun kod nje), umjesto sto bi te milione utroslila na skupu reklamu na televiziji, radiju, stampi, plakatama i sl. Da se GreenZap odlucio na ispravan korak potvrdjuje iskustvo jedne Online Banke.
Naime, PayPal je uradio istu stvar prije nekoliko godina. Davao je 5$ svakome ko je otvorio racun kod njih - sada imaju 68 MILIONA korisnika i MILIJARDE DOLARA prometa preko njihovih racuna godisnje. Dobro, a koliko mozemo stvarno zaraditi? Prilikom besplatnog otvaranja racuna kod GreenZap Online Banke zaradjuje se 25$. To nije sve. Za svakog novog klijenta koji preko Vase preporuke otvori besplatan racun kod GreenZap-a dobijate 5$.
Vidi te vrijedi pokusati, jer je u pripremi sekcija gdje ce se moci trositi te pare, a najavljuje se da ce se moci kupiti sve od igle do lokomotive, sve zavisi koji novac steknete, tako pozurite sa registracijom, ako nista imate zagarantovanih 25 dolara.
Link za registraciju:
http://www.greenzap.com/join-greenzap.asp?zapid=flatronf700b
 
Postavljeni su rokovi za Gold status do 21.juna, a za ovu mogucnost zarade od 25 + 5 dolara traje do 22 juna, kada ce biti otvoren online buy na njihovom sajtu gdje cete moci trositi steceni novac.
Vrijedi pokusati registracija je 2-3 minute, a za to vrijeme zaraditi 25 dolara je vise nego odlicno, pogotovo nama Balkancima.
 
Vjerovatno svi znate da u finalu Super Bowla 30-ak sekundi reklame kosta po nekoliko desetina miliona,

ali i stotina miliona dolara.
To je za nas potpuno nenormalno, da se toliki novac daje za 30 sekundi reklame.
Ali u Americi i razvijenim drzavama to je normalna pojava.
GreenZap banka je taj novac odlucila davati osobama koje se registruju putem interneta, tj. po 25 dolara

svakom novom clanu. Recimo za reklamu koja kosta 10 miliona dolara (sto je relativno malo za njih),

moze se registrovati 400.000 i svaki od njih dobiti po 25 dolara. Time ce se omoguciti kupovina, a promet

u GreenZap-u ce biti ogroman, sto je i cilj svake banke.
Jos nesto postoji Gold status koji dobijate uplatom 100 dolara, tada dobijate i kreditnu karticu kojom

mozete kupovati offline.
Nivo reklamiranja je jednak i u jednom i u drugom slucaju, samo sto GreenZap novac za reklamu daje

klijentima, a ostale banke/sve druge poslovne ustanove daju nekoj TV kuci.
Neznam kako vama, ali po meni ovakav poslovni potez GreenZap-a je veoma mudar i efikasan.
Zato zasto bi ovo bilo nevjerovatno i nemoguce !
Svi ste sigurno culi za neki slucaj tipa kada je neko sa nevjericom, eto samo na nagovor otisao i recimo

kupio Loto, ulozio u neki biznis i to mu se visestruko vratilo, a prije toga smatrao je to nemogucim.
Registracija je besplatna, traje 2-3 minute, nekosta vas ni vremena, ni novaca, zasto ne pokusati.
Nije da vas "lozim", samo vam savjetujem i zelim dobro svima, jer svi smo mi u manje-vise izuzetno

bijednoj situaciji, tako da nam gore nemoze biti.
Ako od ovoga nesto bude svi smo srecni, ako nebude, nikom nista ionako je bilo besplatno.
Ali argumenti banke su veoma jaki i logicni tako pokusajte.
Srecno svima !!!
 
Sucur:
Jos dva dana mogucnosti registracije (25 dolara), i otvaranja online kupovine na njihovom sajtu!

Zasto ne kazes da je tih 25$ fiktivno?! Da ljudi ne gube vreme na ulogivanju, pa se neko zezne i posle jos i ostavi neke pare toj fantomskoj firmi? Kada ce zapovci da pocnu govoriti ljudima ISTINU? Ni jedan oglas za ZAP jos nisam video da je posteno rekao oglasavac sto ima. Ja se zeznuo, pa se prijavio. Dok sam video da dele milione, avione i kamione fiktivno, bilo je kasno.. Vec sam se dva puta odjavio sa njihove mailing liste, a oni kao slucajno me ponovo ubace i samo dobijam podsetnik kako me je neko jednom navukao da izgubim vreme jer JE NAMERNO PRECUTAO SUSTINSKI BITNU STVAR: FIKTIVNIH 25USD!!!! :? :? :?
 

Back
Top