Referendum na Krsti: Da li ste za spajanje Srbije i Republike Srpske?

Da li ste za spajanje Srbije i Republike Srpske?

  • Da

  • Ne


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Wrong Turn

Domaćin
Banovan
Poruka
4.812
Dakle naslov i anketa sami kazu, da li ste za ponovno spajanje Srbije i Rep. Srpske?


Molim clanove koji nemaju drzavljanstvo Srbije ili Bosne da ne glasaju.

Demografija Republike Srpske(2006 godina):

619px-DemoBIH2006a.png


Da napomenem da je ovo samo jedna u nizu tema vezanih za pripajanje Srbiji.
Sledeca je: Makedonija.
 
Poslednja izmena:
To bi isto bilo kada bi pitao da li ste za to da vam neko ubrizga virus side u organizam! Spojiti zdravo nacionalno tkivo sa kancerogenim je sigurna smrt. Nisam za ujedinjenje. Nisam cak ni kada bi Srbija bila srpska drzava. Ja sam pobornik federacije srpskih drzava, Krajine,Bosne,Crne Gore,Vojvodine i Srbije. Nisam za to da bilo ko dominira i ucenjuje ostale.
 
To bi isto bilo kada bi pitao da li ste za to da vam neko ubrizga virus side u organizam! Spojiti zdravo nacionalno tkivo sa kancerogenim je sigurna smrt. Nisam za ujedinjenje. Nisam cak ni kada bi Srbija bila srpska drzava. Ja sam pobornik federacije srpskih drzava, Krajine,Bosne,Crne Gore,Vojvodine i Srbije. Nisam za to da bilo ko dominira i ucenjuje ostale.

E da smo ovako razmišljali pre 100-njak godina.....
 
To bi isto bilo kada bi pitao da li ste za to da vam neko ubrizga virus side u organizam! Spojiti zdravo nacionalno tkivo sa kancerogenim je sigurna smrt. Nisam za ujedinjenje. Nisam cak ni kada bi Srbija bila srpska drzava. Ja sam pobornik federacije srpskih drzava, Krajine,Bosne,Crne Gore,Vojvodine i Srbije. Nisam za to da bilo ko dominira i ucenjuje ostale.

Војводина је у Србији...
 
I kakva korist od spajanja, od dva velika haosa, nastao bi samo jedan dzinovski ... fino govnjive motke pa otjerati ovaj sistem, ja malo glavni ti opozicija, pa ti malo glavni ja opozicija, uspostaviti neku normalnu vlast, pa onda ako narod hoce da se spaja nek se spoji

- - - - - - - - - -

istina,ali prvo treba pronaći posao

i sta kad ga nadjes radis od deset do deset za da prezivis samo ... pih ...
 
Ne.

Samostalnost za RS i mozda labava federacija ali nikako ujedinjenje.
Srbija ima puno toga da obavi pre nego sto postane zdrava drzava sa iole patriotski obrazovanim narodom ( ima i danas patriota ali su uglavnom budaletine ).
Kada bi Srbija kakva je danas, anektirala RS, za par godina bi RS trazila odcepljenje i ogadila bi im se svaka ideja srpstva.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top