Referendum na Krsti: Da li ste za spajanje Srbije i Republike Srpske?

Da li ste za spajanje Srbije i Republike Srpske?

  • Da

  • Ne


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
niste vi nikog isterali ..pomogli su vam da ih istjerate koliko znam vi ste jedina vojska na svijetu koja je kopletno pobjegla i napustila matični teritorij
da vam francuzi nisu pomogli krf bi vam bio drzava
Еј, ако већ хоћеш да неком предајеш историју, ради то како ваља... српска војска истерала је (уз помоћ других, да, али успела је, видиш:per:) Швабе, АУ и МаЏаре. То што смо морали да идемо на Крф друга је тема, а ти, братац, буди срећан што сада уопште имаш своју државу јер је српски војник (нажалост!!!) за то и крварио, не схватајући да Аца масон испуњава план својих газда са запада који су створили Југу.
 
Pa sad, u balkanskim krajevima se oslobodioci uvek docekuju pogacom, solju i dignutim suknjama.
Pitaj muslimanke po tzv BIH ako mi ne verujes :D

eto čak je napravljen i film o tome
U zemlji krvi i meda
ebem ti takve oslobodioce

- - - - - - - - - -

ko moze spreciti ujedinjenje?ne referendum nego ujedinjenje

a ko sme da ruši granice jedne priznate drzave Srbije.. tko ??Bosanci.. daj ne budi smiješan :rotf: :hahaha:
 
Еј, ако већ хоћеш да неком предајеш историју, ради то како ваља... српска војска истерала је (уз помоћ других, да, али успела је, видиш:per:) Швабе, АУ и МаЏаре. То што смо морали да идемо на Крф друга је тема, а ти, братац, буди срећан што сада уопште имаш своју државу јер је српски војник (нажалост!!!) за то и крварио, не схватајући да Аца масон испуњава план својих газда са запада који су створили Југу.

Ne budi i ti smesan.
Uzalud bolesnicima drzis lekcije nego pljuni i produzi dalje.
 
možda Mađari u Mađarskoj imaju slično mišljenje i ambicije,tu su i Rvati,Sandžaklijje ne bi ime ništa protiv da postanu sultanat ..ima tu ideja koliko hoćeš

Ja govorim o teritorijama sa etnicki vecinskim srpskim stanovnistvom, o Republici Srpskoj i Republici Srbiji. U obe drzave zivi isti narod i besmisleno je deliti ih na silu u dve drzave. Ali, tako je kako je. Iskreno se nadam da ce doci vreme da se ujedinimo, a sto se tice muslimana i Hrvata, nemam nista protiv da se spajaju i razdvajaju kako god zele.
 
Ne kapiram ovih 11 sto su rekli "NE". Ocigledno da su krsili pravila sa pocetka teme.

ne kapiram ni ja tebe koji bi da zivis sa bosancima u istoj drzavi

- - - - - - - - - -

Ja govorim o teritorijama sa etnicki vecinskim srpskim stanovnistvom, o Republici Srpskoj i Republici Srbiji. U obe drzave zivi isti narod i besmisleno je deliti ih na silu u dve drzave. Ali, tako je kako je. Iskreno se nadam da ce doci vreme da se ujedinimo, a sto se tice muslimana i Hrvata, nemam nista protiv da se spajaju i razdvajaju kako god zele.


i ja se nadam da ih nikada vise necu videti u srbiji
daleko im lepa kuca
svi su isti
 
Koliko ludih predloga na jednom mestu :roll: Ima i onih odvratnih o proterivanju ljudi iz Bosne što zaslužuje trajni ban, ali izgleda ne na krsti.
Meni nisu jasni ljudi koji žele federaciju srpskih zemalja. Pogledajte oko sebe. Da li postoji u okruženju funkcionalna federacija? Ne postoji. Ne postoji nijedna država koja ima autonomne pokrajine. Srbiji je dovoljno to što je jedina država sa asimetričnim i potpuno nefunkcionalnim ustrojstvom u ovom delu Evrope.
Srbi su dovoljno propatili zbog federacija, stvarno im nije potrebno da im se to još koji put desi.

Kad bi živeli u idealnom svetu za Srbe, Srpska i Srbija bi trebale da se ekonomski integrišu, da harmonizuju sisteme i pojačaju bezbednosnu saradnju. Nakon toga bi Srpska mogla da se pripoji Srbiji. Nova država bi bila unitarna sa administrativnim jedinicama (regionima, okruzima) koji ne bi imali svoje administrativne linije na Drini (na primer mogao bi se organizovati Sremsko-mačvansko-semberiski region) i tako bi Drina postala kičma srpskog naroda u pravom smislu te reči ;)

Sa druge strane, ono što je stvarnost je da srpski narod izumire i odlazi iz obe srpske zemlje (u XIX veku Srbija je bila najuseljevanija zemlja u Evropi, SAD Balkana, simbol slobode). Oba društva su ogrezla u korupciji, pravna država ne postoji, a ekonomija je urušena i van kontrole srpskog naroda. Ja se bojim da je opstanak Srpske daleko upitniji nego što mi ovde mislimo. Od 95. na ovamo na BiH je preneto 60+ nadležnosti Srpske, a Srpska je izgubila i vojsku. Tamo se rađa manje od 9000 dece godišnje. Ne vidi se svetlo na kraju tunela.

Federacija Srbije, RSrpske i muslimanskog dela BiH, kao tri odvojene jedinice.

Nadam se da mi nećeš zameriti, ali od svih ideja do sad ispucanih na ovoj temi, ova je najluđa. Reci mi da se zajebavaš. ;)
 
ne kapiram ni ja tebe koji bi da zivis sa bosancima u istoj drzavi

- - - - - - - - - -

i ja se nadam da ih nikada vise necu videti u srbiji
daleko im lepa kuca
svi su isti

Svaka generacija ima svoj odnos prema naciji i zato nacija nije trajna kategorija. Ovako nešto napisati u XIX veku bi bilo nezamislivo. Ali tad je srpska nacija bila u ekspanziji, puna duha i entuzijazma, svetionik za sve ostale narode, a sad smo gomila smorova koji tumaraju u magnovenju, ljudi bez duše...
 
a jel vam treba na primer Vojvodina?

vojvodina je u srbiji

- - - - - - - - - -

Trebala - ne trebala, vi ste sve zajebali pa ste izglasali da se pripajate :lol:

Po stawwrossovoj logici nama ne trebaju samo Beograd i Novi Sad :roll:



ne samo srbija ovakva kakva je i takva je bedna ako izuzmes bgd i ns
jos bede nam ne treba
 
A što da ne. Pa ja sam odatle, i ja sam za uidanje i u opšte nisam jedini. Ne brini ti ništa. i to će doći na red. Mogu ti reći, da ja , kolko znam, većina ljudi iz Banataa i iz Srema je za ukidanje Vojvodine, kao jedne kominternovske tvorevine.

lose znas

- - - - - - - - - -

al nije bila oduvek, a ne secam se da se neko iz tadasnje Srbije bunio da joj se pripoji

pa nije ni 100g ali mi ipak tvrdimo da je oduvek nasa:))))))))))))))))))
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top