Referendum na Krsti: Da li ste za spajanje Srbije i Republike Srpske?

Da li ste za spajanje Srbije i Republike Srpske?

  • Da

  • Ne


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
..kad se bude raspadala RSi ako se ikada bude raspadala budi siguran da nece ostati u ovim granicama,sjeti se mojih riječi

A ti razmisli da li ce do raspada doci kad vama to bude ogdgovaralo ili u nekim novim odnosima velesila, koji ce biti vise u srpsku korist ( a ta preraspodela je vec u toku :) ).
Vi ste dobili svojih 5 minuta i niste uspeli ni da formirate drzavu ni da ukinete RS. Ko promasi sansu, zna se sta mu sledi.
 
A ti razmisli da li ce do raspada doci kad vama to bude ogdgovaralo ili u nekim novim odnosima velesila, koji ce biti vise u srpsku korist ( a ta preraspodela je vec u toku :) ).
Vi ste dobili svojih 5 minuta i niste uspeli ni da formirate drzavu ni da ukinete RS. Ko promasi sansu, zna se sta mu sledi.

što se mene tiče slijedecu "tekmu" ako do nje dođe gledam TV a ko želi da gine nek ide u BiH i neka se cepa ima da otovrim u srbiji firmu "dugo konačište" :hahaha:

- - - - - - - - - -

То је већ друга ствар. Једино што је сигурно је да се РС неће укинути, имају одличне односе са Израелом и Русијом.

RS je nastala Dejtonom ksada je vazila deviza bolje i loš mir nego dobar rat,danas je situacije drugačija ....moze da se i prekroje entiteti ...veliki brat moze sta hoće
 
da li mislis da to moze proći bez prolivene kvri ?? :think:
osim toga tko ima mooda da napravi referendum..RS ili Srbija ili netko 3ći?? :think:
da li bi ti išao ginuti za osamostaljenje RS?? :think:

Naravno da moze, bas kao sto je proslo i sa Kosovom 2008.
Kad se veliki dogovore niko nece pitati Sarajevo, a pogotovu Zagreb, bas kao sto nisu pitali ni BG te 2008.
Mislim da sam vec odgovorio da ako dodje do osamostaljenja da tu nece trebati ginuti i da taj narod ima pravo na samostalnost, bas kao sto su i drugi imali.
 
Srbi ce je "sutra" podeliti s'muslimanima ako je ne podele "danas" sa hrvatima koji ce u sledecih 20g ciniti statisticku gresku ako se nastavi sadasnji trend iseljavanja u Hr.

pogresno razmišljas ...nema krojenja...dok veliki braco ne odluči kako i šta..trenutno Dejton važi ...sutra moze da vazi Toronto i da nema vise entiteta distrikta i ostalih svinjarija
i šta ce srbi onda da naprave referendum :hahaha::rotf: e sto bi to volio da vidim :rotf:
 
Republilka Srpska je u BiH :D


Pa referendum lepo i mirna Bačka. Muslimani su opako klali srbe u dva svestska rata, a Srbi nisu klali nikakve vojvodjane nikada, a takvi i ne postoje.

- - - - - - - - - -

Federacija Republiku Srpsku, Vojvodine i centralne Srbije???

Preimenovao bi samo Republiku Srpsku u srpsku Bosnu ili istocnu Bosnu.


Vojvodinu treba ukinuti oma.
 
Republici Srpskoj je najbolje da bude nezavisna ili eventualno u nekoj federaciji sa Srbijom, ali sa velikim ovlascenjima

Srbija, Crna Gora i Republika Srpska ce u buducnosti i ciniti neku federalnu drzavu, jer se radi o jednom narodu na istom geografskom prostoru.
Politika moze trenutno da ih razdvoji, ali to ne moze trajati vecno, pogotovu sto se radi o najbrojnijem narodu u regionu.
 
Odgovor na pitanje iz ankete - da i zao mi je sto ovde cesto citam ruzne stvari o nasim sunarodnicima s one strane Drine. Bilo bi dobro da zivimo u jednoj drzavi, dobro za sve nas.

možda Mađari u Mađarskoj imaju slično mišljenje i ambicije,tu su i Rvati,Sandžaklijje ne bi ime ništa protiv da postanu sultanat ..ima tu ideja koliko hoćeš
 
da li mislis da to moze proći bez prolivene kvri ?? :think:
osim toga tko ima mooda da napravi referendum..RS ili Srbija ili netko 3ći?? :think:

Bih spada zvanicno u 25 najjadnijih zemalja u svetu ,po analizi indeksa bede od 45,5.Nezaposlemost je 43,3%. zvanicno na 20 mestu. Kosovo je na 10 mestu po bedi u svetu sa kim da se ujedinimo. A i mi smo samo malo bolji.prvo da sredimo svoju kucu pa da eventualno pricamo dalje. Imali bismo milion i po nezaposlenih
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top