Referendum na Krsti: Da li ste za spajanje Srbije i Republike Srpske?

Da li ste za spajanje Srbije i Republike Srpske?

  • Da

  • Ne


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ko kupuju od suseda sve i svašta po Srbiji, ko se ovde neometano širi,
a pri tome ne omogućujući reciprocitet na svome tržištu i državi ?
Ko daje garanije na ogromne kredite bankama onim tajkunima iz susedstva
koji kupuju firme po Srbijei, šire svoje trgovačke lance i zauzimaju skoro svaki
ćošak i ulicu u gradovima Srbije i RS ?
KO prekraja i falsifikuje istoriju i slavi kao državni praznik egzodus velike većine srpskoga naroda ?
Samo se ti pravi lud.

A ti onda napravi atentat na Todorica i budi novi Gavrilo Princip, sto da ti kazem. Kakve veze ja ili bilo koji Hrvat ima s tim?
 
A ti onda napravi atentat na Todorica i budi novi Gavrilo Princip, sto da ti kazem. Kakve veze ja ili bilo koji Hrvat ima s tim?


Vidi sumanutoga... šta pisuka i predlaže !?
Što atentat, a što ne njega i njemu slične dobro ne oglobiti pa i proterati takve susedne koristoljubive grabežljivce koji izvlače pare od građana Srbije i tako
pune više ili manje direktno svoje budzete, kako pojedinaca i moćnika tako i svoje države... ?!

I posle se onda neko možda čudi otkuda reprezentacije postižu onakve rezultate...?!
Dovoljno je samo pogledati ko i sa kojim budzetima raspolaže..., a time stvara i bolje uslove za razvoj i uspeh svojih...
 
Poslednja izmena:
Зато што смо и овако економски у qрцу, кад средимо економску ситуацију у земљи онда нек се РС припоји Србији.

Ova tema je ionako apstraktna i može da postane aktuelna kad ti i ja budemo vodili unuke u park da se igraju. Srpska ne može da postane samostalna dok Srbija ne ojača i promeni se iz korena ;)
 
a dije novac,vojska,carina,nacionalne tablice,zastava??

Биће и то. Вучић је некад био новинар на државној телевизији Републике Србске, он је паметан и средиће уједињење јер га цене свуда у Европи, посебно у Немачкој.
 
Ova tema je ionako apstraktna i može da postane aktuelna kad ti i ja budemo vodili unuke u park da se igraju. Srpska ne može da postane samostalna dok Srbija ne ojača i promeni se iz korena ;)
Znači ni ti ne vjeruješ u postavljeno pitanje u naslovu teme. Koji qrtz, se onda zanosiš prevarom,...PRODAĆE VAS BOSANSKE SRBE, kao x puta do sada. Nevažni ste, samo topovsko meso i koji kilowat struje ih interesuje. Bolji sam ti ja prijatelj i bliži sam ti, nego tamo neki Srbi iz Beograda,...
 
Ova tema je ionako apstraktna i može da postane aktuelna kad ti i ja budemo vodili unuke u park da se igraju. Srpska ne može da postane samostalna dok Srbija ne ojača i promeni se iz korena ;)

RS je vec sada dovoljno samostalna drzava iako su neke nadleznosti suprotno ustavu i dejtonskom sporaumu prebacene na zajednicki BiH nivo,ono sto treba RS je da dobije medjunarodno priznanje i stolicu u UN,vec sada ima 8-9 drzava koje bi priznali RS ali one kljucne kao USA i njeni marionetski sateliti iz EU i NATO su protiv,i to je jedini razlog zasto jos uvjek RS nije izasla iz BIH
 
Znači ni ti ne vjeruješ u postavljeno pitanje u naslovu teme. Koji qrtz, se onda zanosiš prevarom,...PRODAĆE VAS BOSANSKE SRBE, kao x puta do sada. Nevažni ste, samo topovsko meso i koji kilowat struje ih interesuje. Bolji sam ti ja prijatelj i bliži sam ti, nego tamo neki Srbi iz Beograda,...

Koliko je Srbima u Srbiji stalo da Bosanskih Srba govori podatak o broju dobrovoljaca tijekom rata koji pri kraju nije prelazio 2-3 tisuce. Noc uoci Oluje u tzv krajini je bilo cak 200 ljudi iz Srbije. Ovi precani srpski su teski uzivljenici u Srbiju a realno ona im je maceha bila i ostat ce.
 
RS je vec sada dovoljno samostalna drzava iako su neke nadleznosti suprotno ustavu i dejtonskom sporaumu prebacene na zajednicki BiH nivo,ono sto treba RS je da dobije medjunarodno priznanje i stolicu u UN,vec sada ima 8-9 drzava koje bi priznali RS ali one kljucne kao USA i njeni marionetski sateliti iz EU i NATO su protiv,i to je jedini razlog zasto jos uvjek RS nije izasla iz BIH

Haha americki sateliti bla bla bla? Republika Srpska je djelo americke administracije pajdo, prvi i jedini ambasador u Banja Luci je americki.
 
Znači ni ti ne vjeruješ u postavljeno pitanje u naslovu teme. Koji qrtz, se onda zanosiš prevarom,...PRODAĆE VAS BOSANSKE SRBE, kao x puta do sada. Nevažni ste, samo topovsko meso i koji kilowat struje ih interesuje. Bolji sam ti ja prijatelj i bliži sam ti, nego tamo neki Srbi iz Beograda,...

Ja nisam bosanski Srbin i živim u Beogradu ;)
 
RS je vec sada dovoljno samostalna drzava iako su neke nadleznosti suprotno ustavu i dejtonskom sporaumu prebacene na zajednicki BiH nivo,ono sto treba RS je da dobije medjunarodno priznanje i stolicu u UN,vec sada ima 8-9 drzava koje bi priznali RS ali one kljucne kao USA i njeni marionetski sateliti iz EU i NATO su protiv,i to je jedini razlog zasto jos uvjek RS nije izasla iz BIH

Republika Srpska je okupirana i Ustav i Dejton se tumači kako odgovara okupatoru. Vojska Republike Srpske ne postoji i više od 60 nadležnosti je od 95. prebačeno na BiH. Srpskom vlada korupcija i kriminal, ekonomija je slaba, a natalitet poražavajuć.
Ja želim sunarodnicima sve najbolje, ali ovo su činjenice i zato je ova tema apstraktna i moguća tek za nekih 30 godina i to ako ovog sekunda započenmo unutrašnje promene.
 
Pocetak treceg svetskog rata je tu pred vratima. Muslimani i Hrvati samo neka veruju u vecnu moc americke imperije. Ona se vec ubrzano urusava. Bice im kao sa Hitlerom posle Staljingrada. Samo mi se cini da ovog puta nece biti glupih Srba da im oproste. Mozda onih u Srbiji ali Srbija se ne racuna u srpsku zemlju. Uostalom, bicemo svedoci totalnog nestanka ili nas ili njih kao politickog, vojnog i ekonomskog faktora. Meni ce biti drago u oba slucaja.. . . Znam samo da ni Bosna ni Hrvatska nece opstati kao drzave. Cak ni kao neke autonomije. . . .
 
Poslednja izmena od moderatora:
Kao i na temi o Srbiji i CG,tako i na ovoj o željama za ujedinjenjem Srbije i RS,najviše su se zainteresovali forumaši iz Hrvatske.Neka mi neko objasni ovaj fenomen.




Zanimljiva i izgleda potpuno tačna opservacija.
To pokazuje ko zapravo ponajviše vuče konce iz sene...
Pa tako Hrvatima kada se cvetići ušute ili izblede oni pokazuju svoje pravo lice i stupaju na scenu...,
da preko njih a tako i preko pojedinih Srba njihovih sluga i marioneta realizuju svoje želje i ciljeve...
 
Budno motrimo neprijateljske aktivnosti hahaha ;)


Visite vi mnogi Hrvati na ovome forumu i pokušavata da širite "istine".
Nije to slučajnost, kao ni vaša ekonomska i propagndana ekspanzija na srpske prostore...,
i pokušavanje da se Srbi potčine vašim hrvatskim željama i ciljevima,
da se srpski narod što više podeli i da okrenete Srbe jedne protiv drugih...
 
Visite vi mnogi Hrvati na ovome forumu i pokušavata da širite "istine".
Nije to slučajnost, kao ni vaša ekonomska i propagndana ekspanzija na srpske prostore...,
i pokušavanje da se Srbi potčine vašim hrvatskim željama i ciljevima,
da se srpski narod što više podeli i da okrenete Srbe jedne protiv drugih...

Da da, a placa me Vatikan, masoni, CIA, Todoric, Papa i Pentagon :D
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top