Ako mi ko moze pomoci...

E sad... svidjala mi se jedna cura... koja me je iskulirala... zbog decka (za kog mi je rekla tek posle dve nedelje)... onda druga koja mi ni odgovorit nje htela... a dotad smo bili super... i povrh svega druzim se sa jednom curom... koja mi je kao sestra... problem je sto svi drugi misle da smo u vezi, a nije da mi se ne svidja... ali kako sad da joj kazem... plasim se da izgubimo i ovo sto imamo....I ne znam da li vredi pokusavati... razmisljam o manastiru...
 
Kojot_genije:
E sad... svidjala mi se jedna cura... koja me je iskulirala... zbog decka (za kog mi je rekla tek posle dve nedelje)... onda druga koja mi ni odgovorit nje htela... a dotad smo bili super... i povrh svega druzim se sa jednom curom... koja mi je kao sestra... problem je sto svi drugi misle da smo u vezi, a nije da mi se ne svidja... ali kako sad da joj kazem... plasim se da izgubimo i ovo sto imamo....I ne znam da li vredi pokusavati... razmisljam o manastiru...
pa jel ti primetjujes da ti ta mnogo dobra drugarica salje neke znake da ona zeli da bude tvoja devojka ili je to bas ono drugarski,ako je drugarski onda bolje nemoj nista s njom da probas,a ta sto te ispalila posle dve nedelje neka je,ako joj je stalo do tebe stupice u kontakt prva,za tu drugu ne znam,mozda je videla da nisi njen tip ili ako imas njen broj telefona pa je putem SMSa pitaj sta ona misli o tebi,tako je mnogo lakse nego ovako licno,razmisljas lakse,nisi pod stresom.
 
Kojot_genije:
E sad... svidjala mi se jedna cura... koja me je iskulirala... zbog decka (za kog mi je rekla tek posle dve nedelje)... onda druga koja mi ni odgovorit nje htela... a dotad smo bili super... i povrh svega druzim se sa jednom curom... koja mi je kao sestra... problem je sto svi drugi misle da smo u vezi, a nije da mi se ne svidja... ali kako sad da joj kazem... plasim se da izgubimo i ovo sto imamo....I ne znam da li vredi pokusavati... razmisljam o manastiru...


to ti je najpametnije.......
 
Moon Child:
winnetou:
Кулиража:
LPhoklica:
Кулиража:
Ma kupi joj cvetic, na to se sve loze :lol:
Može i meda :wink:
Pa dobro u nekim slucajevima i to. :wink:

No ovo za cvetic mi je pricala mama kad sam bio 6. razred pa sam se setio te price.

ja bas ne volim mede. niti bilo kakve igrackice. cvece zakon. i to jos ovako usput ubrano.. :D :D :D
a ja mrzim cvece :wink:
ma knjiga sa posvetom zakon!
tako neshto trajno... ja sam dobila bezh. :p detalji su super. (:
 
E batee, najjache ti je da budesh svoj i da sledish svoje instinkte...znachi be yourself...odesh tako u grad, malo se tako muvash kroz masu a kad ti neka zapadne za oko, krenesh u akciju i privuchesh joj pazhnju. Dalje bi trebalo da ide samo od sebe. To je ako idesh na random. A ako si se vezao za nekog i nisi siguran shta da radish, najpametnije je da ne radish nishta (veruj mi na rech).
(Sad, oplemenjen svojim govorom /me kretje u ekshn na muvachinu)
 

Back
Top