Na kakvim mestima trazite buduce devojke/momke?

ja sam jednom pokusao da pridzem jednom coporu od 5 devojaka, i bash sam se lose proveo :(
Mislim da drugacije reaguju kad su same nego u coporu.
Ja mislim da je najbolje mesto za prilazak, u muzeju,galeriji, moze i biblioteka :idea: ili u vecernjim satima kad devojke izlaze u provod a same su :idea:

Samo coporu ja vishe ne prilazim :!:
 
loop:
ja sam jednom pokusao da pridzem jednom coporu od 5 devojaka, i bash sam se lose proveo :(
Mislim da drugacije reaguju kad su same nego u coporu.
Ja mislim da je najbolje mesto za prilazak, u muzeju,galeriji, moze i biblioteka :idea: ili u vecernjim satima kad devojke izlaze u provod a same su :idea:

Samo coporu ja vishe ne prilazim :!:
Mislim da je u tom slucaju problem to sto doticna koju sli zeleo upoznati zeleci da ispadne "jaka" riba napravi takvu atmosveru u drustvu pa te onda kao spusti toliko nisko da si pozeleo da se nisi ni rodio a sve to u cilju toga da bi sebe prezentovala kao odlucnu,jaku licnost i pri tom izlecila svoje komplekse... 8)
 
santorini:
loop:
ja sam jednom pokusao da pridzem jednom coporu od 5 devojaka, i bash sam se lose proveo :(
Mislim da drugacije reaguju kad su same nego u coporu.
Ja mislim da je najbolje mesto za prilazak, u muzeju,galeriji, moze i biblioteka :idea: ili u vecernjim satima kad devojke izlaze u provod a same su :idea:

Samo coporu ja vishe ne prilazim :!:
Mislim da je u tom slucaju problem to sto doticna koju sli zeleo upoznati zeleci da ispadne "jaka" riba napravi takvu atmosveru u drustvu pa te onda kao spusti toliko nisko da si pozeleo da se nisi ni rodio a sve to u cilju toga da bi sebe prezentovala kao odlucnu,jaku licnost i pri tom izlecila svoje komplekse... 8)
Tacno tako (dobro ne bas za sve ribe), samo bih dodao da ako su one iskompleksirane, da su im onda i drugarice isto iskompleksirane, tako da ce im biti krivo sto si njenu drugaricu startovao, a ne nju, pa sve sto si veci smeker one ce vise da te olajavaju :o
 
Ja mislim da je ovo jako dobra tema, samo sto nije trebala bas ovako da zvuci (gde trazite) nego pre nesto na foru gde izlazite kad ste za muvanje (naravno ovde se ne racunaju nocni izlazci i slicno)
Kao sto AKHENATON rece nemam tacno mesto (i neradim sada idem da nadjem devojku i tacka)
Inace posto dosta vozim biciklu (recimo po nekim sumama-uglavnom je to Kosutnjak) i tamo srecem dosta devojaka koje se isto voze, ili trce ili tako nesto slicno i ako mi se neka svidi ja pridjem, jos je to dobro jer tu mozes da je vidis u nekom realnom stanju, a ne kao kad odes na zurku a one sve super, a pose, sta li sam ja to sinoc pio?
 
santorini:
loop:
ja sam jednom pokusao da pridzem jednom coporu od 5 devojaka, i bash sam se lose proveo :(
Mislim da drugacije reaguju kad su same nego u coporu.
Ja mislim da je najbolje mesto za prilazak, u muzeju,galeriji, moze i biblioteka :idea: ili u vecernjim satima kad devojke izlaze u provod a same su :idea:

Samo coporu ja vishe ne prilazim :!:
Mislim da je u tom slucaju problem to sto doticna koju sli zeleo upoznati zeleci da ispadne "jaka" riba napravi takvu atmosveru u drustvu pa te onda kao spusti toliko nisko da si pozeleo da se nisi ni rodio a sve to u cilju toga da bi sebe prezentovala kao odlucnu,jaku licnost i pri tom izlecila svoje komplekse... 8)

Npr.

prica sa tobom.a onda prestane i krene sa drugaricama.Ti se onda smoris podvijes rep i odes.


A najgore je sto to one znaju da je to bzv,pa ipak je sladje da im se ego digne neko.....sex ili nesto vise.
 
nov@:
Mislim dugo sam posmatrala kako devojke izlaze po njih 5-6 i momci ne znaju s koje strane da im pridju....a tek momci izadju i sede i kao da ogovaraju svaku ribu u kaficu...i nema nista konkretno?!
Da li ima ko ko to radi u bobliotekama?
Recite mi vase zakljucke...vasa misljenja...sve cenim...
:oops:
Yo' lutko! 8)
Imas u private porukama, jedno opsirno, napisano izdanje pisma o celoj situaciji! Procitaj! CMOK!
 

Back
Top