Sa koliko godina je to normalno???

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
emy_331:
Ma neshvatam.....zasto uopste zuriti?!Nije u pitanju samo fizicka,vec i psihicka zrelost...a sem toga to treba uraditi onda kada osetimo,jer to je ipak veoma krupan korak!
Najvaznije je da ''to'' ne uradimo sa pogresnom osobom,zbog cega cemo se sutra kajati!!

Ja sam napomenuo i fizicku i psihicku zrelost u poslednjem postu ako se secam.I nas dvoje smo pre svega razgovarali (i to koliko puta).I ne nisam to uradio sam pogresnom osobom,nit' se kajem...bas kao i ona :wink:

@Sisa: sve je bilo ok :D
 
Courtney:
SisaDaPimp:
Haha joj sekice, vecina devojcica danas prica ovo ono ne sa pogrenom osobom romantika ovo ono, a vecina njih bas zavrsi sa pogresnom osobom, jer ne znaju da razaznaju osecanja, naivne su a misle da sve znaju, i onda ne mogu da cekaju nego ajde.. Pa skoro svaka takva zavrsi sa onim pogresnim u krevetu..
Zato sam ja za nista pre braka :lol:

c c c c ...... ljubi te majka tako pametnu i zlatnu :lol: heheheh :lol:

nego, sta je bilo s jovanom, jel bilo konacno
desire.gif

......
il' se jos uvek stidi? :shock:
 
Jedna je prorocica, ali je jedan i Vidoviti teglash. Sve vidi, sve zna, al' kad stavi naocare :) A da mi ujedinimo potencijale u zajednickom cilju?

Inace, pogadjam rezultate utakmica, trke konja, izbora, pogodim i po neko ispitno pitanje, ekspert sam za vremensku prognozu i odredjivanje sezone mitarenja juznoamerickih bubasvaba. Prema tome...ako nesto treba, tu sam!
 
Koje je ovo bilo bunarenje teme...
Ja kazem izmedju 15-18. Pre 15 cisto sumnjam da je to iko uradio zbog realne potrebe, nego zbog ludosti i potrebe za dokazivanjem. Posle 18-19 je... tom neshto fali definitivno.
I to ne zavisi mnogo od godina nego od sredine u kojoj se nalazite u tim godinama. Neka statiska bi pokazala da nevinost puca najcesce izmedju 16-17 god. Prelazak iz osnovne u srednju skolu je tu dosta bitan faktor. Odjedno se osetite nekako mnogo zreliji nego sto je to bilo pre tako malo vremena dok ste zavrsavali 8 osnovne. Uporedite prvu godinu srednje i 8. osnovne, razlika ko nebo i zemlja!
:wink:
 
Kad_LupimLupim:
Koje je ovo bilo bunarenje teme...
Ja kazem izmedju 15-18. Pre 15 cisto sumnjam da je to iko uradio zbog realne potrebe, nego zbog ludosti i potrebe za dokazivanjem. Posle 18-19 je... tom neshto fali definitivno.
I to ne zavisi mnogo od godina nego od sredine u kojoj se nalazite u tim godinama. Neka statiska bi pokazala da nevinost puca najcesce izmedju 16-17 god. Prelazak iz osnovne u srednju skolu je tu dosta bitan faktor. Odjedno se osetite nekako mnogo zreliji nego sto je to bilo pre tako malo vremena dok ste zavrsavali 8 osnovne. Uporedite prvu godinu srednje i 8. osnovne, razlika ko nebo i zemlja!
:wink:


ciko,malo manje statistike :lol: zvucish na tetka savetu 8)
 
laura87:
Master_Chief:
Nema tu kada je normalno,nego kad ti se zalomi...


Bas tako...Zar treba da spavam sa prvim tipom koji naidje ako je "normalno" da izgubim nevinost pre 19?Ako nisam do sad-jednostavno nisam...najgore je nesto na silu uraditi.
Dosta se njih opterecuju s' time sto MISLE da su svi oko njih vec to uradili pa je vereme i da se to uradi samo da bi se hvalio...eh..
 
Seks zbog 'hvaljenja' je čista glupost.
Ja bih čekala pravu osobu i pravi trenutak. Ne bih izgubila nevinost zbog neke seljančice iz odeljenja koja je, eto, spavala sa dečkom sa 15-16 godina.
Rani seks je izgleda postao trend...pogledajte samo statistike na Internetu sa koliko godina devojčice (da, tad su još devojčice) gube nevinost...
 
I ja se slazem da bi trebalo do da uradish "kad ti se zalomi". Ali, ipak mislim da pre 16 nije ok. I fizichki i psihichki. Mislim, mozda je neko razvijen pa mu se hoce, ali ipak... I zashto, Lupetalo, je tebi nenormalno da neko izgubi nevinost posle 19? Nekome se mozda to ne radi, ne oseca se spremnim. Zbog ljudi kao shto si ti, deca to i rade prevremeno. :P
 
hm, ma koliko se neko osecao psihicki zrelim, sa 11 godina to nije.
to je....cekaj, to je 4. razred.
ajde, 'de neko u 4. razredu zna (da pomenem ono sto mi je prvo na pameti:)) kako da spreci bolesti, trudnocu, bla, bla.
mozda zvucim kao neka strina, ali to meni ipak ne izgleda normalno...........
 
kalliope:
hm, ma koliko se neko osecao psihicki zrelim, sa 11 godina to nije.
to je....cekaj, to je 4. razred.
ajde, 'de neko u 4. razredu zna (da pomenem ono sto mi je prvo na pameti:)) kako da spreci bolesti, trudnocu, bla, bla.
mozda zvucim kao neka strina, ali to meni ipak ne izgleda normalno...........
Tad se josh ni menstruation ne dobija, a kamoli grudi i neke druge stvari. Po nekom "pravilu", chim devojka dobije menstruacija tada je kao spremna zato shto to znachi da moze da radja decu. U starom Egiptu su devojchice od 13 god radjale decu... Ne znam, meni je bzvz... :?
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top