Sa koliko godina je to normalno???

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Chan Shaolin Si:
sunrise:
Chan Shaolin Si:
ne bude li mi buduca zena nevina nema joj ulaska u moj stan moze samo samnom nevinost da izgubi prije braka drugi nacin ne postoji.
]

Izvini mali sa koje si ti planete???????
A sad kr*eses... a, lepo ti slatko ti ??????
Znaci fore cico volim te, ti si mi sve dok je ne potrpas u krevetu a posle ajde cao, idemo sledeca!!!!
cccccc.....a sutra bi da ti zenica bude nevina, pa kako da ti bude nevinasce kad si ih sve procesljao?????
E stvarno svasta covek da procita.......
... ustvari mozda i nadjes neku nevinu u dvadeset i nekoj godini ali moraces prvo da se popnes po nekoj planincini da je trazis...... :lol:

i da znas da cu se na vrh planine popet da nadjem neku budalu koja je samo za kuce da pere cisti sprema itd dok ja budem uzivao na Ibizi sa svalerkom ona nek´ sjedi kuci sa djecom.

He he zezam se.

Pa da ti kazem ja sam spavao sa svega dvije cure koje su bile nevine, a ostatak zna se, i sta je trebalo da uradim da kazem "ne necu je ne mogu da ti uzmem nevinost" e tu malo grijesis koja god hoce da se kara izvoli na raspolaganju sam.
Ali mjesto u Crnoj Gori koje je blizu mene je pravi rasadnik postenih i lijepih a jos glupih cura koje ce za papire da se udaju i za najvecu Njemacku penu samo da izadju iz Srbije i Crne Gore.
:?: :?: :?: :?: :?: pa ti ocigledno takve glupe cure i zasluzujes!
 
Keeper:
ma nisu bitne godine, bitna je zrelost.
mislim, ajd da ima neko 16 godina pa to uradi, ako je dovoljno zreo i ima dobru vezu. ali nije mi jasno cemu to uopste
danas klinci gledaju samo kako da ga uvale, a klinke da se sto pre nadju pod nekim frajerom ..... cemu to?
mislim, ko ta sto se prcala sa 11 ... daj bre, smirite hormone.
sex dodje kao zavrsna stvar u ljubavi, kao slag na tortu. najbolje je ne misliti uopste o njemu nego ga pustiti da sam dodje i onda ce sve biti OK.

u potpunosti se slazem!!! :D
 
AAAAaaaaaaaa ne mogu da verujem sa 11 ja nisam ni znala sta to znaci seks pitaj svoju drugaricu da li je ona normalna jer ako mislis da sto pre budes izgubila nevinost da ces biti veca faca u drustvu grdno se varas nema tu odredjen broj godina kada se gubi nevinost uradi to kada budes bila spremna
 
Svaka devojka ispod 16, 17 je fizicki ne spremna za sexualni odnos.. Moze ona da misli da je ona spremna mentalno, ali telo se jos uvek razvija i nedovoljno je razvijeno za to.. Znaci sa nekih 17 bi rekli da je sasvim normalno, a i medicinski dokazano da su to godine u kojima devojka sme da ima sexualne odnose.. Sve mladje od tog, i nije bas preporucljivo jer kao sto rekoh telo je ne spremno, ali danas nema vise tog spremno ne spremno, jer sa 14vec se rokaju uveliko.. Tako da moj odgovor na pitanje je 17god..
 
Ej tamo gore se uveliko prica o meni,i to sve neistine.Nit sam coolirao Courtney,nit sam je ogovarao il sta vec.A ono za protektorat je zez,naravno.Covece ja imam 19 a ona 14,sta?Treba da je jurim i da je maltretiram pda me policija hapsi?Nisam lud :lol: :lol: :lol:

To Sisa: Joj siso,to za spremnost i nespremnost zavisi od osobe do osobe.Ja sam to prvi put uradio sa devojkom od 15 i po i veruj mi da je bila spremnija za to (i fizicki i psihicki) nego sto je sad pola 4. godine gimnazije u mojoj skoli :lol:
 
Bliznakinja:
maral86va:
Bleak WinterFullMoon:
mozda mu fali '1' ispred onog '9' :lol:
al pazi "Ja i drugarica" ahhahahaa :lol:
100% se neki klinja sprda...
izgleda da mu je malo dosadno pa mislio ajde malo da lozim narod :lol:
...ocigledno.. :wink:
pa da i meni ume da bude dosadno ali ne pisem takve gluposti ali nikad nije na odmet da se malo nasmejemo zar ne
 
maral86va:
Bliznakinja:
maral86va:
Bleak WinterFullMoon:
mozda mu fali '1' ispred onog '9' :lol:
al pazi "Ja i drugarica" ahhahahaa :lol:
100% se neki klinja sprda...
izgleda da mu je malo dosadno pa mislio ajde malo da lozim narod :lol:
...ocigledno.. :wink:
pa da i meni ume da bude dosadno ali ne pisem takve gluposti ali nikad nije na odmet da se malo nasmejemo zar ne
...da znas da sam se dobro nasmejala..hehehe :lol: :lol: :lol:
 
ISKRENO:
Ja i drugarica smo to uradili sa 9 godina.
Kada osetish i zelish JUST DO IT!
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Savrseno!!!

Bleak WinterFullMoon:
DEJANEj tamo gore se uveliko prica o meni,i to sve neistine.Nit sam coolirao Courtney,nit sam je ogovarao il sta vec.A ono za protektorat je zez,naravno.Covece ja imam 19 a ona 14,sta?Treba da je jurim i da je maltretiram pda me policija hapsi?Nisam lud

To Sisa: Joj siso,to za spremnost i nespremnost zavisi od osobe do osobe.Ja sam to prvi put uradio sa devojkom od 15 i po i veruj mi da je bila spremnija za to (i fizicki i psihicki) nego sto je sad pola 4. godine gimnazije u mojoj skoli
Plasi me ovaj tvoj post :shock: Valjda smo neki drugovi i valjda JESAM tvoj protektorat!!! :x :cry:
 
@Bleak WinterFullMoon.. brate vidis, fizicka spremnost zavisi od osobe do osobe, a sad ono to sto je ona 15 i po bila misim ok, ja sam naveo neke primere ne iz prakse nego naravno primere koji su potvrdjeni od strane ljudi koji su upuceni u to.. A svima je dobro poznato da danasnje klinke izgledaju mnogo zrelije, ali sto ne znaci da je polni organ isto toliko zreo kao sto telo izgleda..
 
Ma neshvatam.....zasto uopste zuriti?!Nije u pitanju samo fizicka,vec i psihicka zrelost...a sem toga to treba uraditi onda kada osetimo,jer to je ipak veoma krupan korak!
Najvaznije je da ''to'' ne uradimo sa pogresnom osobom,zbog cega cemo se sutra kajati!!
 
Haha joj sekice, vecina devojcica danas prica ovo ono ne sa pogrenom osobom romantika ovo ono, a vecina njih bas zavrsi sa pogresnom osobom, jer ne znaju da razaznaju osecanja, naivne su a misle da sve znaju, i onda ne mogu da cekaju nego ajde.. Pa skoro svaka takva zavrsi sa onim pogresnim u krevetu..
 
Ma ko ihm kad su glupe. Ima toliko finih momaka, ali ne, ona mora da nadje bas takvog nekog pogresnog. Cemu sazaljenje tu? Pa da im crtas na A2 papiru ne bi ukapirale. Posle se kao menjaju trc mrc, ali tad su vec poodavno polovnjace, a oni fini momci vec su nasli nesto. Zato, devojke, obratite paznju sta radite i sa kim se smuvavate.

Sto bi rekli, Pamet u glavu, a dole sta uleti :)
 
Vidoviti teglash:
Ma ko ihm kad su glupe. Ima toliko finih momaka, ali ne, ona mora da nadje bas takvog nekog pogresnog. Cemu sazaljenje tu? Pa da im crtas na A2 papiru ne bi ukapirale. Posle se kao menjaju trc mrc, ali tad su vec poodavno polovnjace, a oni fini momci vec su nasli nesto. Zato, devojke, obratite paznju sta radite i sa kim se smuvavate.

Sto bi rekli, Pamet u glavu, a dole sta uleti :)

ejjjjjj vidoviti ccccccc edna je bre prorocicha :wink:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top