Hoce li ikad biti mira medju rockerima i raperima?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
i kakve veze ima sto slusate drugaciju muziku? pa ne druzite se vi zbog toga...dobro, mozda cete prestati da izlazite na ista mesta, ali ako ste prave drugarice, vas odnos se nece promeniti. A sto se tice rapera i rockera, mislim da je to glupo, treba biti otvoren prema svemu,a ne ogranicen... ja ne volim metal, slusam domaci stari rock i house (koja kombinacija),a oblacim se fancy... a najbolji ortak mi je metalac!
 
Глупости, музика не треба да стоји на путу људима. Ти људи који се идентификују на основу музике су највећи комплексаши. Зашто ја не бих могао да се дружим са неким ко слуша Гранд. Само не причам о теом. Не знам, најсмешмнији су ми они металци који морају да имају на себи све црно и неће да причају са тобом ако имаш плаву мајицу :shock: Па ти људи су брука пута већи фенсери од нас "обичних". када устанем ја могу да бирам шта ћу обући, да ли ћу белу, плав, зелену, црну, жуту или какву год мајицу. Они могу да бируају само назив групе који ће нсити. А и то стварње идола ми је одвратно, а и кршење заповести.... Тако ми прича другарица (коај инае слша метал) да јој је нека металка рекла нешто у фазону: "Ти носиш плаву мајицу и слушаш метал, нема шансе! А и коса ти је чиста, не, дефинитивно ме лажеш...". Какви мајмуни.... Е сада сам баш скренуо са теме. Дакле нема логике зашто би смо се идентификовали на основу музике коју слушамо, људи који то раде су огромни комплексаши!!!!
 
Чупи НС:
Глупости, музика не треба да стоји на путу људима. Ти људи који се идентификују на основу музике су највећи комплексаши. Зашто ја не бих могао да се дружим са неким ко слуша Гранд. Само не причам о теом. Не знам, најсмешмнији су ми они металци који морају да имају на себи све црно и неће да причају са тобом ако имаш плаву мајицу :shock: Па ти људи су брука пута већи фенсери од нас "обичних". када устанем ја могу да бирам шта ћу обући, да ли ћу белу, плав, зелену, црну, жуту или какву год мајицу. Они могу да бируају само назив групе који ће нсити. А и то стварње идола ми је одвратно, а и кршење заповести.... Тако ми прича другарица (коај инае слша метал) да јој је нека металка рекла нешто у фазону: "Ти носиш плаву мајицу и слушаш метал, нема шансе! А и коса ти је чиста, не, дефинитивно ме лажеш...". Какви мајмуни.... Е сада сам баш скренуо са теме. Дакле нема логике зашто би смо се идентификовали на основу музике коју слушамо, људи који то раде су огромни комплексаши!!!!
Ma daj bwe, pa nije bash uvijek tako :? !
Ja slusham metal i NE oblachim se samo u crno... i DEFINITIVNO cu popricati sa bilo kim, bez obzira na njegovu odjecu ili opredjeljenje kad je muzika u pitanju (ponavljam, po ko-zna-koji put, moj najbolja drugarica je ToTaLnA fenserka, koja se ne vadi iz drececjih rozih, narandzastih i zutih stvari)... A moja kosa? Hmmm... perem je svaki 2. dan, a nekada i svaki dan... mislim, i JooGooD (ne znam kako se tachno pishe, je l' mogu da te zovewm Mawi Jogurt :P :wink:?)ce ti sigurno reci isto, tako da...
 
RAP_GIRL:

Svi znamo da se raperi i rockeri uglavnom ne vole...Ja imam drugaricu koju znam 6 godina i u poslednje vreme je postala rockerka,ona prava,a ja,ja obozavam rap...Svi mi pricaju kako treba da prestanem da se druzim sa njom,da li da to uradim? :?
Hahaha
Mozda je tako kod vas ali kod nas su stvari mnogo smirenije...
Eto npr ja i moj najbolji drug iz shkole:
Ja slusham Techno,house,Dram 'n' Bass,Rave i Rap
a on je slushao metal,rock i sve te zejebancije :P
Pa samo se super slagali i sve..
Malo on moje muzika malo ja njegove i sretnemo se posle godinu-2 i kaze mi da ima rap grupu sa josh 2 momka :P
Makar sam dobor uticao na njega... :)
 
Lanfear:
Keeper:
Nasty_Mind:
Makar sam dobor uticao na njega... :)

ma strava si uticao.
sad dechko misli da je Yo!Nigga!
aj gona pul d triga.
:lol: :lol: :lol:

e al stvarno ne volim kad se belci tripuju da su ono reperi, znash onoooooo rep rula sve ostalo nula.
nigerska muzika je nigerska muzika, rep je bio rep samo dok su nigeri bili u njujorshkom getou i jedino je tad imao smisla, a kad se rep preselio u LA vile sa bazenima i silikonskim ribetinama i kad je eminem pocheo da repuje, e tu se brateeeeeee pricha zavrshila :)

jedini chovek koji je znao da svira crnachku muziku je bio Steve Ray Vaughan, i svirao je bluz ;-)

znam da ovo nema veze sa tinejdzerima, ali ono :p
respect+.
:p
 
Keeper:
Lanfear:
Keeper:
Nasty_Mind:
Makar sam dobor uticao na njega... :)

ma strava si uticao.
sad dechko misli da je Yo!Nigga!
aj gona pul d triga.
:lol: :lol: :lol:

e al stvarno ne volim kad se belci tripuju da su ono reperi, znash onoooooo rep rula sve ostalo nula.
nigerska muzika je nigerska muzika, rep je bio rep samo dok su nigeri bili u njujorshkom getou i jedino je tad imao smisla, a kad se rep preselio u LA vile sa bazenima i silikonskim ribetinama i kad je eminem pocheo da repuje, e tu se brateeeeeee pricha zavrshila :)

jedini chovek koji je znao da svira crnachku muziku je bio Steve Ray Vaughan, i svirao je bluz ;-)

znam da ovo nema veze sa tinejdzerima, ali ono :p
respect+.
:p
Heh, i znaci ovaj moj siroti smajli '' :lol: '' te je naveo da se ovako raspricas? Neka, neka :wink: ... ali si u pravu, mislim, crnci su (koliko ja znam) repovali jer nisu mogli da koriste skupe instrumente, je l' da? A sad ovaj mentol od Eminema nesto kao soli pamet, uff, ne podnosim gaa... A inace, meni se neki rep textovi stvarno svidjaju, ali sta cju kada mi muzika uOpStE ne odgovara...
 
Lanfear:
Heh, i znaci ovaj moj siroti smajli '' :lol: '' te je naveo da se ovako raspricas? Neka, neka :wink: ... ali si u pravu, mislim, crnci su (koliko ja znam) repovali jer nisu mogli da koriste skupe instrumente, je l' da? A sad ovaj mentol od Eminema nesto kao soli pamet, uff, ne podnosim gaa... A inace, meni se neki rep textovi stvarno svidjaju, ali sta cju kada mi muzika uOpStE ne odgovara...

ma respect+.
nema mira izmedju metala i repa :idea:
smrt reperimaaaaaa :!:

:D
 
RAP_GIRL:

Svi znamo da se raperi i rockeri uglavnom ne vole...Ja imam drugaricu koju znam 6 godina i u poslednje vreme je postala rockerka,ona prava,a ja,ja obozavam rap...Svi mi pricaju kako treba da prestanem da se druzim sa njom,da li da to uradim? :?
wow,ako ti to svi govore onda oni nisu normalni...ako tjes zbog muzike koju slusas da prekines prijateljstvo onda bolje emigriraj sto dalje od tog mesta...mislim sta sve ljudima netje pasti na pamet.
Moja situacija je mozda josh gora,ja slusam trance koji ni po ceme nije slican metal-muzici koji svi moji drugovi slusaju i sve koje znam slusaju metal,svi se oni oblache u crno,svi imaju dugu kosu,jedino se meni cuje bas iz kola...al opet ja njih postujem i oni mene...
 
nije tacno!"grandovci"i npr.rockeri,metalci nikad nece biti potpuni ortaci.oni mogu da caskaju o tome kakvo je vreme toga dana,ili sta ce da jedu za uzinu(pitanje dal'ce se i tu sloziti),ali NI O CEMU VISE!muzika je sveprisutna i opsta odlika necije licnosti,i zato se takve osobe nikad nece u potpunosti slagati.a moj ti je savet da ipak ostanes ortakinja sa tom svojom rokerkom.......mozda se predomislis :lol: hehe
 
Lanfear:
Чупи НС:
Глупости, музика не треба да стоји на путу људима. Ти људи који се идентификују на основу музике су највећи комплексаши. Зашто ја не бих могао да се дружим са неким ко слуша Гранд. Само не причам о теом. Не знам, најсмешмнији су ми они металци који морају да имају на себи све црно и неће да причају са тобом ако имаш плаву мајицу :shock: Па ти људи су брука пута већи фенсери од нас "обичних". када устанем ја могу да бирам шта ћу обући, да ли ћу белу, плав, зелену, црну, жуту или какву год мајицу. Они могу да бируају само назив групе који ће нсити. А и то стварње идола ми је одвратно, а и кршење заповести.... Тако ми прича другарица (коај инае слша метал) да јој је нека металка рекла нешто у фазону: "Ти носиш плаву мајицу и слушаш метал, нема шансе! А и коса ти је чиста, не, дефинитивно ме лажеш...". Какви мајмуни.... Е сада сам баш скренуо са теме. Дакле нема логике зашто би смо се идентификовали на основу музике коју слушамо, људи који то раде су огромни комплексаши!!!!
Ma daj bwe, pa nije bash uvijek tako :? !
Ja slusham metal i NE oblachim se samo u crno... i DEFINITIVNO cu popricati sa bilo kim, bez obzira na njegovu odjecu ili opredjeljenje kad je muzika u pitanju (ponavljam, po ko-zna-koji put, moj najbolja drugarica je ToTaLnA fenserka, koja se ne vadi iz drececjih rozih, narandzastih i zutih stvari)... A moja kosa? Hmmm... perem je svaki 2. dan, a nekada i svaki dan... mislim, i JooGooD (ne znam kako se tachno pishe, je l' mogu da te zovewm Mawi Jogurt :P :wink:?)ce ti sigurno reci isto, tako da...


slazem se...tolerancija dude,tolerancija 8)
and ponavljam,ti 100% black odeca su obicni foliranti-pozercine :roll: a st se tice teme,alo nabavi si kicmu :roll: :roll: ortakinju zbog "drugarica mi je rekla..." da ostavish je nisko
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top