Kada bih birala...

Nightwish

Zainteresovan član
Poruka
250
Pozdrav! Ne znam da li postoji slična tema, ako da - zatvorite je slobodno.
Kada biste birale izmedju savršenog ljubavnog života sa srednje - uspešnom karijerom i izmedju uspešne karijere bez ljubavnog života, sta biste izabrale?
Da čujem vaša mišljenja i obrazloženje! :D :bye:

at_the_Crossroad_by_Hermanne_Allan_Poe.jpg
 
odlično pitanje si postavila Debilko, ja mislim da žena koja bi odabrala ljubav i srednje uspešnu karijeru jednostavno nema dovoljno samopoštovanja svojeg ja i karakteristična je za zatucane sredine

moderna žena, žena nezavisna i nepodjarmljena, treba da stremi karijeri uspehu i samousavršavanju jer se jedino tako može ostvariti kao ličnost, dosta je bilo viševekovnog tlačenja od strane muškaraca, i žene zaslužuju qurtaz, pa makar metaforični!!!
 
Pozdrav! Ne znam da li postoji slična tema, ako da - zatvorite je slobodno.
Kada biste birale izmedju savršenog ljubavnog života sa srednje - uspešnom karijerom i izmedju uspešne karijere bez ljubavnog života, sta biste izabrale?


at_the_Crossroad_by_Hermanne_Allan_Poe.jpg


Ti si izgleda već izabrala.
Da si postavila izbor "savršena ljubav i osrednja karijera ILI savršena karijera i osrednja ljubav ( a ne bez ljubavi)" to bi bilo pitanje za razmišljanje.

Ilustracija ti je sjajna :cool:
 
Ti si izgleda već izabrala.
Da si postavila izbor "savršena ljubav i osrednja karijera ILI savršena karijera i osrednja ljubav ( a ne bez ljubavi)" to bi bilo pitanje za razmišljanje.

Ilustracija ti je sjajna :cool:


Postavila sam ovakvo pitanje zato što smatram da savršena karijera i osrednja ljubav teško mogu da se uklope. Tako da sam je jednostavno eliminisala :D
Hvala!
 
Pozdrav! Ne znam da li postoji slična tema, ako da - zatvorite je slobodno.
Kada biste birale izmedju savršenog ljubavnog života sa srednje - uspešnom karijerom i izmedju uspešne karijere bez ljubavnog života, sta biste izabrale?
Da čujem vaša mišljenja i obrazloženje! :D :bye:

at_the_Crossroad_by_Hermanne_Allan_Poe.jpg
ја бих кренула овим десним путем, па шта ми Бог да
 
a zašto ti Debilko smatraš da žena ne može biti savršeno zaljubljena u posao koji radi ako ga baš voli? kakva su to sad zatucana rezonovanja? probudi se, ovo je dvaesprvi vek!

Pod osrednja ljubav - mislila sam na ljubavni zivot sa muskarcem, a ne zaljubljenost u posao koji voli. Za to bi vec bila potrebna druga tema.

- - - - - - - - - -

ја бих кренула овим десним путем, па шта ми Бог да


Pustila bi tek - tako da te zivot nosi tj. isla bi na intuiciju - zanimljivo :)
 
Savrseno ne postoji i nisam u toj meri ambiciozna da ganjam iskljucivo karieru, niti bih se zadovoljila samo s ljubavlju..mislim da je moguce postici neki balans na oba podrucja i biti zadovoljan

Slazem se da savrsenstvo ne postoji ni u cemu! Odgovor nije los, svi tezimo da postignemo taj balans. Ali da ipak ne pronadjes taj balans sta bi izabrala? :)
 
Pozdrav! Ne znam da li postoji slična tema, ako da - zatvorite je slobodno.
Kada biste birale izmedju savršenog ljubavnog života sa srednje - uspešnom karijerom i izmedju uspešne karijere bez ljubavnog života, sta biste izabrale?
Da čujem vaša mišljenja i obrazloženje! :D :bye:

at_the_Crossroad_by_Hermanne_Allan_Poe.jpg

Ova dva puta sa slike kao da se tamo negde ipak ukrstaju. Mozda je to odgovor:)

Sto se mene tice... Ljubav, pa jos savrsena, mi je cista apstrakcija. Ali, definitivno nisam osoba koju bi samo posao, ma koliko ga volela i uzivala u njemu, mogao potpuno da ispuni.
 
Ne dumam o stvarima-sta bi bilo, kad bi bilo...to mi lici na neke testice sa "zenskih strana" razonode radi...
Cemu? Ionako se retko sretnu teorija i praksa...zivis, kako znas i umes, pa sta bude-bude...


Malo razonode ne skodi!
IIskreno ne pustam da me u zivotu vodi samo izreka "Sta bude neka bude" . Treba se nekada potruditi oko nekih stvari. Nece se karijera izgraditi sama od sebe, a ljubav ti nece doci ako samo sedis i cekas...
 
Malo razonode ne skodi!
IIskreno ne pustam da me u zivotu vodi samo izreka "Sta bude neka bude" . Treba se nekada potruditi oko nekih stvari. Nece se karijera izgraditi sama od sebe, a ljubav ti nece doci ako samo sedis i cekas...

Nisam ja ni tipala na pasivnost u zivotu...ali ne zavisi bas sve iskljucivo i samo od nas samih. A i sta je vredno truda se menja vremenom...a i sam trud cesto niej garancija a uspeh..
Isto tako- "Ako hoces da nasmejes Boga, reci-planiram..." ;)
 

Back
Top