VIRTUALNI LJUBIMCI

wild_child:
Tinar:
Ijaooo, pa ja sam bila luda za tim. :lol: I dalje imam ljubimca i account. Ma, smorila sam se posle nekog vremena... Morash da zaradjujesh pare, da ga hranish... :roll:



Tinice na koje nacine zaradjujes kesh, osim kockanja...
Pa, ja sam stavila pare u banku, pa dobijam interest. Igrash igrice. Najbolje su Fairy Bubbles, i neshto sa ovchicama. Idesh na Games, pa Action. Onda, mozesh da napravish svoju prodavnicu. Kako ti se zove ljubimac? Mogu da ti poshaljem neshto love, puna sam ko brod... :lol:
 
Kako se otvara prodavnica:DD

Ma meni je frka ner nemam taj Flash player pa neke igrice ne mogu da igram:)

A u banku sam pare dala al sam nesto zeznula pa ne da ne dobijam kredit vec su mi uzeli i ono sirotinje sto sam imala :lol:

A sad potrosih zadnji kesh na lekove....cuj stomak mu se naduo.......glupi Kacheek zvani Nirneah!!

Hvala za ponudu ali nema frke, ne treba imam 2 dinara a posto sam mazohista volim da se mucim prezivljavanjem :lol:

:**
 
To koshta dosta a i morash da skupljash stvari da bi ih prodavala... To je zayeb ako nemash para. Mozesh da idesh na Mystery Island da igrash tombolu, vrtish one silne krugove... Moze da se desi da nabasash na pare, ili na neshto jako skupo pa prodash... Mora da se igra to dugo...
 

Back
Top