o razlikama

NovaIsta

Legenda
Poruka
51.033
onako generalno, osnovna razlika izmedju muske i zenske seksualnosti je ta sto muskarci imaju seks da bi se dobro osecali a zene moraju prvo dobro da se osecaju da bi imale seks:mrgreen:

po ovome sam ja onda musko, ali dobro, nije ja tema:mrgreen:

dakle, koje su te bitne razlike izmedju muske i zenske seksualnosti, skroz uopsteno..?
 
Mislim da se zenska seksualnost potiskuje, negde i procitah tako da sredina utice na to, primera radi, dodje pubertet, razvija se telo, bude se nagoni, hormoni rade, i onda tako neki pricaju svojoj zenskoj deci, "nista cero pre braka", ne siri noge, ne pipkaj se slucajno, od toga se susi kicma i dobijaju se ravni tabani, nego ljubav, paznja i ostala cuda. Sad ok, kapiram ja, sredina je takva, gde ne sme zensko da menja partnere, sramota je to, ali sta je problem sa masturbacijom? Zasto se ta seksualnost potiskuje i menja za ljubav, samo zbog nekog morala? Tako se cementira u glavama, seks + ljubav = dobro, seks (masturbacija prvenstveno) + nagon = lose. Naravno, ne mislim da treba se seksati sa bilo kim cim te zasvrbi, ali treba nagone ipak kanalisati "rucno", nikom nece ispasti oci zbog toga. Cak ima i jedan norveski film na tu temu da kada majka otkrije da njena cerka masturbira i da ima nagone, ne moze da je gleda i jednostavno joj se gadi. Koje bre nenormalno konzervativno drustvo, cudo.

Devojka koja ne masturbira verovatno se nece ni osecati slobodno sa partnerom, i moze biti u fazonu "ma bezi bre (nisam ja *urva da to radim)", dok je potajno to mozda uzbudjuje. Naravno, ovo nije nuzno cinjenica, cak znam i suprotne primere devojaka koje ne masturbiraju niti su masturbirale (mozda lazu ne znam), a potpuno su slobode u krevetu za inovacije i imaju zdrav seksualni zivot.
 
Razlika je u tome sto muskarci slobodno mogu trazit sex i to se shvata kao ok u javnost dok zena kad bi trazila sama kao muskarci ( a zele :zper: ) ispale bi Slut :aha:

I moraju da paze kome ce dati zeleno svetlo :rumenka:

To ih yebe inace, nebi se odbranili na ulici od Roja Nimfica :rotf:
 
to je posledica patrijarhata...

Neam pojma ali je gloopo :mrgreen:

Sloboda sexa za oba pola :lol:


Ja sam navikao na primer na stranim Cam chatovima da mi zene traze same i pitaju jesi Hard za mene :zper:

Dok ovde moram prvo da ih dobro napalim i oslobodim Stega okoline :lol: zatim da hotujemo :malav: pa onda sex :hahaha:

A do tada se smorim i nije to to :aha:

sve preko reda :manikir:
 
onako generalno, osnovna razlika izmedju muske i zenske seksualnosti je ta sto muskarci imaju seks da bi se dobro osecali a zene moraju prvo dobro da se osecaju da bi imale seks:mrgreen:

po ovome sam ja onda musko, ali dobro, nije ja tema:mrgreen:

dakle, koje su te bitne razlike izmedju muske i zenske seksualnosti, skroz uopsteno..?
pa to da imaju stege iako se seku na fraera da davaju pa nece
 
onako generalno, osnovna razlika izmedju muske i zenske seksualnosti je ta sto muskarci imaju seks da bi se dobro osecali a zene moraju prvo dobro da se osecaju da bi imale seks:mrgreen:

po ovome sam ja onda musko, ali dobro, nije ja tema:mrgreen:

dakle, koje su te bitne razlike izmedju muske i zenske seksualnosti, skroz uopsteno..?

Skroz uopsteno? Muskarcu je sex potreba, a zeni nije. Kad muskarac to shvati znace i sta da radi sa zenom, i sta znaci kad zena vodi ljubav s njim.
Ne podrazumevam zene koje se kresnu za jedno vece jer im fali "vodjenje ljubavi" pa je "daj sta das".
 
Skroz uopsteno? Muskarcu je sex potreba, a zeni nije. Kad muskarac to shvati znace i sta da radi sa zenom, i sta znaci kad zena vodi ljubav s njim.
Ne podrazumevam zene koje se kresnu za jedno vece jer im fali "vodjenje ljubavi" pa je "daj sta das".


Koja laz i foliraza :malav:

sve dok ne priznate da vam se tuca i imate potrebu i vecu nego musko, necete biti slobodne sexualno nikada :aha:
 
OK, ti pricas o tucanju. Nije problem. Ali ako hoces da ti svrsi bez dodirivanja klitorisa....

- - - - - - - - - -

Pobrko si loncice

Da o tucanju :per: za koje kazes da Muskarci zele a vi ne jer nemate potrebu :mrgreen:

zasto bez dodirivanja klita ? pa lizem je uvek i klit i iznutra celu :rumenko:

Sa mnom mora da svrsi svaka jer dok to ne ucini ne prestajem da je tucam :cool:

Neke i po 3-5x svrse kad sam jako raspolozen :per:

Nisam ;)
 
onako generalno, osnovna razlika izmedju muske i zenske seksualnosti je ta sto muskarci imaju seks da bi se dobro osecali a zene moraju prvo dobro da se osecaju da bi imale seks:mrgreen:

po ovome sam ja onda musko, ali dobro, nije ja tema:mrgreen:

dakle, koje su te bitne razlike izmedju muske i zenske seksualnosti, skroz uopsteno..?

oni bi opalili sve sto hoda na dve noge a ima rupu izmedju istih...a mi..pa mi ne bi te sa rupicama :P
 

Back
Top