BURMA

jao bre mi cemo da te ucimo kako ces da se udajes!
ja nemam burmu jer sam se udala na brzinu a htela sam nesto originalno pa smo odlozili kupovinu za posle.a posle je bilo vaznijih stvari,koje su nam pruzale vise zadovoljstva(qrve i kocka npr :lol: )pa evo me udata vec 3 god i nemam burmu.big deal bez burme me i dalje muvaju frajeri haha misle da je slobodno
 
:D
ma kupis sta ti se svidja
evo moja je od belog zlata i nije konveksna nego konkavna i uopste ne lici na burmu ali meni bas odgovara
valjda je bitan feeling kad je stavis i kazes : e to je to
u svakom slucaju ako resis da je kupis, zdravo da je nosis sto kazu komse pazarci :wink:
 
pa to je neki znak da se zna da si udata. i da tebe podseti hahahah kad krenesh da svrljash
ima neke platinaste ili belo zlato burme, nisu okrugle nego kao mnogougao, ne vidi se to ali se dobija efekat.....meni su malo napadne ali lepo bljeshte...meni je bolja diskretna

konveksna konkavna kako to
 
divlja u srcu:
Ljudi, sta da radim?
Moze li da se kupi neki prsten koji mi se dopada umesto burme ili mora da bude burma?
I jel' moram ja to da nosim uopste? :?

Ej divlja, pročitala sam i ranije da ne voliš prstenje pa da ti je zato bedak zbog burme, ali sam nekako zaklključila da si jako ponosna osoba pa mislim da ćeš od svih prstenja na ovom svetu, ovakvih ili onakvih voleti jedino taj svoj i mislim da ti uopšte neće smetati... Pogotovo ako izgravirate na njima nešto romantično i samo vama jasno :wink:
 
sto ljudi-sto cudi! i sto bi morala da se nosi burma uopste? znam mnoge koji je nose pa to nema nikakvog "efekta" na njihovo slobodnjikavo ponasanje.s duge strane,gomila happy brakova sa burmama u nekom budzaku. :? eto,moji-zivi primer:prekjuce im bila 37. godisnjica braka,a batalili burme posle par meseci braka (caletu se zakacio prst kad je cackao nesto oko kola onako nestrucan,pa mu je to bio dobar izgovor za "meni ovo cudo smeta a i musko s prstenom-seljacki,brate",a keva se nagojila tako da bi za ovo vreme trebalo jedno 5 puta da ju je prosirivala :lol: )
da,inace,upoznala sam jednog tipa koji ladno NIJE ozenjen,a nosi onu najvecu crkvenjak burmu,s objasnjenjem:znas ti kako mene ribe salecu zbog ovog!misle-ozenjen baja:vredi,a garant ima i para :? :lol:
ako se ikad budem udavala,u sta cisto sumnjam :x ,ima da nabacimo i on i ja neke neobicne prstencice,bitno je da budu unikatni i identicni :P
e,da i ono s tetoviranjem burme mi je skrooooz 8) ,samo ne znam kako to prolazi pri crkvenom obredu vencanja :?
 
divlja u srcu:
Ljudi, sta da radim?
Moze li da se kupi neki prsten koji mi se dopada umesto burme ili mora da bude burma?
I jel' moram ja to da nosim uopste? :?
Ma kupi šta ti odgovara, šta ti se svidja, ne mora da se nosi, ali da taj čin ispoštuješ možda ne bi bilo loše da kupiš neki prsten koji se tebi svidja.
Mi smo gledali u Zlatari Majdanpek i šlogirali se, za dve burme kod njih treba skoro 50.000 din
Ko zna gde ima da se kupe kvalitetne burme a po normalnijoj ceni? :wink:
 
to za tatoo "burme", pitacu komsiju, on i zena su to uradili. ne znam jel bilo crkveno vencanje, nisu u tom fazonu, a za opstinsko burme i niko ne trazi.

volim svoju burmu, birala sam je da mi bude lepa i laka za nosesnje, moj muz je ne nosi i to mi ne smeta uopste. ali kad sam ovo dvoje komsija videla sa tatoom na prstu, i pitala sta je, cool su odgovorili "sve ostalo se skida, ovo je vecno" i bas su mi bili simpaticni.

vazna je ljubav, i nju treba cuvati i negovati u braku, uz razumevanje, toleranciju i sve ostale zivotno bitne stvari. prsten ili mindjusa, slovo na papiru, sta to menja?
 
banchi:
divlja u srcu:
Ljudi, sta da radim?
Moze li da se kupi neki prsten koji mi se dopada umesto burme ili mora da bude burma?
I jel' moram ja to da nosim uopste? :?
Ma kupi šta ti odgovara, šta ti se svidja, ne mora da se nosi, ali da taj čin ispoštuješ možda ne bi bilo loše da kupiš neki prsten koji se tebi svidja.
Mi smo gledali u Zlatari Majdanpek i šlogirali se, za dve burme kod njih treba skoro 50.000 din
Ko zna gde ima da se kupe kvalitetne burme a po normalnijoj ceni? :wink:
ISPRAVLJAM SAMU SEBE NIJE U ZLATARI MAJDANPEK NEGO U ZLATARNI CELJE U MERKATORU!!!
(KO RADI TAJ I GREŠI)
 
?:
pa to je neki znak da se zna da si udata. i da tebe podseti hahahah kad krenesh da svrljash
ima neke platinaste ili belo zlato burme, nisu okrugle nego kao mnogougao, ne vidi se to ali se dobija efekat.....meni su malo napadne ali lepo bljeshte...meni je bolja diskretna

konveksna konkavna kako to

ispupcena ili izdubljena, nego meni lakse konveksna i konkavna za izgovor, olenjila se nesto u zadnje vreme
a za platinu, imas pravo i meni se strasno svidjaju i sigurno kad se budem sledeci put udavala bice platina :D
 
mojra:
ispupcena ili izdubljena, nego meni lakse konveksna i konkavna za izgovor, olenjila se nesto u zadnje vreme
a za platinu, imas pravo i meni se strasno svidjaju i sigurno kad se budem sledeci put udavala bice platina :D

kako udubjlena? kao cev presecena na pola pa oko prsta?
 
mojra:
ispupcena ili izdubljena, nego meni lakse konveksna i konkavna za izgovor, olenjila se nesto u zadnje vreme
a za platinu, imas pravo i meni se strasno svidjaju i sigurno kad se budem sledeci put udavala bice platina :D

kako udubjlena? kao cev presecena na pola pa oko prsta?
 
majcheki:
Ej divlja, pročitala sam i ranije da ne voliš prstenje pa da ti je zato bedak zbog burme, ali sam nekako zaklključila da si jako ponosna osoba pa mislim da ćeš od svih prstenja na ovom svetu, ovakvih ili onakvih voleti jedino taj svoj i mislim da ti uopšte neće smetati... Pogotovo ako izgravirate na njima nešto romantično i samo vama jasno :wink:

Tu si u pravu :wink: , al' moram da nadjem neki koji mi se mnooogoo svidja! :D
Ljudi, gde ima lepog prstenja, da krenem u potragu?!
Iskreno, ne volim zuto zlato i volim starinski nakit, mozda antikvarnice, a? :)
 
Ne moras da ides u antikvarnice. Vecina, d ne kazem svaka zlatara ima za svakoga po nesto. Ja sam dobila na poklon prsten koji izgleda kao da je prilicno star. Cak i zlato ima taj starinski sjaj, onu patinu vjecnosti, a safircic dopunjuje takav izgled. A pouzdano znam da je nov i da je kupljen u zltari. Sigurna sam da u Bg ima dovljno zlatara koje imaju odlican izbor. Vjruj mi, iako je skupo, jeftinije je nego u antikvarnicama. Tako da se ne sekiras. Javi sta si uradila, kako je sve proslo, trebace mi savjeti... Uskoro :oops: :) SRECNO!!!
 
?:
mojra:
ispupcena ili izdubljena, nego meni lakse konveksna i konkavna za izgovor, olenjila se nesto u zadnje vreme
a za platinu, imas pravo i meni se strasno svidjaju i sigurno kad se budem sledeci put udavala bice platina :D

kako udubjlena? kao cev presecena na pola pa oko prsta?

aha, oblik je takav, ali je sasvim blago izdubljeno, moras bas da pogledas jer je u pitanju mozda milimetar razlike izmedju srednjeg i donjeg i gornjeg dela, interesantna je
 
banchi:
divlja u srcu:
Ljudi, sta da radim?
Moze li da se kupi neki prsten koji mi se dopada umesto burme ili mora da bude burma?
I jel' moram ja to da nosim uopste? :?
Ma kupi šta ti odgovara, šta ti se svidja, ne mora da se nosi, ali da taj čin ispoštuješ možda ne bi bilo loše da kupiš neki prsten koji se tebi svidja.
Mi smo gledali u Zlatari Majdanpek i šlogirali se, za dve burme kod njih treba skoro 50.000 din
Ko zna gde ima da se kupe kvalitetne burme a po normalnijoj ceni? :wink:

Znam ja znam ja :P
U Turskoj!
U Bodrumu u Golden centru - Versaćeovi modeli (ja se nešto samo za to hvatala, bože bože) - u bescenje - do 200 jura itekakavi prstenovi! (Ne klasične burme, ima i toga al nisam se zadržavala)
Dakle, jedan mali suptilni prsten zlatni sa biserom i listićem (dvokraki, baš kakav ja nosim) je bio, posle njihovog obaranja cene - 80 jura :P
Znači, Turska 8)
 
banchi:
divlja u srcu:
Ljudi, sta da radim?
Moze li da se kupi neki prsten koji mi se dopada umesto burme ili mora da bude burma?
I jel' moram ja to da nosim uopste? :?
Ma kupi šta ti odgovara, šta ti se svidja, ne mora da se nosi, ali da taj čin ispoštuješ možda ne bi bilo loše da kupiš neki prsten koji se tebi svidja.
Mi smo gledali u Zlatari Majdanpek i šlogirali se, za dve burme kod njih treba skoro 50.000 din
Ko zna gde ima da se kupe kvalitetne burme a po normalnijoj ceni? :wink:

Znam ja znam ja :P
U Turskoj!
U Bodrumu u Golden centru - Versaćeovi modeli (ja se nešto samo za to hvatala, bože bože) - u bescenje - do 200 jura itekakavi prstenovi! (Ne klasične burme, ima i toga al nisam se zadržavala)
Dakle, jedan mali suptilni prsten zlatni sa biserom i listićem (dvokraki, baš kakav ja nosim) je bio, posle njihovog obaranja cene - 80 jura :P
Znači, Turska 8)
 
Mislim...dijamnti pravi, sa sertifikatom, uz mogućnost zamene kad ti dosade i kupoprodajom u 4 oka - razmena energije i te fore....uh :wink:
Jel znate da se dijamant ne vidi na aerodormskim skenerima?
Kad negde begaš, dakle, samo dijamante i tutanj :D
 
divlja u srcu:
Ljudi, sta da radim?
Moze li da se kupi neki prsten koji mi se dopada umesto burme ili mora da bude burma?
I jel' moram ja to da nosim uopste? :?
Draga evo ja moju prodajem..koji ce mi andrak...daj 100 evra i nosi je ko i ja u kutijici dosad...
 

Back
Top