Problem sa Operom!

GrimReaper:
Ranije kada bih nesto skidao sa interneta, lepo bi mi u transfers pisalo koja je velicina fajla, preostalo vreme itd. a sada svuda stoje samo znakovi pitanja i menjaju se neke brojke. Kako to da ispravim?

Nemoraš ništa da ispravljaš.I meni se to dešavalo.Najverovatnije je,kako reče Dabaman,u pitanju neki bug u programu.
 
ljubomir47:
GrimReaper:
Ranije kada bih nesto skidao sa interneta, lepo bi mi u transfers pisalo koja je velicina fajla, preostalo vreme itd. a sada svuda stoje samo znakovi pitanja i menjaju se neke brojke. Kako to da ispravim?

Nemoraš ništa da ispravljaš.I meni se to dešavalo.Najverovatnije je,kako reče Dabaman,u pitanju neki bug u programu.

Vi ko da svi koriste iste programe! Sto prvo, bar, ne kazes sa cim skidas i sa kojih sajtova pa ce se mozda naci neko ko ti moze pomoci! Ja ne mogu da podnesem da ne znam kolika je velicina onog sto download-ujem! Izmori me cekanje pa i da je 1 mb!
 
Macro_ek:
Vi ko da svi koriste iste programe! Sto prvo, bar, ne kazes sa cim skidas i sa kojih sajtova pa ce se mozda naci neko ko ti moze pomoci! Ja ne mogu da podnesem da ne znam kolika je velicina onog sto download-ujem! Izmori me cekanje pa i da je 1 mb!

Prvo, jesi li pročitao naslov teme?

A što se tiče znakova pitanja to se dešava ponekad kod Opere prilikom skidanja sa nekih sajtova/servera, mislim da to nije bug u programu već neki problem u komunikaciji klijent-server.

Da li je nekome palo na pamet da pita Operin Support u čemu je problem? :lol:
 
Nije to karakteristika samo Opere.

Meni se to poneka desava i sa Netscape i IE.
Verovatno se rado o tome da download manager ne dobije dovoljno informacija od servera i ne ume da pokaze velicinu fajla. To nije do browsera i njegovog download managera.
Stvar je stvarno u komunikaciji (sto rece vec neko), server-browser i tu nema pomoci. Dzaba ces traziti ali ako ti normalno skida, ne brini.

Jeste malo nezgodno ako si na sporoj vezi, pocnes neki downloaad a ne pokaze koliko je to veliko, da znas da li se isplati, aii mora se ziveti sa time...
 
Macro_ek:
ljubomir47:
GrimReaper:
Ranije kada bih nesto skidao sa interneta, lepo bi mi u transfers pisalo koja je velicina fajla, preostalo vreme itd. a sada svuda stoje samo znakovi pitanja i menjaju se neke brojke. Kako to da ispravim?

Nemoraš ništa da ispravljaš.I meni se to dešavalo.Najverovatnije je,kako reče Dabaman,u pitanju neki bug u programu.

Vi ko da svi koriste iste programe! Sto prvo, bar, ne kazes sa cim skidas i sa kojih sajtova pa ce se mozda naci neko ko ti moze pomoci! Ja ne mogu da podnesem da ne znam kolika je velicina onog sto download-ujem! Izmori me cekanje pa i da je 1 mb!

Problem je sto sa bilo kog sajta da skidam, uvek je isto! Mozda zato sto imam neregistrovanu verziju? Inace, koristim verziju 7.54u2.
 
i ja koristim tu istu verziju samo "registrovanu" :lol:

ali nema to veze o registraciji, jednostavno nekad mi pokaze koliko ima da se skida a nekad ne!Sto rece DabaMAN verovatno neki bug u programu.
Samo tebi ipak nikad ne pokaze koliko ima.E pa onda je to neki malo veci bug kod tebe.Probaj da je reinstalirah, onda ces biti kao kod mene(nekad pokaze ,nekad ne)

Kod mene isto se desi da nece da nastavi tamo gde sam stao po moram iz pocetka.Zato uglavnom koristim zaseban download manager(FlashGet)a on uvek pokaze koliko taj fajl ima bajtova :D
 

Back
Top