УКИНИМО ФЕДЕРАЦИЈУ БиХ

koji si ti bolesnik...pa ko si ti ili bilo ko sa foruma da ukida bilo sta?!?!?

ali kad smo kod leseva, na cijim lesevima je nastala Republika Srpska...?

nisam ja za ukidanje ni BIH ni RS, jer bi onda svi ti lesevi bili uzaludni, a ionako vec jesu...
sada svako ima svoje, i zdravo...

stvarno me interesuje kako mislis da ukines BIH? sta li imas u toj glavi Mihajlo?
 
Nexus 6:
koji si ti bolesnik...pa ko si ti ili bilo ko sa foruma da ukida bilo sta?!?!?

БОЛЕСНИК ТИ ОНАЈ КО ТЕ НАПРАВИО.

ali kad smo kod leseva, na cijim lesevima je nastala Republika Srpska...?

НАСТАЛА БОРБОМ ЗА СЛОБОДУ СРБА.

nisam ja za ukidanje ni BIH ni RS, jer bi onda svi ti lesevi bili uzaludni, a ionako vec jesu...
sada svako ima svoje, i zdravo...

МОЖДА ЗА ДЕМОНОКРАТЕ КАО ТИ.

stvarno me interesuje kako mislis da ukines BIH? sta li imas u toj glavi Mihajlo?

КОЈИ МИХАЈЛО?
 
Bl,o kakvoj slobodi Srba ti govoris,covece!Njima sloboda nije bila ugrozena uopste,naprotiv.Zar si toliko stupidan da i dalje ne kapiras da je SRPSKO rukovodstvo htelo da anektira pola Bosne a hrvatsko drugu polovinu.O srpskoj ili bilo cijoj slobodi danas u Bosni je smesno govoriti kada je ta zemlja pod protektoratom!Sto se leseva tice,zanima me sta imas da kazes kada su u pitanju bosnjacki lesevi?
 
Бл:
Пошто је настала на Србским лешевима треба је укинути.
Ако сте за подржите акцију.

Уопште не морамо улагати никаквога труда, федерација
БиХ ће укинути саму себе, али о
томе детаљније не могу разглабати овде на форуму јер су учесници углавном антиСрби!!!
 
zox:
Bl,o kakvoj slobodi Srba ti govoris,covece!Njima sloboda nije bila ugrozena uopste,naprotiv.Zar si toliko stupidan da i dalje ne kapiras da je SRPSKO rukovodstvo htelo da anektira pola Bosne a hrvatsko drugu polovinu.O srpskoj ili bilo cijoj slobodi danas u Bosni je smesno govoriti kada je ta zemlja pod protektoratom!Sto se leseva tice,zanima me sta imas da kazes kada su u pitanju bosnjacki lesevi?

Ти да ми причаш, ја живим западно од дрине, а пореклом сам са Косова и Метохије и ти мени како права и животи нису угрожени размисли шта причаш.
 
cumulonimbus:
Бл:
Пошто је настала на Србским лешевима треба је укинути.
Ако сте за подржите акцију.

Ne kaze se "Srbskim" neko "srpskim". A kako je nastala RS? Nisam za, cak i da moze.

Ма ви ДЕМОНОКРАТЕ ће те да радите на љубљењу д.... муслиманима. Само то знате.тишу.
 
eremita:
Бл:
Пошто је настала на Србским лешевима треба је укинути.
Ако сте за подржите акцију.

Уопште не морамо улагати никаквога труда, федерација
БиХ ће укинути саму себе, али о
томе детаљније не могу разглабати овде на форуму јер су учесници углавном антиСрби!!!

Ма ко их шиша.Нека лажу сами себе.Када дођу Срби на власт биће друга прича има да буду највеће патриоте и да лично они сороша избаце.
 
Бл:
eremita:
Бл:
Пошто је настала на Србским лешевима треба је укинути.
Ако сте за подржите акцију.

Уопште не морамо улагати никаквога труда, федерација
БиХ ће укинути саму себе, али о
томе детаљније не могу разглабати овде на форуму јер су учесници углавном антиСрби!!!

Ма ко их шиша.Нека лажу сами себе.Када дођу Срби на власт биће друга прича има да буду највеће патриоте и да лично они сороша избаце.

Ма, човече Божији, те дегенерисане потурице су велики нерадници, само пију кахву, једу
рахатлук и пет пута дневно дижу дупе у молитви своје
вероисповести... НЕРАДНИЦИ, КО ЋЕ ТЕ
КРЕТЕНЕ ДА ИЗДРЖАВА, они мисле да ће опет да буде
"друже Тито" па зато шминкају наводни
број жртава - а шта ће бити када странци престану
да им убацују лову??? Да ли опет треба
Срби да их издржавају - а они да фантазирају.

Тога се ја бојим, зато и верујем да је цела ујдурма
око наводних жртава срачуната на то да
Срби опет издржавају те кретене. Схвати, да "запад" нема никакве осећања, нити било какву
идеологију, њих руководи једино ПРОФИТ!!!
Еееееееееее, али ту су се код Срба за*ебали...
 
eremita:
Ма, човече Божији, те дегенерисане потурице су велики нерадници, само пију кахву, једу
рахатлук и пет пута дневно дижу дупе у молитви своје
вероисповести... НЕРАДНИЦИ, КО ЋЕ ТЕ
КРЕТЕНЕ ДА ИЗДРЖАВА, они мисле да ће опет да буде
"друже Тито" па зато шминкају наводни
број жртава - а шта ће бити када странци престану
да им убацују лову??? Да ли опет треба
Срби да их издржавају - а они да фантазирају.

Тога се ја бојим, зато и верујем да је цела ујдурма
око наводних жртава срачуната на то да
Срби опет издржавају те кретене. Схвати, да "запад" нема никакве осећања, нити било какву
идеологију, њих руководи једино ПРОФИТ!!!
Еееееееееее, али ту су се код Срба за*ебали...

eusa_clap.gif
eusa_clap.gif
eusa_clap.gif



...ili u prevodu....je.bala ih bilo kakva reparacija
 
eremita:
Ма, човече Божији, те дегенерисане потурице су велики нерадници, само пију кахву, једу
рахатлук и пет пута дневно дижу дупе у молитви своје
вероисповести... НЕРАДНИЦИ, КО ЋЕ ТЕ
КРЕТЕНЕ ДА ИЗДРЖАВА, они мисле да ће опет да буде
"друже Тито" па зато шминкају наводни
број жртава - а шта ће бити када странци престану
да им убацују лову??? Да ли опет треба
Срби да их издржавају - а они да фантазирају.

Тога се ја бојим, зато и верујем да је цела ујдурма
око наводних жртава срачуната на то да
Срби опет издржавају те кретене. Схвати, да "запад" нема никакве осећања, нити било какву
идеологију, њих руководи једино ПРОФИТ!!!
Еееееееееее, али ту су се код Срба за*ебали....

E jesi se kad upitao zasto je vecina slavenskih naroda svijetle kose?

A Srbi pretezno imaju tamnu, obicno crnu kosu- jer su vas Turci..hm... zacinjali :lol: :lol: :lol: Tada i pocinje vas kompleks mrznje usmjerene prema njima..

Pitaju Srbina imal srpski jezik turcizama a on odgovara:
-Ma jok, jok..... :lol: :lol:

**Srbi u BIH se boje da se ovdje ne napravi "muslimanska" zemlja zato i zagovaraju njeno ukidanje, nestanak. Zele ukinuti Federaciju iz jednog razloga- straha, a taj strah polazi od neznanja, neukosti. To je suluda ideja jer srbi ovdje zive vjekovima sa bosnjacima i hrvatima i neka ih, oni zive i zivjece u Bosni sa nama. Federacija ce se naravno ukinuti jednog dana kao i Republika "Srpska" jer ce se Bosna i Hercegovina ubrzo ujediniti i postati drzava bez entiteta sa sva tri konstitutivna naroda, zemlja u kojoj nece biti ratova, krvi, gdje nece biti mjesta za chetnike i njihove pristalice,radikalne nacionaliste sa bilo koje strane..mars iz Bosne, ovde niste dobrodosli :twisted: :evil: :evil: :evil:

CRKO SVAK' KO U BOSNU BOCKA
 
lamija:
eremita:
Ма, човече Божији, те дегенерисане потурице су велики нерадници, само пију кахву, једу
рахатлук и пет пута дневно дижу дупе у молитви своје
вероисповести... НЕРАДНИЦИ, КО ЋЕ ТЕ
КРЕТЕНЕ ДА ИЗДРЖАВА, они мисле да ће опет да буде
"друже Тито" па зато шминкају наводни
број жртава - а шта ће бити када странци престану
да им убацују лову??? Да ли опет треба
Срби да их издржавају - а они да фантазирају.

Тога се ја бојим, зато и верујем да је цела ујдурма
око наводних жртава срачуната на то да
Срби опет издржавају те кретене. Схвати, да "запад" нема никакве осећања, нити било какву
идеологију, њих руководи једино ПРОФИТ!!!
Еееееееееее, али ту су се код Срба за*ебали....

E jesi se kad upitao zasto je vecina slavenskih naroda svijetle kose?

A Srbi pretezno imaju tamnu, obicno crnu kosu- jer su vas Turci..hm... zacinjali :lol: :lol: :lol: Tada i pocinje vas kompleks mrznje usmjerene prema njima..

Pitaju Srbina imal srpski jezik turcizama a on odgovara:
-Ma jok, jok..... :lol: :lol:

**Srbi u BIH se boje da se ovdje ne napravi "muslimanska" zemlja zato i zagovaraju njeno ukidanje, nestanak. Zele ukinuti Federaciju iz jednog razloga- straha, a taj strah polazi od neznanja, neukosti. To je suluda ideja jer srbi ovdje zive vjekovima sa bosnjacima i hrvatima i neka ih, oni zive i zivjece u Bosni sa nama. Federacija ce se naravno ukinuti jednog dana kao i Republika "Srpska" jer ce se Bosna i Hercegovina ubrzo ujediniti i postati drzava bez entiteta sa sva tri konstitutivna naroda, zemlja u kojoj nece biti ratova, krvi, gdje nece biti mjesta za chetnike i njihove pristalice,radikalne nacionaliste sa bilo koje strane..mars iz Bosne, ovde niste dobrodosli :twisted: :evil: :evil: :evil:

CRKO SVAK' KO U BOSNU BOCKA

Муслиман причаш ствари које се највише вас потурица дотичу.

Борба за правду и нада у Бога
Онај ко се бори за праведну ствар и ко се у Бога узда може да победи и мимо очекивања, у околностима које ни најмање не пружају нада у успех.
(Св. Филарет Московски)
________________________________________

Непријатељи
Љуби непријатеље своје, непријатеља Божијих се гнушај, а непријатеље Отачаства сатири.
(Св. Филарет Московски)
________________________________________

Борба
Борећи се (данас) за Крст Часни ти се бориш за једини прави пут живота, за једну живу истину, и за једини истинити живот (...) А ко год се за то бори, ако и умре живеће, ако и погине победиће.
(Св. Николај Жички)
 
eremita:
Ма, човече Божији, те дегенерисане потурице су велики нерадници, само пију кахву, једу
рахатлук и пет пута дневно дижу дупе у молитви своје
вероисповести... НЕРАДНИЦИ, КО ЋЕ ТЕ
КРЕТЕНЕ ДА ИЗДРЖАВА, они мисле да ће опет да буде
"друже Тито" па зато шминкају наводни
број жртава - а шта ће бити када странци престану
да им убацују лову???

A sto se tice tih sto pet puta se dnevno mole Bogu, posto si se nasao da komentarises ljudski ne/rad kroz vjeru, trebao bi da znas da Islam prije svega nalaze-prve rijeci u Kur'anu su: "Uci i citaj u ime Gospodara svoga".

DAkle rad, ucenje, znanje je ono sto Islam zahtjeva i trazi od vjernika, dobar vjernik je ucen i vrijedan covjek, on ne smije biti neradnik. Ne petljaj vjeru sa tim! :lol: 8) 8) Neprijatelj se samo znanjem pobjedjuje. :wink: :wink:
 
lamija:
E jesi se kad upitao zasto je vecina slavenskih naroda svijetle kose?

A Srbi pretezno imaju tamnu, obicno crnu kosu- jer su vas Turci..hm... zacinjali :lol: :lol: :lol: Tada i pocinje vas kompleks mrznje usmjerene prema njima..

Pitaju Srbina imal srpski jezik turcizama a on odgovara:
-Ma jok, jok..... :lol: :lol:

**Srbi u BIH se boje da se ovdje ne napravi "muslimanska" zemlja zato i zagovaraju njeno ukidanje, nestanak. Zele ukinuti Federaciju iz jednog razloga- straha, a taj strah polazi od neznanja, neukosti. To je suluda ideja jer srbi ovdje zive vjekovima sa bosnjacima i hrvatima i neka ih, oni zive i zivjece u Bosni sa nama. Federacija ce se naravno ukinuti jednog dana kao i Republika "Srpska" jer ce se Bosna i Hercegovina ubrzo ujediniti i postati drzava bez entiteta sa sva tri konstitutivna naroda, zemlja u kojoj nece biti ratova, krvi, gdje nece biti mjesta za chetnike i njihove pristalice,radikalne nacionaliste sa bilo koje strane..mars iz Bosne, ovde niste dobrodosli :twisted: :evil: :evil: :evil:

CRKO SVAK' KO U BOSNU BOCKA

Не знам на кога си тако паметан, на маму, на тату или на 'ођу, тек звучи невероватно да су по
твом тумачењу рецимо Бугари, Македонци, Грци, или
Црногорци - уствари ТУРЦИ јер
су сви веома црномањасти??? Осим што је небо
бескрајно исто важи и за људску глупост!

У српском језику свакако има турцизама - па то је и
нормално јер су Турци овде били 500 година,
а било је и мешовитих бракова - само Ти о томе наравно ништа не знаш.

Што се тиче Твога сељоберског марширања, браве
обрезани - ја и нисам у Босни, већ у
Србији и разговарам са човеком из Републике Српске,
зато марш Ти тамо у свој атар и покри
се фереџом.
А како Ти мислиш празноглавче да истераш из БиХ све
четнике и радикалне националисте -
када су за вас сви Срби четници и радикални националисти.
Е, Хасо, Хасо, сви сте ви настали од букве! :evil:
 
lamija:
eremita:
Ма, човече Божији, те дегенерисане потурице су велики нерадници, само пију кахву, једу
рахатлук и пет пута дневно дижу дупе у молитви своје
вероисповести... НЕРАДНИЦИ, КО ЋЕ ТЕ
КРЕТЕНЕ ДА ИЗДРЖАВА, они мисле да ће опет да буде
"друже Тито" па зато шминкају наводни
број жртава - а шта ће бити када странци престану
да им убацују лову???

A sto se tice tih sto pet puta se dnevno mole Bogu, posto si se nasao da komentarises ljudski ne/rad kroz vjeru, trebao bi da znas da Islam prije svega nalaze-prve rijeci u Kur'anu su: "Uci i citaj u ime Gospodara svoga".

DAkle rad, ucenje, znanje je ono sto Islam zahtjeva i trazi od vjernika, dobar vjernik je ucen i vrijedan covjek, on ne smije biti neradnik. Ne petljaj vjeru sa tim! :lol: 8) 8) Neprijatelj se samo znanjem pobjedjuje. :wink: :wink:

Па ви док се ПЕТ ПУТА клањате а у међувремену читате Ку*ран - паде мрак, и прође
дан.
Е, Хасо, Хасо, па цела планета Земља зна колики сте
и какви сте ви радници, а колико сте учени
узми па погледај податак из пописа па ћеш да видиш
колико вас је неписмених, Хасо, Хасо :lol: :lol: :lol:
 

Back
Top