Nova era Intera!!!

Daj,majke ti... uzeli ste kup....WAAUUU !!! JEEEE !!!

Nova era intera :lol: :lol: :lol:

Okrecete novi list,prilicno slican starom je l'?

Inter sledece sezone krece sa istim igracima(mozda im real uvali samuela),ali ubedjen da ce im iskustvo iz ove sezone mnogo pomoci....da ne ispadnu iz lige.


Koji K**** pokreces novu temu.Sad postoje tri teme za inter,a dva navijaca.
 
Не дај се провоцират'. Знаш како како је говорио Пепино Приско : Кад се рукујем са миланистом , ја одмах после оперем руке.
 
Покојни Пепино је легенда. Ево још једне његове:"Prognoza Askoli-Milan? Ne bih znao, ne pratim nižerazredni fudbal." Следеће године , ми добијамо.
 
Kako ukratko opisati Inter hmmmm pa ovako "Jedna od najskupljih i najglupljih ekipa u italiji." Sva sreca da su puni para inace bih odavno otisli u seriju B, tolko promasenih investicija da je to stvarno sramota. Najveci uspeh u skorijoj istoriji je sa hektorom Kuperom na celu, a i tada ste ostali bez titule, tako da pssssssssssssst!
 
Ta godina Interove titule dolazi, ali nikako da stigne, ali zato je Bobo Vieri stigao u AC Milan :D :D mislim sta reci .... hehehehhehe

Prvo Pirlo i Sedorf, a sada i Vieri :D Pa niko vas ne voli, Vierija ste drzali kao ikonu na zidu, a pitam se da li cete ga i dalje voleti :D Mislim da treba i dalje, posto nije covek kriv, presao je iz malog kluba u veliki klub tako da mu ne trebate zameriti :D :P :lol: :lol:
 
Па да заврши каријеру Бобо у неком нижеразредном клубу ко што и доликује. Он је изабрао Милан, много је погрешио, али ваљда ће код нас Мирко Вучинић, а и овако имамо најбољи напад Рекоба-Адријано-Мартинс.
Воме је бољи од Фавалија, боље је без Вијерија, то су два појачања, још да дође Самуел.
 
.pissbottleman:
Daj,majke ti... uzeli ste kup....WAAUUU !!! JEEEE !!!

Nova era intera :lol: :lol: :lol:

Okrecete novi list,prilicno slican starom je l'?

Inter sledece sezone krece sa istim igracima(mozda im real uvali samuela),ali ubedjen da ce im iskustvo iz ove sezone mnogo pomoci....da ne ispadnu iz lige.


Koji K**** pokreces novu temu.Sad postoje tri teme za inter,a dva navijaca.

:lol: :lol: :lol:
 
Ma nije Inter toliko los, vec su ostali mnogo dobri :) Evo stigli mu propaliteti iz Reala: Figo, Solari i Samuel. Jedini ko vredi u Interu je Adriano, ostali su prosek. Ne znam sto su se ljudi toliko napalili na Inter poslednjih godinu dana. Valjda Delije (iliti Cigani :D ) pocele da navijaju za tim u kome igra Stankovic. A sta je sa Laciom? Dajte, bre, vratite se na sever Olimpika. Je li znate kako je prazno tamo bez vas? :D Posto je Lacio osvojio titulu 99, svaki drugi zvezdas je nosio dres Lacija; sada ga menjaju za Interov. Pa ako je sve zbog Stankovica, sta bi se desilo da on, recimo u 34 godini, dodje u Partizan? :twisted: "Nova era Intera" - Kad je keve ti bila prethodna era? Cuo sam da u Italiji titule osvajaju Juve, Milan, ponekad Roma, tu i tamo Napoli, a Inter.....
 
RulZ:
"Nova era Intera" - Kad je keve ti bila prethodna era? Cuo sam da u Italiji titule osvajaju Juve, Milan, ponekad Roma, tu i tamo Napoli, a Inter.....
Стара ера је била под Елениом Ерером.

А Интер осим Адријана има велике играче као што су Х Занети и Рекоба, а биће и Мартинс, Камбијасо и Пизаро за чији трансфер је Тоти рекао да је најбољи у овом прелазном року , значи ни Вјера ни Виери ни Ђилардино него Интеров Чилеанац.
 

Back
Top