Pitanje za momke...

Vragolasta Amfibija:
ne nego toliko je dosadna i provaljena.bez uvrede.to mozes da postavis na tinejdzerima i sl.ko jos o tome brine gde.ovde se prica KAKO !!!

verovala ili ne.... mnogi brinu gde ce. A mene zanima gde obicno idu. Evo pitanja i za tebe: gde su tebe tvoji momci vodili... i nemoj da mi pricas da je svaki od njih imao svoja kola i stan.
 
I u sumi, i na njivi,
I na travi, i na sljivi.
Kad sam s' tobom,
I kad sam sam - tarararam...

:D

Inace, poredjano po prioritetima -> moj stan, neki iznajmljeni apartman, njen stan, sva ostala mesta koja mogu pasti na pamet (krovovi nepokrivenih garaza leti narocito :mrgreen:)
 
?:
e kao najcesce, a ono ebali se tri puta u liftu u pola trinocu i jednom na parkingu i u hodniku kad je mama bila kod bake

Verovatno cesto citas CRVENKAPU,verovatno imas zelju a fale ti godine,IPAK je ovo realni izazov za iskusnu osobu.Zao mi je sto ce ti trebati vremena za vezbu,ali PROBAJ doziveces nesto sto nemozes procitati ni u jednom sexi casopisu.
 
?:
e kao najcesce, a ono ebali se tri puta u liftu u pola trinocu i jednom na parkingu i u hodniku kad je mama bila kod bake

Verovatno cesto citas CRVENKAPU,verovatno imas zelju a fale ti godine,IPAK je ovo realni izazov za iskusnu osobu.Zao mi je sto ce ti trebati vremena za vezbu,ali PROBAJ doziveces nesto sto nemozes procitati ni u jednom sexi casopisu.
 
pop67:
?:
e kao najcesce, a ono ebali se tri puta u liftu u pola trinocu i jednom na parkingu i u hodniku kad je mama bila kod bake

Verovatno cesto citas CRVENKAPU,verovatno imas zelju a fale ti godine,IPAK je ovo realni izazov za iskusnu osobu.Zao mi je sto ce ti trebati vremena za vezbu,ali PROBAJ doziveces nesto sto nemozes procitati ni u jednom sexi casopisu.

kako da probam kad me nijedna nece ja moli kumi ali nemam kesha sine. ne mogu da zaradim nikako nesposoban sam shta da radim a ocu da karam, jedino da platim nekoj a blam me je
 

Back
Top