Milošević u Hagu priznao masovni pokolj u Srebrenici

Ma strane obavestajne sluzbe su i napravile ovo ratno Z
R A N J E!!!Ko je snajperom ubijao ljude po Sarajevu?Njihovi sugradjani?Sto niko nije uhapsen?Ma ajte molim vas,strane ubice,strani placenici...Siguran sam u to.Gledam po sebi.Sta sad dodje do rata u Beogradu i ja se stekujem negde u neku zgradu i ubijam ljude koji kupuju hleb i mleko???Nikad,a mislim da niko
od vas to ne bi uradio.Naser Oric(covek koji je isprovocuirao Srebrenicu) je bio na platnom spisku CIA,nekoliko dana pre akcije na Srebrenicu namerno je oslabljena baza SFOR koja je branila Srebrenicu.I zato niko nece da me ubedi da sve ovo nije planski uradjeno.A za moje tvrdnje postoje i dokazi,mislim da su Francuzi snimili jedan interesantan dokumentarac
 
Nexus 6:
i meni je glupo da se sugradjani medjusobno ubijaju, ali zato se i zove gradjanski rat...
uostalom, u Beogradu je vecinsko srpsko stanovnistvo...
Ne verujem nexus da bi neko od ljudi koje poznajem ma koje nacionalnosti bili uzeli snajper,sakrili se i lagano ubijali ljude po ulici.Rat je izazvan ne od strane muslimana,hrvata ili srba,vec od ljudi-neljudi sa strane
 
Nexus 6:
a ko je ratovao...?
"strane obavestajne sluzbe" ili narod...?

ili je narod glup, pa je dozvolio da ga nalozi neko treci, ili nije bilo stranih obavestajnih sluzbi...
Narod je bio glup pa je pojeo kosku.A sranci su poceli ovaj rat.Svi oni su(Franjo,Alija i Sloba)bili u istoj ucionici i isti su domaci zadatak odradili.A ono sto se desavalo po Sarajevu?BIH je bila srce SFRJ i trebalo je udariti u to srce da bi SFRJ prestala da postoji.U pocetku su svi bili na barikadama zajedno,i svi Jugosloveni...A onda se pojavise snajperi...
 

Back
Top