A ko ce mene da mrzi?

loop

Poznat
Banovan
Poruka
9.128
I ja sam bubuljicav
5.gif
i imam malu pishu
3.gif
, ajde malo i mene mrzite :P


i posteno da Vam recem ljubomoran sam na mariju i tigricu i mirku
5.gif
 
Da Vam se prestavim malo bolje :arrow:

imam 12 godina i imam male sise i malu pisu i mislim da sam lezbejka :roll:

dobio sam keca iz srpskog, jer me ona ***** od profesorke mrzi i sad idem na popravni.

Idol mi je Slavica Curketash mada ni ona druga nije losa.

Volim sve sto vole mladi a najvise volim da dzaram ckupi mojoj drugarici iz klupe.

Hobi mi je da mastrubiram profesorima?

Zelite li prijatelja da se svadjate se njim :?:
 
brate nemoj nista da se nerviras. i ja sam sa 12 godina bio lezbijka i dzarao sam sebi mindzu. i sisao sam sopstvene bradavice sve dok nisam dosao u pubertet i dok se nisi udlakavile. sad mi je nekako to fuj. sta ti mislis jel ti trebalo da nastavim lizanje svojih bradza iako su dlakave. molim te da mi odgovoris puno bi pomogao.
 
dobro je da je pocelo, a bash sam bio tuzna sto mene niko ne mrzi :(

padobro:
brate nemoj nista da se nerviras. i ja sam sa 12 godina bio lezbijka i dzarao sam sebi mindzu. i sisao sam sopstvene bradavice sve dok nisam dosao u pubertet i dok se nisi udlakavile. sad mi je nekako to fuj. sta ti mislis jel ti trebalo da nastavim lizanje svojih bradza iako su dlakave. molim te da mi odgovoris puno bi pomogao.

sta :shock: hocesh da kazesh da ce i meni da odlakave :? ma do jaja, cim volim profersorkinu dlakavu mindzu volecu i svoje dlakave bradavice.Hej ako necesh ti da lizesh tvoje, da ih meni :P ocesh se menjamo :?:

Anonymous:
aj brate nemoj da ocajavas :cry: ...zamrzecemo i tebe...jednom...ako zasluzis :D

aj sad da svi zamrzimo loop-a...da mu pokazemo koliko nam ne/znaci :D

pa evo ja se trudim...dok ne zatrudnim :roll:

Mare:
Uuuuuh... al ga mrzim!!! :evil: :evil: :evil:
Hvala Mare, pravi si drugar :D
 

Back
Top