savremen

Qnda

Početnik
Poruka
20
Pa sta covek treba da radi,kako da se ponasa i dali u opste moze zadovoljiti kriterijume.
Hm,Tesko pitanje.
Evo recimo ja:Izgledam pristojno,negovano oblacim se upravo onako kako koja prilika iziskuje.uspesanli medju muskarcima omiljen medju zenama(odrastao sa njima pa me shvataju).
Mnogi preduslovi i prema mnogima pretstavnik urbanog muskarca.ALI,ima jedna devojcica ok.zena koja mi je prilicno zagolicala mastu.Ipak razlike su nepremostive.Ne zato,sto ja,sam savrsenstvo nego zato sto je ona azi.
Ako neko je neko od vas barem jednom setao ulicama Nemacke zna sta to znaci.Znaci NACI.Sva u pirsinzima poderane odece celavo osisana ali ipak lepa kao ikona.
Pokusao sam da joj se priblizim ali samo tako da to neprimeti njeno drustvo.Meni mozda mogu da naude jer sam stranac.Ali nju bi unistili kada bi znali da nesto iama izmedju nas.Makar to bilo naivno kao pogledi i osmesi koje upucujemo jedno drugom.
Da bi sebe zastitila:Stavila mi je do znanja da me nezeli jer sam suvise nalik homosexualcima.SVe joj je na meni zasmetalo od stila,oblikovanih obrva posla i okoline.Ipak cinjenicu da sam stranac je zaobisla.
Suvise je ovaj svet postao savremen da bi ljudi bili srecni.
 
aKO VOLIŠ SEBE I NJU, BATALI PRIJATELJU, KASNO ĆEŠ SAZNATI DA SI POGREŠIO BUDEŠLI UPORAN. ZAPAMTI DA SE SUPROTNOSTI PRIVLAČE, ALI KRATKO SE ZADRŽAVAJU ZAJEDNO, SEM KADA NIJE VEĆ KASNO.
TO ŠTO IMAŠ STILA, SIGURNO NE ZNAČI DA SI NASTRAN
I TREBA DA TI BUDE DOVOLJNO TO ŠTO SU VAM STILOVI RAZLIČITI
 
prijatelju, moram da ti otkrijem tesku istinu, ali mozda si i sam skapirao....nemci(citaj nemice) NE VOLE srbe(dok je sa nasim ribama i nemcima druga prica, nikada mi nije bilo jasno zasto), pa sada kad znas to makar slazi da si slovenac :shock:
a njeno drustvo te sigurno nikada nece prihvatiti, pa makar bio i slovenac ako nisi u njihovom fazonu.
znaci ili se osisaj na celavo i pocni da slusas GBH ili idi u neki restoran i nadji drugaciju ribu!
pOz.
 
dzordzV76:
aKO VOLIŠ SEBE I NJU, BATALI PRIJATELJU, KASNO ĆEŠ SAZNATI DA SI POGREŠIO BUDEŠLI UPORAN. ZAPAMTI DA SE SUPROTNOSTI PRIVLAČE, ALI KRATKO SE ZADRŽAVAJU ZAJEDNO, SEM KADA NIJE VEĆ KASNO.
TO ŠTO IMAŠ STILA, SIGURNO NE ZNAČI DA SI NASTRAN
I TREBA DA TI BUDE DOVOLJNO TO ŠTO SU VAM STILOVI RAZLIČITI

E, i ovde se moram sloziti sa Djoletom (postace mi covek idol uskoro-uzas :wink: )
Suprotnosti se uvek JAKO privlace....ali nikada ne traju,(provereno), mozes samo da joj budes -zanimljiv zbog experimenta- , i verovarno ona tebi....ali sigurno je da nece trajati.....sve zavisi od onoga sta zelis sa njom... :wink:
 
suprotnosi se privlace....-dok se ne upoznaju.

nema nista od toga,zagoracavala bi ti zivot.

nego lepo se ti osisaj,izbusi,istetoviraj udeni u kozu pa se izluduj pa te nece privlaciti takve ribe.nego normalne.ili visi ovde na forumu i zayebavaj se i pricaj ruzne reci kao sto su* ,*,*
i onda ce ti biti lakse.
 
dzordzV76:
aKO VOLIŠ SEBE I NJU, BATALI PRIJATELJU, KASNO ĆEŠ SAZNATI DA SI POGREŠIO BUDEŠLI UPORAN. ZAPAMTI DA SE SUPROTNOSTI PRIVLAČE, ALI KRATKO SE ZADRŽAVAJU ZAJEDNO, SEM KADA NIJE VEĆ KASNO.
TO ŠTO IMAŠ STILA, SIGURNO NE ZNAČI DA SI NASTRAN
I TREBA DA TI BUDE DOVOLJNO TO ŠTO SU VAM STILOVI RAZLIČITI
Kako misliš da si uspešan i u odnosu na muškarce,a sanjar. :?:
 
сад ћу ја опет да будем наџак баба! да ли је могуће да ћеш као магарац да наставиш да трипујеш на њу, да је доведеш до савршенства у својој доконој глави и да изиграваш несретног ромеа? личиш ми на опис са неког топика, најјачи сам могу све, е имаћу и њу! Мислим, лепо што ти је лепа, али зар не мислиш да се палиш превише јер је недостижна? у осталом девојка ти је ставила до знања да је оставиш на миру, шта још треба да уради? можда да наведе чопор ортака на тебе, па да схватиш силом ако нећеш милом?
 
g-rock:
prijatelju, moram da ti otkrijem tesku istinu, ali mozda si i sam skapirao....nemci(citaj nemice) NE VOLE srbe(dok je sa nasim ribama i nemcima druga prica, nikada mi nije bilo jasno zasto), pa sada kad znas to makar slazi da si slovenac :shock:
a njeno drustvo te sigurno nikada nece prihvatiti, pa makar bio i slovenac ako nisi u njihovom fazonu.
znaci ili se osisaj na celavo i pocni da slusas GBH ili idi u neki restoran i nadji drugaciju ribu!
pOz.
ko jos voli srbe? ne vole nas cak ni "braca" grci i rusi! to samo mi ovde tripujemo na bratstvo
i da nas neko voli. zato bi i guzicu prodali samo da nas ameri prihvate. lol. eto primer su cak i siptari! siptarka se ne bi udala za srbina nikad, ako se desi deca im se obavezno zene i udaju za siptare.ali ce zato siptar rado da ozeni srpkinju. oni vole nase zene. otisla sam mozda daleko, ali morala sam. osetljiva sam na srpstvo!
 

Back
Top