TV B92 Insajder-kome to rastu magarece usi?

crni djordje

Primećen član
Poruka
846
:loBrankica Stankovic,autorka emisije”Insajder”na B92 pokusala da namontira drugog na listi Haskih optuzenika Radovana Karadzica.E sada svi znamo pricu kako se to izdesavalo,pa necu puno polemisati kako I zasto,I kako su oni prodana g o v n a(sve smo to vec culi).Pozabavicu se posledicama .
1)BIA I MUP su odmah reagovali I to je plus za Srpsku drzavu .Pitanje je da li su ljudi iz BIA,MUP-a I Vlade znali da tamo NIJE Radovan,pa su namerno odreagovali da bi pojacali rejting Srpskoj drzaviili jednostavno nisu imali pojma pa su krenuli u akciju hapsenja(mislim da je ona prva varijanta verovatnija,I da je ova akcija navodnog hapsenja vrlo mudro isplanirana na najvisem mestu)
2)TV B92 se dodatno iskomprovitovala u ocima Srpskog naroda,a posebno doticna gospodja(ili gospodjica Brankica)
U ocima svetske javnosti najzad smo pokazali da I mi mozemo da igramo igru macke I misa.Rejting TVB92 je kolaterarna steta,a gospodja Brankica je dobila I magarece usi.

Bravo,bravo,bravo…
l: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
 
nekada davno:
Nisam gledao pomenutu emisiju ove nedelje, ali mislim da je voditeljka "Insajdera" jedna od retkih koja je u stanju da postavi svako pitanje svakom gostu, za razliku od drugih novinara sa B92, koji su uglavnom pristrasni i subjektivni (Olja Beckovic npr.)
A evo ga i Veran Matic!!!Sta bre nije pristrasna,ona je htela da ga namesti(sleng namestiti=tuzakati=cinkariti) :lol:
 
Nexus 6:
zar ne mislis da je glupo...postoji 6 tema o Srebrenici, i tri o Insajderu i sve su pljuvacke...

a, jedina tema koja ima veze sa politikom, zamre za 3 dana...nije sto je moja, ali...
ali, ko zna zasto je to dobro...lepo se pokaze kome je mesto na ovom podforumu...
Koja NEXUS,zbog posla ne mogu sve da procitam,kazi koja...I ne volim da pljujem,bar sam ja fleksibilan,i u zivotu,i u virtuelnom svetu
 
crni djordje:
1)BIA I MUP su odmah reagovali I to je plus za Srpsku drzavu .


Tj. plus za sadasnju vladu Srbije i premijera Kostunicu...."krvne" neprijatelje stranaka koje TV B92 zastupa. 8)

luxhello.gif
luxhello.gif
luxhello.gif





Brankica Stankovic,autorka emisije”Insajder”na B92
supak.gif
 
urospo:
TV B92 Insajder-kome to rastu magarece usi

Njima sa te TV-je su magarece usi odavno porasle, samo je to sada postalo nasiroko ocigledno javnosti.

U cara Verana, magarece usi :D

Ха, ово је тек почетак... уууууууууууу... сада ће да
улете у машину... ти дебилци из Б92 уопште
не знају Србе... тек ће да дођу испаљотке, тек ће се
ти денунцијанти и продане шпијунске душе
научити памети, има из дана у дан да улећу у велике
и смешне дезинформације... ПОЧЕЛО ЈЕ!!!
 
eremita:
urospo:
TV B92 Insajder-kome to rastu magarece usi

Njima sa te TV-je su magarece usi odavno porasle, samo je to sada postalo nasiroko ocigledno javnosti.

U cara Verana, magarece usi :D

Ха, ово је тек почетак... уууууууууууу... сада ће да
улете у машину... ти дебилци из Б92 уопште
не знају Србе... тек ће да дођу испаљотке, тек ће се
ти денунцијанти и продане шпијунске душе
научити памети, има из дана у дан да улећу у велике
и смешне дезинформације... ПОЧЕЛО ЈЕ!!!
Pa naravno.Mislim da je ovo odgovor drzave,prvi pametan posle 100 godina...
 
Evo videh na podforumu TV, na temi o antisrpskoj TV B92 izvstan komentar tj. konstataciju!

borisbg:
Ja stvarno nezanm sta se desilo sa B92, verovatno su negde pogrsili, pa su im donatori zavrnuli slavinu i sad pokusavju na sve moguce nacine da povrate naklonost istih. Neverujem ni sam u ovo ali zaista nemam reci na njihovu politiku, sve sto je Srpsko a nije iz DS mora biti unisteno, svaki Srbin koji je bio na ratistu je zlocinac, nepotrbno dokazivati, bitno samo da je Srbin.
Sto se tice komentara na njihovom sajtu, ako pljujete po Srbima objabice vas komentar, a ako bar malo pokusate da budete neutralni, nece vam objaviti komentar.
Poruka za B92, ja se ne stidim sto sam Srbin.
-----------------------------------------------------
Upravo sam gledao vesti na B92 i to se zove jednostranost, i dalje je udarna vest SKORPIONI, a ono kad vuku Srbina traktorom ma koga to interesuje, jer bio je Srbin a samim tim mozda radikal, pa onda nema veze sto ga kolju.
Pa ko stoji iza vas majku vam je bem mudzahedinsku.



Bravo :!:
 
Jos nesto sa iste teme:


Tipkaros:"Ovaj film sam napravio pod uticajem onoga sto sam upravo video na homepage televizije B92 (www.b92.net). Pogledajte dole onu reklamu sa Nikolom Teslom i shvaticete... b92 je poceo da se spusta sve nize i nize, ali sada su dotakli dno.

ISKRENO ZELIM BRZU I BOLNU PROPAST TELEVIZIJI B92!

a sad, film:

http://mm.dfilm.com/mm2s/mm_route.php?id=2446771 "



p.s filmic je odlican, prava slika i prilika B92.Radi se o finansiranju B92 8)
svaka cast Tipkaros! :wink:
 

Back
Top