Stidljivi muskarci

Za njih treba vremena i strpljenja.
A nešto i ne srećem stidljive muškarce
Čak i stidljivi to vešto maskiraju nekom drugom vrstom ponašanja (prepotentnost, nezainteresovanost... itd.)
Ponekad se dogodi da primetim stidljivost ali onu trenutnu ...kad zamuckuju ili su smeteni ali i tada brzo izkontrolišu sebe.
 
Za njih treba vremena i strpljenja.
A nešto i ne srećem stidljive muškarce
Čak i stidljivi to vešto maskiraju nekom drugom vrstom ponašanja (prepotentnost, nezainteresovanost... itd.)
Ponekad se dogodi da primetim stidljivost ali onu trenutnu ...kad zamuckuju ili su smeteni ali i tada brzo izkontrolišu sebe.

Ja sam sretala samo ovaj tip "stidljivih"...iliti sa manjkom samopouzdanja, kamufliranog, doduse, ali brzo se otkrije, jer zelja za pumpanjem ega sve nadjaca.
Nemam nerava za takve...slatko mi je trenutno, ali kao stav...stidljiv=plasljiv...posle puberteta, krajnje je vreme da se covek sarze i prihvati sam sebe i sve ostalo, realno...
 
Za njih treba vremena i strpljenja.
A nešto i ne srećem stidljive muškarce
Čak i stidljivi to vešto maskiraju nekom drugom vrstom ponašanja (prepotentnost, nezainteresovanost... itd.)
Ponekad se dogodi da primetim stidljivost ali onu trenutnu ...kad zamuckuju ili su smeteni ali i tada brzo izkontrolišu sebe.

Da, to mi je vec tako slatko, narocito nacin kako brzo okrenu u svoju korist. :lol:
 
Nemam pojma, vi znate koliko sam ja iskren prema vama i sve to; misim vama mogu da priznam da sam strahovito samouveren, tojes glupo je da vam priznajem pošto to znate, nego niste znali da se u tim nekim kontaktima foliram da sam stidljiv pošto znam za foru da se ribe lože na te kao nešto stidljive. Šta ću, moram da se dovijam. Ono kao tuc muc, pa sve kao ne znam gde ću, kako ću, zamuckujem, rumenim, pa kao ne znam nisam vičan, pa kad se spremam za izlazak namerno zakopčam džemper tako da dugmetom krenem od pretposlednje rupe pa onda stoji ukrivo kao baš sam smotan treba mi ženska ruka da me uputi; znači sve ono u fazonu da izazovem taj neki zaštitnički instinkt, da opustim i stvorim varljivi osećaj da ženska drži konce u rukama.
Znači potom sledi ono dođi čiči, ako me razumete. Misim ono iju Juliane šta ti je, pa nisi tako delovao, pa ja sam mislila ne znam šta sam mislila. A ja sav zajapuren i nabrekao ko rudnički bik, znači jao ne znam ni ja šta mi je, nikad se ovako nisam osećao, izvini molim te obično sam povučen i stidljiv, ti tako ludački utičeš na mene, ne znam šta mi je jesam li ti to već rekao, probudila si u meni nešto čega se stidim, ne mogu da se kontrolišem, pobogu šta mi je.
Mislim brate realno.
 
Таквог никада не бих узела у разматрање за партнера.

Метиљаво и туњаво - бљак.

Мора бити мушко - а некако ми мушко и стидљиво не иду у исту реченицу.
 
Kako gledate na ovaj tip muskaraca i sta mislite o njima?

Sa njima sam svoja na svome, što se kaže. Jer sam i ja stidljiva i povučena. I dobro se razumemo. Jer znam po sebi kakvi su. Da im treba vremena da se otvore. Da su u duši nežni i lomni. Ništa privlačnije od nekoga ko je jak karakterno a opet stidljiv. Valjda shodno sebi, takve i volim. Sa jedne strane pamuk a sa druge odlučnost. To preplitanje, čelika u plišanoj rukavici; e to je užasno harizmatično i privlačno. Barem meni.

Jedno je stidljivost a drugo metiljavost i mutavost. Smušenost i skrušenost. To su dve različite kategorije i ne treba nikako ih mešati.

:hvala:
 
Za njih treba vremena i strpljenja.
A nešto i ne srećem stidljive muškarce
Čak i stidljivi to vešto maskiraju nekom drugom vrstom ponašanja (prepotentnost, nezainteresovanost... itd.)
Ponekad se dogodi da primetim stidljivost ali onu trenutnu ...kad zamuckuju ili su smeteni ali i tada brzo izkontrolišu sebe.

Jedan moj bivši je tako zamuckivao, kada se nešto jako iznenadi, uzbudi, itd.. Ali je meni bio presladak. :rumenka:
 

Back
Top