glupi problemi

M

Mad

Gost
POzdrav.Imam jedan glupi problem.Naime,kada ugasim komp(ugasim,ne restartujem)i kada ga nakok par sati ponovo upalim vreme na satu mi nije tacno lao i datum...Normalno,sve je ovo bilo podeseno i sljakalo godinama(mislim bezveze.. :roll: ) ali sada mi se stalno desava pa me nervira.Drugi problem je taj sto opet nakon gasenja kompa i ponovnog paljenja par sati kasnije uvek mi je rezolucija resetovana na 800x600 te moram da je vracam..Inace stoje mi neki detonator driveri ma gforce-u..Da nije do njih?
 
Ne boj se, ne verujem da kostaju puno. Radi se o pljosnatim baterijama, kao u rucnim satovima samo "malo" vece. Otvori kuciste pa ces je videti. Onako sjajna i okrugla odmah upada u oci. :wink:
 
Ok,hvala svima na pomoci...Ali,pozvao sam PC centar,
potrazio to sto mi treba i riba mi rece da tu bateriju mogu da kupim kod sajdzije?!?!?!?! :shock: Jel ona to ozbiljno? :D
 
Pa rekoh ti vec da lici na bateriju u satovima :wink: Mozes ih naci bilo gde jer se ne radi o necem specijalnom...Ako se dobro secam model (broj) baterije je 2320 ali ne veruj mi na rec :?
 
Ako na disku imaš direktorijum Windows Genuine adventage on te zajebava.
Pobriši ga, podesi sve parametre (slika, zvuk i sl) i reintališi windows. Verovatno ti je Win XP pack 2 full. Reinstališi ga pa ga napogradi na Win XP SP3 (možeš ga besplatno skinuti)
Inače Office 2010 professional traži SP3.
 

Back
Top