Toma Nikolic ratni zlocinac?

Nexus 6

Iskusan
Poruka
5.246
iako sam na potpuno suprotnoj strani "politickog spektra" od pomenutog gospodina, ne mogu da se ne iznenadim izjavi Natase Kandic...

iznosenje takvih optuzbi na racun coveka kojeg podrzava toliko gradjana Srbije, i koji je zamalo postao predsednik, je katastrofalno, da ne pominjem koliko kontra-produktivno...

bolje bi joj bilo da ima nepobitne dokaze za te tvrdnje...
 
Nexus 6:
iako sam na potpuno suprotnoj strani "politickog spektra" od pomenutog gospodina, ne mogu da se ne iznenadim izjavi Natase Kandic...

iznosenje takvih optuzbi na racun coveka kojeg podrzava toliko gradjana Srbije, i koji je zamalo postao predsednik, je katastrofalno, da ne pominjem koliko kontra-produktivno...

bolje bi joj bilo da ima nepobitne dokaze za te tvrdnje...
ma decak toma nikolic je proglasen zlocincem po narudzbi a sta se te kalasture tice pa iz njene rucice rucka dosta beogradske gologuzije pa joj se zato i moze
 
Nexus 6:
iznosenje takvih optuzbi na racun coveka kojeg podrzava toliko gradjana Srbije, i koji je zamalo postao predsednik, je katastrofalno, da ne pominjem koliko kontra-produktivno...

pa koliko je slobu i voju gradjana podrzhavalo pa su tamo gde su sad, i to vrlo verovatno odgovorni posredno ili neposredno za dosta toga shto ima veze sa ratnim zlochinima. broj gradjana nije nikakvo merilo, posebno ne ovakvih gradjana koje je lako izmuzati.
a optuzhiti njega je smeshno.
koja je uopshte njegova aktivnost bila za vreme svih tih ratova? ja nisam ni znao za njega.
 
TAKVOG choveka?
a kakav mi je on chovek? obichan grobar. pa da su radikali stavili Molera Peru za predsednika opet bi ljudi glasali za njega. nisu glasali za njega zato shto je on lep, pametan, progresivan, vecj zato shto su hteli da natrljaju njushku DOS-u i ostalima. i skrenuli radikalno naGORE.

a da se optuzhbe ne mogu iznostiti protiv BILO KAKVOG choveka bez dokaza, to stoji ;-)
 
Ta veštica poseduje neverovatnu moć, jer ima jako zaleđe, a cilj njenih "leđa" je da Srbija ostane bez najjače stranke. Smatraju ti njeni nalogodavci da ako oblate Tomu Nikolića u Srbiji više neće biti nikakvog otpora njihovim mračnim projektima!!!
 
Keeper:
TAKVOG choveka?
a kakav mi je on chovek? obichan grobar. pa da su radikali stavili Molera Peru za predsednika opet bi ljudi glasali za njega. nisu glasali za njega zato shto je on lep, pametan, progresivan, vecj zato shto su hteli da natrljaju njushku DOS-u i ostalima. i skrenuli radikalno naGORE.

a da se optuzhbe ne mogu iznostiti protiv BILO KAKVOG choveka bez dokaza, to stoji ;-)

taj covek je ikona radikala...
pa oni jedva cekaju da se ovako nesto desi kako bi kukali "politicki progon"...
bas zbog toga treba deset puta proveriti cinjenice, pronaci svaku rupu u dokazima, i tek ako si 100% siguran, izneti ih u javnost...
 
migud:
Da joj nije Toma platio kako bi podigao rejting stranke? Vidi kako svi mjaucu zbog te `optuzbe`.
Poor Tomica...

JESI LI TI POLUDEO
PRAVITI REJTING NA BAZI RATNIH ZLOCINA
RECI LJUDIMA DA SI UBICA, TO NEMOZE NIKOGA DA PRIMAMI RADIKALNOJ STRANCI. RADIKALIMA CE MOZDA I BITI SVEJEDNO DA LI OVAJ JESTE ILI NIJE ALI NIKO DRUGI NECE PRICI I GLASATI ZA NJEGA I SRS

I JOS PLATIO NATASI KANDIC...

PRETERO SI
 
Toma Nikolic, je posten Srpski politicar,koga Natasa Kandic proba da ocrni.Zasto?
Sta bi se desili demokratiji, kada bi u Ameriku na Vlast dosao komunzam?
Ako bi komunizam (kao stoje bio u rusiju), doso na vlast u Ameriku, sve bogatase bi trbalo u hapsti a bogatstvo sto su opljackali bi se oduzelo i onda podeliti Americkij sirotinji.
E,dase nebi tako nesto dogodilo!,oni nadju ljude slicni (Natase Kandicke)koji ce da na sve nacine izpovocira ili kandidate,koji nisu skloni kapitalistima otrati u Hague, i zato u Ameriku ima samo dve partije(u istu "vrecu" prde)jer drugi kandidati su mrtvi ili se krij kao nas (Ratko Mladic).
 
Mislim da je gospodju Kandic zabolelo sto ju je gospodin Nikolic javno optuzio za sta je optuzio.Nije znala zena sta ce,i eto je optuzba za ratne zlocine.Samo...Sada je na delu pravna drzava,da ne bude opet rekla-kazala.I neka Toma odgovara ako je kriv za zlocin,i neka Kandiceva odgovara za klevetu ako Nikolic u ne nadju podatak da je zlocin pocinio
 
crni djordje:
Mislim da je gospodju Kandic zabolelo sto ju je gospodin Nikolic javno optuzio za sta je optuzio.Nije znala zena sta ce,i eto je optuzba za ratne zlocine.Samo...Sada je na delu pravna drzava,da ne bude opet rekla-kazala.I neka Toma odgovara ako je kriv za zlocin,i neka Kandiceva odgovara za klevetu ako Nikolic u ne nadju podatak da je zlocin pocinio
ako se ustanovi da je laz sto ona kaze,ja mislim da ce je "zaboli" ite kako,ako ne kidne gde su svi ustase u fasisti kidnuli.
Crni Gjordje,nije stali sta ce se dogodi izmedju nji dvoje,radi se o Srpsko dastojanstvo,u ime ljudska pravo hoce da unisti.
 

Back
Top