frka

Ne boje se .... nego nece .. razmazili smo ih. Te se oblacimo u tesno i besno, te se osmehujemo, te ocijukamo .... pa nece vise ljudi bez tih signala da prilaze nikako ... ni po koju cenu ....
Ne mislis valjda da ce da plate pice a da ne znaju da imaju sigurnu prodju .... ne daj Boze, 200 dinara je ipak 200 dinara :lol:
 
NatasaNatasa:
Ne boje se .... nego nece .. razmazili smo ih. Te se oblacimo u tesno i besno, te se osmehujemo, te ocijukamo .... pa nece vise ljudi bez tih signala da prilaze nikako ... ni po koju cenu ....
Ne mislis valjda da ce da plate pice a da ne znaju da imaju sigurnu prodju .... ne daj Boze, 200 dinara je ipak 200 dinara :lol:

Ha, ha...odlican odgovor...i neverovatno, KOLIKO tacan... :wink:
Zato im i jeste frka....velike su to pare.... :wink:
Ali inace, stvarno i ima mnogo njih koji se plase....a plase se sta ce im -bajni ortaci- reci, ili jednostavno -poraza.A posebno -odgovornosti....ako znaju da je devojka ok i treba dati -vise i od 200din-. :wink:
 
Figaro:
zasto se momci boje da pridju?cast izuzecima. :shock:

opet pricamo u globalu :x

sad ispade da se svi momci boje da pridju devojkama :shock: pa otkud onda toliko zaljubljenih parova :? da nisu mozda devojke te koje se ne boje :lol:
 
Suzy:
NatasaNatasa:
Ne boje se .... nego nece .. razmazili smo ih. Te se oblacimo u tesno i besno, te se osmehujemo, te ocijukamo .... pa nece vise ljudi bez tih signala da prilaze nikako ... ni po koju cenu ....
Ne mislis valjda da ce da plate pice a da ne znaju da imaju sigurnu prodju .... ne daj Boze, 200 dinara je ipak 200 dinara :lol:

Ha, ha...odlican odgovor...i neverovatno, KOLIKO tacan... :wink:
Zato im i jeste frka....velike su to pare.... :wink:
Ali inace, stvarno i ima mnogo njih koji se plase....a plase se sta ce im -bajni ortaci- reci, ili jednostavno -poraza.A posebno -odgovornosti....ako znaju da je devojka ok i treba dati -vise i od 200din-. :wink:

Koliko obicno za tebe daju?


Ne plasimo se,nego se vi plasite.
kao,gledate,pa ako se mi nesto zbunimo,vi onda odmah pobegnete.Mnogo ocekujete od nas.
 
onaj koji je svestan sebe i svojih kvaliteta se nece plasiti..pitanje je koliko si ti dobra cica...takve likove ne obeshrabruje cinjenica da je neko u stanju da ih odbije milion puta...

takodje..neke cice su teski uobrazeni snobovi..uobrazile da su 'ribe'..kilo sminke i stiklice, dekolte do pupka .. grand parada..ne znam ko ima zelju da bude s takvom, osim ako nije za jedno vece...ili najbolje.. razmeni 2-3 recenice i sve mu je jasno...selo place za njom.
 
Devilishgirl:
onaj koji je svestan sebe i svojih kvaliteta se nece plasiti..pitanje je koliko si ti dobra cica...takve likove ne obeshrabruje cinjenica da je neko u stanju da ih odbije milion puta...

takodje..neke cice su teski uobrazeni snobovi..uobrazile da su 'ribe'..kilo sminke i stiklice, dekolte do pupka .. grand parada..ne znam ko ima zelju da bude s takvom, osim ako nije za jedno vece...ili najbolje.. razmeni 2-3 recenice i sve mu je jasno...selo place za njom.

takvima mi nikad nije bila FRKA da pridjem
jer se na kraju bar nasmejem glupostima
koje iznesu u rekordno kratkom vremenu !!!

ALI JE UVEK frka PRICI NORMALNOJ OBRAZOVANOJ I
LEPO VASPITANOJ DEVOJCI...posle je sve ok,vidis da
da ne jede muskarce za dorucak i prica krene sama od sebe...ali dotle-veliki je put !!!
 
"Imao sam 20 g. i konstantnu erekciju.
Upoznao sam devojku od 25 g.(Rak), ekstremno sisatu, tek izaslu iz duge veze...
Rekla mi je:"Mali, mene zanima samo tvoj K, hocu samo da se karam".
Pomislih, Boze hvala ti...
3 meseca sam je ***** bez prestanka, radila je takve perverzije da nisam prosto verovao da se to meni desava. Toliko jako sam je jahao i muzao i maltretirao svakojako, a ona je tiho jecajuci govorila:jace, jace... Vriskala je-ti si najbolji, tvoja sperma je najsladja!
Taj uspeh ne bese mi dovoljan. Posesivan i sebican, kakav jesam, upitao sam je:A, koliko me volis?
Mali, rece uz smesak, simpatican si, ti si jos klinac, ja volim nekoga s` kim nikad necu biti i volecu ga zauvek. Pa ko te je rasturao, na cijem si K vristala da jedino i najbolje svrasavas, rvetinoku jedna?
Mali, rece smireno, nemoj da se lozis. Pocastvovan si droljom u meni,ja sam se samo * da ne mislim na onog koga volim. Pomogao si mi, ali emocije su na 0. I za utehu, pola od ovih stvari, nikad ne bih radila sa njim.
Zasto, vec smiren je pitah.
Zato sto sam ga volela...
Elem, sisulju sam drao u bulju jos jedno mesec dana(kao ja je kaznjavam :shock: )i toJ ti je to!!!
Pa sad ti vidi kakve su ove danasnje zene"
 
ova gazdarica zna da te ubije nekad u pojam!!!
Mars bre sa ovog sajta :D ...sto mi nesto lepo ne napisa...ono kao : ej super si ti ali
moj decko je sve naj naj...

to je ona fora:VOLIM SVOG MUZA AL MU SE KRESEM SA
NAJ DRUGOM!!!
P.S. Ne zaboravimo da ga ipak voli... 8)
 
Mnogo bolje pitanje kada je Srbija u pitanju je zašto devojke ne prilaze momcima.Jedna od prvih stvari koje čovek primeti kada mu se posreći da pobegne iz Srbije jeste da su devojke napolju mnogo opuštenije i da sasvim normalno prilaze momcima,započinju priču,pozivaju na izlazak...Dok je u Srbiji to prava retkost,većina žena samo gleda i teleći se osmehuje koliko god želele i čeznule..Smešno je to iz ove perspektive. :lol: Da li je nekom jasno kakvi su to tripovi u glavama Balkanki?
 
srebro:
Mnogo bolje pitanje kada je Srbija u pitanju je zašto devojke ne prilaze momcima.Jedna od prvih stvari koje čovek primeti kada mu se posreći da pobegne iz Srbije jeste da su devojke napolju mnogo opuštenije i da sasvim normalno prilaze momcima,započinju priču,pozivaju na izlazak...Dok je u Srbiji to prava retkost,većina žena samo gleda i teleći se osmehuje koliko god želele i čeznule..Smešno je to iz ove perspektive. :lol: Da li je nekom jasno kakvi su to tripovi u glavama Balkanki?

EVO NEKO KO ME ODUSEVIO !!! BRAVO !!!
e a razlog smo mi muskarci !!!
jer smo ih prosto navikli na sve to.One
kao nista ne treba da rade nego da gledaju
da ti bude jos teze,a onda vide koliko si uporan!
sto vise navaljujes njoj dizes ego...i na
kraju odbije te. STO? pa zato sto je sad
"RIBA I PO" jer da nije zasto bi se inace mucio...\

i tako u krug...
 
srebro:
Mnogo bolje pitanje kada je Srbija u pitanju je zašto devojke ne prilaze momcima.Jedna od prvih stvari koje čovek primeti kada mu se posreći da pobegne iz Srbije jeste da su devojke napolju mnogo opuštenije i da sasvim normalno prilaze momcima,započinju priču,pozivaju na izlazak...Dok je u Srbiji to prava retkost,većina žena samo gleda i teleći se osmehuje koliko god želele i čeznule..Smešno je to iz ove perspektive. :lol: Da li je nekom jasno kakvi su to tripovi u glavama Balkanki?

Pa....verovatno...balkanski... :wink: ...ne znam stvarno koliko bas uzivas u tome da ti riba pridje, i pita -Mace, ides do Kluza....??
Bljak......takvu , po meni slobodno vodi kuci....i zeni ako hoces...tvoj problem...
Cini mi se da je ipak ok da musko bar nesto -krene-
a najmanja njena reakcija ce biti dovoljna, jer odlicno znamo da damo do znanja...moze-ne moze....
Desavalo mi se da ja i vise pricam sa nekim ..i vise zovem....ali ipak mislim da prvi -pravi- signal treba musko da uputi.... :wink:
 
zasto je toliko strasno da devojka pridje
muskarcu i kaze:

hej cao ja sam ta i ta mozes li da odvojis neko
vreme za mene jer bih volela da te
upoznam bolje...

recimo tako nekako...a moze to
i mnogo lepse !!!
 
strasno je zato sto bi ti onda bio lovina...a ne lovac...he he ...a sto kazes za te ribe i po...jedno vreme sam obozavao da se smekam sa nekom dobrom ribom...a onda pridjem...i muvam njenu ruznu drugaricu...cisto da se malo prizemlji...do podruma...a njenoj ruznoj drugarici ucinis to vece jednim od najlepsih u zivotu...zato sto je konacno neko nju izabrao pored njene lepe drugarice...u ciju se senku toliko uvukla da se uopste i ne vidi...nijedan osecaj se ne moze izmeriti sa osecajem da si nekoj devojci pokazao da je privlacna i pozeljna...posebno ako je vecito u senci nekih svojih lepsih drugarica...pitajte ove ruznije forumasice...
 
Александар-80:
strasno je zato sto bi ti onda bio lovina...a ne lovac...he he ...a sto kazes za te ribe i po...jedno vreme sam obozavao da se smekam sa nekom dobrom ribom...a onda pridjem...i muvam njenu ruznu drugaricu...cisto da se malo prizemlji...do podruma...a njenoj ruznoj drugarici ucinis to vece jednim od najlepsih u zivotu...zato sto je konacno neko nju izabrao pored njene lepe drugarice...u ciju se senku toliko uvukla da se uopste i ne vidi...nijedan osecaj se ne moze izmeriti sa osecajem da si nekoj devojci pokazao da je privlacna i pozeljna...posebno ako je vecito u senci nekih svojih lepsih drugarica...pitajte ove ruznije forumasice...

ako si to svarno radio to je super ali...
sta posle i sutra sa tom devojkom???
kao: Ej salio sam se ja malo...ili
nismo stvoreni mi jedno za drugo... ili
daj ti meni svoj broj ZVACU TE...
ne brines o njenim osecanjima posle toga!!!
Zato je to malo trulo !!!
 
naturaly:
Александар-80:
strasno je zato sto bi ti onda bio lovina...a ne lovac...he he ...a sto kazes za te ribe i po...jedno vreme sam obozavao da se smekam sa nekom dobrom ribom...a onda pridjem...i muvam njenu ruznu drugaricu...cisto da se malo prizemlji...do podruma...a njenoj ruznoj drugarici ucinis to vece jednim od najlepsih u zivotu...zato sto je konacno neko nju izabrao pored njene lepe drugarice...u ciju se senku toliko uvukla da se uopste i ne vidi...nijedan osecaj se ne moze izmeriti sa osecajem da si nekoj devojci pokazao da je privlacna i pozeljna...posebno ako je vecito u senci nekih svojih lepsih drugarica...pitajte ove ruznije forumasice...

I te kako TRULO..koristiti nekog da bi se drugom svetio i resavao neke komplekse jer si se plasio da pridjes - onoj koja ti se svidjala, i koju si shmekao celu noc....
kako kukavicki...bljak
 
Ma Gazdarice...ja bih tebe da pozdravim...i da prokomentarisem tvoj post.Jel moze? - moze :

a i shta je ostalo nama kvalitetnim zenama nego po neki klinac sa batinom uvek spremnom da te izudara...ziva istina.Na obostrano zadovoljstvo.
:lol:
 
Zasto muskarci ne prilaze ribama?
-Zato sto im se nesvidjaju citaj ruzne su!
Zasto ribe jos manje prilaze ortacima?
-Pa zato sto smo mi jos ruzniji!

Salim se naravno...ali sto se tice Beograda, pun je ekstra , ali bas ekstra cica i to ne znas kojoj pre da pridjes, to ti je kao kad ti neko da sve, a ti ne znas odakle da pocnes...koliko su dobre dok sa jednom pricas vec smekas drugo (malo trulo, ali nisam ja kriva sto su sve tako dobre) i reci ti meni kako da se odlucis kojoj da pridjes kad,dok sa njom budes pricao videsces jos 100 jos boljih??
 
MA SUPER JE TO...uzivate vi a bogami i mi!!!
Samo dokle tako?
Dokle mislite da smo vam mi "klinci" dovoljni?
ne mozete tako zauvek!!! mora da postoji neka granica!!!(za vragolastu)
 

Back
Top