Romantika

avesic:
buranija:
chokolada:
Ja bas volim romantiku! :P
Romantic%20couple%202.jpg


meni je ovo bljak ,,, slika bi bila predivna da nema ovo dvoje na njoj ,, romantika je za mene raspoloženje prema životu ---romantik ne mora da znači -do ušiju zaljubljen krele koji nosi upakovan buket svojoj izabranici -izabranici bljak ,,,grozno se izražavam ,,, romantik je onaj koji može i sam za sebe da uživa u dobroj muzici negde uz dobar pogled i osvežavajuće pićence - laško pivo recimo ,,,mmmmmmmmmmm pivo ,,,mmmm ,,,,, oće neko na pivo

Čuj, kakva romantika sa onakvim nosem? Pazi što dečko ima nos! :lol: :lol: :lol:
 
Banshee:
hehehe,ovaj stvarno ima kritican profil :lol: nisam to pre primetila... :?
lepe boje na ovoj drugoj slici,ali jos da nema ono dvoje medj' talasicima... :lol:

to se da srediti - žutu kovertu ispod tobogana.... i možeš i da biraš kako hoćeš da nestanu.... bolno ili bezbolno (tj. uz pomoć beZbol palice :lol:)
 
Tommy_V:
avesic:
buranija:
chokolada:
Ja bas volim romantiku! :P
Romantic%20couple%202.jpg


meni je ovo bljak ,,, slika bi bila predivna da nema ovo dvoje na njoj ,, romantika je za mene raspoloženje prema životu ---romantik ne mora da znači -do ušiju zaljubljen krele koji nosi upakovan buket svojoj izabranici -izabranici bljak ,,,grozno se izražavam ,,, romantik je onaj koji može i sam za sebe da uživa u dobroj muzici negde uz dobar pogled i osvežavajuće pićence - laško pivo recimo ,,,mmmmmmmmmmm pivo ,,,mmmm ,,,,, oće neko na pivo

Čuj, kakva romantika sa onakvim nosem? Pazi što dečko ima nos! :lol: :lol: :lol:

Pazi kad sam isto pomislila.... :lol: :lol:
 
Lepo kaze moj bata!:)
Romanticno je i kad sam pijem kafu!
Romantika je "iscasen" ugao gledanja na svet oko nas,romanticne duse imaju tu sposobnost da u svemu pronadju lepotu.
Ne kaze se dzabe- LEPOTA JE U OCIMA POSMATRACA.
"Lepa dusa" vidi lepo. :)
 

Back
Top