Fotografija koja je pomirila region

Лијепо.
А сад их гоните на ЉИС, нек тамо слине о љубави...
A tebi ljubav smeta? Nisi u stanju da razmisljas o drugima na bilo koji nacin nego mrznjom? Mislis da doveka treba samo da se tucemo s komsijama? E pa vidis, verovao ili ne, postoje ljudi koji razmisljaju drugacije. Tema je o njima.
 
A tebi ljubav smeta? Nisi u stanju da razmisljas o drugima na bilo koji nacin nego mrznjom? Mislis da doveka treba samo da se tucemo s komsijama? E pa vidis, verovao ili ne, postoje ljudi koji razmisljaju drugacije. Tema je o njima.

Lijepo je to sve,ljubav mir sreća i blagostanje..ali malo ovo već postaje smiješno..Baš bi bilo zanimljivo da se malo potrudimo pa iskontriramo npr.nekom slikom Hrvat i Srpkinja..da vidimo onda komentare jesu li svi za ljubav...iako mi ovo sliči na neki seljački perfomans ,a ne odu ljubavi
 
A tebi ljubav smeta? Nisi u stanju da razmisljas o drugima na bilo koji nacin nego mrznjom? Mislis da doveka treba samo da se tucemo s komsijama? E pa vidis, verovao ili ne, postoje ljudi koji razmisljaju drugacije. Tema je o njima.




Tu ponajmanje ima ljubavi, a mnogo više verovatno nečijih naručenih propagandnih trikova...

A bratstvo i jedinstvo većina nas je itekako skupo platila,
kao i verovanje Hrvatima...

Koliko puta treba da dobijemo po glavi da bi nešto shvatili i neke pouke iz toga izvukli ?!?!
 
Poslednja izmena:
MLADI PAR "ZAPALIO" INTERNET: Mladić i devojka se ljube ogrnuti u srpsku i hrvatsku zastavu

Na fotoservisu "Imgur" pojavila se fotografija na kojoj se ljubi mladi par ogrnut u srpsku i hrvatsku zastavu.



Na fotoservisu "Imgur" objavljena je fotografija na kojoj se mladić ogrnut u srpsku zastavu ljubi sa devojkom koja na leđima nosi hrvatsku šahovnicu.

news_109225.jpg



Uz fotografiju objavljen je i sledeći opis:

"Kada je starica upitala Hrvaticu kako se usuđuje da korača pored Srbina, devojka ga je poljubila".

Ispod ove slike, autor je napisao:

"Koledž 'United World' u Mostaru okuplja više od 40 različitih nacionalnosti. Smešten u gradu koji je još uvek podeljen ratom u ljudskoj svesti, često je simbol nove generacije balkanskih naroda. Ove godine održana je Kulturna parada kako bi se obeležila 50. godišnjica pokreta 'United World'. Svi smo ponosno nosili svoje zastave ulicama i na bošnjačkoj i na hrvatskoj strani grada. Moj prijatelj Srbin se držao za ruku sa svojom devojkom Hrvaticom. Kada je jedna starica nju pitala kako može da hoda pored Srbina, ona ga je poljubila. Tada sam napravio sliku. To nije ništa posebno, samo jedan par koji iskazuje ljubav, ali za nas ovde u Mostaru, to je dokaz da nove generacije nisu spremne da nastave s ratom".

Na zagrebačkom portalu Index.hr pojavio se veliki broj komentara, a došlo je i do očekivane rasprave između onih kojima se fotografija dopada i onih koji ne prelaze lako preko međusobnih razlika.

- - - - - - - - - -

http://www.smedia.rs/vesti/vest/109225/Fotografije-Srbin-i-Hrvatica-Poljubac-Srbi-Hrvati-MLA

Ne znam za vas, ali meni se povraća na ovu sliku.
Ovo i jeste tema za hroniku ili možda još bolje za medicinu i psihijatriju.
 

Back
Top