VW Lupo

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

UrBaNiYaK

Zainteresovan član
Poruka
392
Sta mislite o ovom autu, kolika je cena polovnog, koliko trosi, jel stvarno tako mali kao sto izgleda, jel se isplati da se kupi, pomozite mi, svi komentari su dobrodosli!!! Hvala!!!
 
Izmedju ostalog imam i lupo.1.4/16v........sta znam...onako nisam nesto odusevljen.........ide lepo moze da se pegla po gradu...........mada sam ja preterao pa sam mu stavio 195/50/15........tako da je sada malo tromiji.............cena ti je 99-05......od3000do7000....zavisi od god/opreme.........u sustini zenski auto........ :wink:
 
UrBaNiYaK:
Sta mislite o ovom autu, kolika je cena polovnog, koliko trosi, jel stvarno tako mali kao sto izgleda, jel se isplati da se kupi, pomozite mi, svi komentari su dobrodosli!!! Hvala!!!
Auto je vise nego odlican :D :D :D Reci mi da li te zanima benzinac ili dizelas?
 
intra:
Prema analizi nekih auto magazina lupo,ford ka i fiesta su autići koji najmanje gube na cijeni.
Dobar deo malih gradskih u startu ima neralno visoku cenu i ista tesko pada! Gradovi sirom Evrope su nastali u vreme kad se o saobracaju nije ni razmisljalo, a kamoli projektovalo za velika saobracajna opterecenja. Evropi su gradski automobilcici vise nego potrebni. Tu radi onda zakon trzista, i proizvodjaci znaju da mogu da ti naplate. Sociologija 4. gimnazije :mrgreen:

@smeh
Spada - ima 4 tocka, najmanje 2 sedista i sopstveni pogon.
 
Kad_LupimLupim:
intra:
Prema analizi nekih auto magazina lupo,ford ka i fiesta su autići koji najmanje gube na cijeni.
Dobar deo malih gradskih u startu ima neralno visoku cenu i ista tesko pada! Gradovi sirom Evrope su nastali u vreme kad se o saobracaju nije ni razmisljalo, a kamoli projektovalo za velika saobracajna opterecenja. Evropi su gradski automobilcici vise nego potrebni. Tu radi onda zakon trzista, i proizvodjaci znaju da mogu da ti naplate. Sociologija 4. gimnazije :mrgreen:

@smeh
Spada - ima 4 tocka, najmanje 2 sedista i sopstveni pogon.


Mislim sta reci.......
542658311429efbfccb014.jpg
...ma mrzi me da ga vise opominjem..........nema vajde....
 
Mnogi pre tebe su poklekli pokusavajuci da promene nesto kod mene. Imam ovde jedan zid u sobi gde udaram recke, tj. zapisujem imena svih onih koji su "pali"... odavno ponestaje mesta, pa te ono molim da odustanes na vreme, ne znam gde bih te upisao, toliko mozes da mi ucinis valjda?
Mislim lepo je to sto ti pokusavas tako predano da se boris protiv ljudske gluposti, ali brate - ljudksa glupost je beskrajna. Uhvatio si se nemoguce misije. Pokusaj da shvatis to, vec mnogo ljudi nosim na dusi, resio sam da nesto promenim, pa ti ovo kazem za tvoje dobro... da ne prolupash i ti.
 
Vidis opet isto sad vec pocinje da mi bude zao mada nekad ti bi rado otvorio lobanju.....ma nema veze.[obeco sam Espanol-u]da cu ovde biti fin tako da ima dana srescemo seeeeeeeeeeeeeeeeeee...........poz :twisted:
 
vd:
delim mišljenje sa 911
Beše to samo jedna pretpostavka... meni krajnje logična.
A što se boje naočara tiče, van svake dileme je da su crvena stakla mnogo bolja od Mek crnih koje znamo ko koristi, a uz to su i prilično neprozirne. :wink:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top