Severna Koreja - Pripremite se za totalni rat

Северној Кореји не деле земљу , није у дуговима до гуше , не долази коме падне на памет да је руши и пали и убија њен народ !

Северна Кореја НИЈЕ НА ПРОДАЈУ јер њен народ не жели да је ПРОДА!

- - - - - - - - - -

Ne bih mijenjao slobodu Juzne Koreje sa slobodom Sjeverne Koreje. Koliko samo muslimana ima u Juznoj Koreji te koliko Dzamija i muslimani tamo uzivaju. Dok okrutnost komunizma znaju dobro kineski muslimani koji se ne mogu pomoliti u Dzamiji.

У Северној Кореји имају православне цркве

- - - - - - - - - -

Zelim da napadnem Kim Dzonga i da mu oduzmem sve sto je pokrao od naroda Severne Koreje.

To i radim, ovako preko interneta.

Гледај ти у своје дворише друже , очигледно си заменио тезе и државе које критикујеш
 
Значи Амерички војници који су у Јужној Кореји су ту да је бране од "СТРАШНЕ" Северне Кореје а за то време им силују децу , пљачакају државу итд..

South Korea








87694115-poverty-stricken-community-muak-dong-seoul-photos-com.jpg


Ово је Јужна Кореја која живи у беди

Ispod slike pise "Starving North Korea children" koga ti zyebavas?

http://www.assistnews.net/Stories/2010/s10110090.htm

http://egagah.blogspot.com/2013/01/north-korea-parents-eat-their-children.html

https://www.google.rs/search?hl=en&...494,d.bGE&fp=8730dd67d2f04943&biw=928&bih=479
 
Ти ниси ни погледала оно што сам поставила јер као и друг мод не желиш да прихватиш истину , можда она код тебе изазива грижу савести
- - - - - - - - - -



Само ти немој да је ослобађаш из "слободне Арабије"

Ti da prvo apdejtujes svoj skromni um ne bi li shvatila u kojim slucajevima se javlja griza savesti.

Sta bre mene ima da grize savest zbog one debele svinje iz trece generacije koja gladju unistava decu?

Ja mogu samo kao covek( zena) da imam empatiju za svako nesrecno dete, coveka, zenu, pa i psa, macku,
ali mene moze samo savest da grize za neke moje propuste, nikako za tog mamlaza koji unistava svoju zemlju.
 
Ti da prvo apdejtujes svoj skromni um ne bi li shvatila u kojim slucajevima se javlja griza savesti.

Sta bre mene ima da grize savest zbog one debele svinje iz trece generacije koja gladju unistava decu?

Ja mogu samo kao covek( zena) da imam empatiju za svako nesrecno dete, coveka, zenu, pa i psa, macku,
ali mene moze samo sac´vest da grize za neke moje propuste, nikako za tog mamlaza koji unistava svoju zemlju.

Па не гризе те савест због Северне Кореје него због оног што је постала Србије , а чији си ти била актер да сопствену земљу доведеш у РОПСТВО

- - - - - - - - - -

Ceo Svet je moje dvoriste. Ne dozvoljavam da neki Kim Dzong ogradjuje.

Поента је да народ Северне Кореје живи слободно и не жели теби зло нити штету , жели да сачува своју земљу

НИЈЕ ЗЛОЧИН БРАНИТИ СВОЈУ ЗЕМЉУ
 
Поента је да народ Северне Кореје живи слободно и не жели теби зло нити штету , жели да сачува своју земљу

НИЈЕ ЗЛОЧИН БРАНИТИ СВОЈУ ЗЕМЉУ

Ne.

Narod Severne Koreje je talac totalitarnog rezima koji sluzi samo Kim Dzong Unu i njegovoj bandi koja se predstavlja kao politick i vojna elita.
 
Ne.

Narod Severne Koreje je talac totalitarnog rezima koji sluzi samo Kim Dzong Unu i njegovoj bandi koja se predstavlja kao politick i vojna elita.

На основу чега си донео тај закључак ?

Тоталитарни режим влада у Европи која је у ропству од стране Америке , цели свет пада у РОПСТВО не Северне Кореје него Западне Европе ,НАТО ПАКТА И АМЕРИКЕ
 
На основу чега си донео тај закључак ?

Тоталитарни режим влада у Европи која је у ропству од стране Америке , цели свет пада у РОПСТВО не Северне Кореје него Западне Европе ,НАТО ПАКТА И АМЕРИКЕ

Na osnovu toga sto ti jos uvek kucas poruke na forumu, a Korejanci nemaju internet.
 
Свет жели СЛОБОДУ од нове РИМСКЕ ИМПЕРИЈЕ или ТРЕЋЕГ РАЈХА и та слобода ће да дође ,ускоро !

Северна Кореја не иде по туђим земљама и не убија друге људе ,децу, и не врши агресију ,колонизацију и притсак на земље света .
 
Na osnovu toga sto ti jos uvek kucas poruke na forumu, a Korejanci nemaju internet.

Ко каже да немају , то си чуо ,читао у новинама ?

Имају нуклерно наоружање а да немају интернет !

Уосталом и да немају зар је то толико битно , зар је интернет ОДРАЗ СЛОБОДЕ ?

Немој да ми кажеш да је слободна само она земља која има интернет ,ууууу !

Интернет није мерило СЛОБОДЕ

- - - - - - - - - -

Tvoj Link je OBICAN BLOG koji moze SVAKO da napravi za 5 minuta,
Ja sam ti dao link novinske agencije,

Не може свако да направи од датле сам узела слике и то може да се види ,ПРИХВАТИ
 
Ко каже да немају , то си чуо ,читао у новинама ?

Имају нуклерно наоружање а да немају интернет !

Уосталом и да немају зар је то толико битно , зар је интернет ОДРАЗ СЛОБОДЕ ?

Немој да ми кажеш да је слободна само она земља која има интернет ,ууууу !

Интернет није мерило СЛОБОДЕ

- - - - - - - - - -



Не може свако да направи од датле сам узела слике и то може да се види ,ПРИХВАТИ

Wordpress blog moze da napravi svako, imam i ja blog tamo :)

Naravno da je zabrana pristupa internetu cista sloboda :lol:
 
Само желим да искажем своју солидарност са народом Северне Кореје , СЛОБОДНОМ НАРОДУ желим да остану СЛОБОДНИ !

Они нису као Србија ПРОДАЛИ СВОЈУ ЗЕМЉУ , они се за њу боре и живе у спокоју .

Желим слободу свим државама света , ни једна сила није трајала дуго
 
Ко каже да немају , то си чуо ,читао у новинама ?

Имају нуклерно наоружање а да немају интернет !

Уосталом и да немају зар је то толико битно , зар је интернет ОДРАЗ СЛОБОДЕ ?

Немој да ми кажеш да је слободна само она земља која има интернет ,ууууу !

Интернет није мерило СЛОБОДЕ

- - - - - - - - - -



Не може свако да направи од датле сам узела слике и то може да се види ,ПРИХВАТИ

Internet je i te kako merilo slobode. Inace ne bi bila slobodna da "branis jedinu slobodnu drzavu na Svetu".

Na kraju krajeva, posto si zastitnik prava S.Koreje na slobodu, budi tako ljubazna da nam predstavis nekoga iz severne koreje. Nekog obicnog slobodnog gradjanina. Molim te, pozovi ga ljubazno na ovaj forum. Ugovori da jedno vece postavljamo pitanja o njegovoj slobodnoj drzavi i narodu, a on ili ona da odgovaraju.

Priblizi nam taj slobodni svet.
 
Wordpress blog moze da napravi svako, imam i ja blog tamo :)

Naravno da je zabrana pristupa internetu cista sloboda :lol:

Па то је њихов избор , није твоје да судиш о томе ни твоја баба није имала интернет па јој ништа није фалило .

- - - - - - - - - -

Internet je i te kako merilo slobode. Inace ne bi bila slobodna da "branis jedinu slobodnu drzavu na Svetu".

Na kraju krajeva, posto si zastitnik prava S.Koreje na slobodu, budi tako ljubazna da nam predstavis nekoga iz severne koreje. Nekog obicnog slobodnog gradjanina. Molim te, pozovi ga ljubazno na ovaj forum. Ugovori da jedno vece postavljamo pitanja o njegovoj slobodnoj drzavi i narodu, a on ili ona da odgovaraju.

Priblizi nam taj slobodni svet.

Можеш увек да одеш као туриста и да се лично увериш
 
Internet je i te kako merilo slobode. Inace ne bi bila slobodna da "branis jedinu slobodnu drzavu na Svetu".

Na kraju krajeva, posto si zastitnik prava S.Koreje na slobodu, budi tako ljubazna da nam predstavis nekoga iz severne koreje. Nekog obicnog slobodnog gradjanina. Molim te, pozovi ga ljubazno na ovaj forum. Ugovori da jedno vece postavljamo pitanja o njegovoj slobodnoj drzavi i narodu, a on ili ona da odgovaraju.

Priblizi nam taj slobodni svet.

teško ...

tamo se ionako gasi struja u celoj državi iza 10h naveče... ... a imaju i redovne redukcije struje i tokom dana...

dakle ima prvo da se doovori sa elketroprivredom Severne Koreje kad će da stupi dotični u kontakt sa nama da ostave struju na miru :mrgreen:


eto - ništa bez države :rotf:
 
Па то је њихов избор , није твоје да судиш о томе ни твоја баба није имала интернет па јој ништа није фалило .

- - - - - - - - - -



Можеш увек да одеш као туриста и да се лично увериш

Neka. Ne volim te striktno isplanirane ture.
 

Back
Top