Severna Koreja - Pripremite se za totalni rat

Svi lazu, a ti sto izmislis to je istina...
Gde su dokazi za tvoje price tj bajke kako u severnoj koreji tece mned i mleko ?

- - - - - - - - - -



Ja sam Amerikanka, pet generacija unazad rodjenih u USA !!

Јел и ти једеш птице уторком ?

Пет генерација уназад , ма бре ти си у ствари из Индијанског племена, ти си од Индијанаца који су окупирали Европу и проширили породично стабло на Федерацију
 
Јел и ти једеш птице уторком ?

Пет генерација уназад , ма бре ти си у ствари из Индијанског племена, ти си од Индијанаца који су окупирали Европу и проширили породично стабло на Федерацију

To je dokaz da u severnoj koreji tece med i mleko ?
lol
 
Kakav si ti ''demokrata''...lol

Jadnici ni ne shvataju da je demokratija izmisljena kako bi oni na vlasti lakse koristili ove ispod njih....

Idi skoci tamo u neki mall da se oslobodis stresa...i ne zaboravi da kupis jace baterije ovaj put...

- - - - - - - - - -

Znas sta mislim,poreklo?

Winetu joj je bio deda po babi,,,
 
Svi lazu, a ti sto izmislis to je istina...
Gde su dokazi za tvoje price tj bajke kako u severnoj koreji tece mned i mleko ?

ko je rekao da u koreji teče mled i mleko.........a kome to danas ono teče......američkom narodu iz detroita.....špancima.......grcima......somalijcima.....teško da danas ima naroda kojima je sve u redu zbog američkog divljavštva koje iskazuju svuda po kugli zemaljskog.......njihova pohlepa za energentima će čitav svet dovesti do kritičke tačke za opstanka čovečanstva........amerika je najveća teroristička država na svetu i kao takva je pretnja koju treba neutralisati i mene zabole uvo dal će da ih uništi koreja.....ili rusija.....ili kina......ili ćete se samo samouništiti......bitno je da vas nema.......
 
ko je rekao da u koreji teče mled i mleko.........a kome to danas ono teče......američkom narodu iz detroita.....špancima.......grcima......somalijcima.....teško da danas ima naroda kojima je sve u redu zbog američkog divljavštva koje iskazuju svuda po kugli zemaljskog.......njihova pohlepa za energentima će čitav svet dovesti do kritičke tačke za opstanka čovečanstva........amerika je najveća teroristička država na svetu i kao takva je pretnja koju treba neutralisati i mene zabole uvo dal će da ih uništi koreja.....ili rusija.....ili kina......ili ćete se samo samouništiti......bitno je da vas nema.......

Amerika je uvela sankcije Severnoj Koreji, tako da su za sve lose u Severnoj Koreji krivi Amerikanci, a za sve dobro je zasluzan narod i severnokorejanski vodja!!!
 
Nisi ti videla USA sem na razglednicama , zagrebčanko

Ma dace bog da je u americi kad Korejanci bace te bombice.

- - - - - - - - - -

Zar ne znate da su Indijanci govorili srpski?

Jest kazu da Ameriku nije otkrio kolumbo vec da kad je dosao do obale jedan coek je vikao sa obale govoreci"braco jeste li i vi iz Srbije".
 

Back
Top