Severna Koreja - Pripremite se za totalni rat

pre ili kasnije će doći do trežnjenja u laž u koju su se uvaljali severnokoreanci -kada tada će doći neko ko će želeti više od osnovnoga i tada ili beži iz severne koreje ili pravi protest..
njima su tamo kolektivno svima godinama -decenijama unazad ispirali mozgove , a sada kada budu naišle nove generacije ili kako ovi kim il jung-ovi počnu da odumiru jedan po jedan , počeće da svima vraća pamet makar na kašiku ,.
 
ХАХАХАХ Северна Кореја узврача ударац "Како живе у Америци"


Свака част Северна Корејо

- - - - - - - - - -



Ма ајде , како вас није срамота да лажете
pa šta za siromaštvo u americi se zna , što ne dozvole malo snimanje po svojim ulicama KO SU TAKO DOBRI.

- dA LI TI znaš da je kod njih zabranjeno slušanje strane muzike?
 
Znači neki ljudi su kupili kekse i sad je to dokaz kako se super živi. Čak su eto napravili i reportažu o tome.

Jesi ti u svojim postovima ironična ili stvarno zastupaš stajališta Ilije Čvorovića. :lol:

otkud keks u severnoj koreji......tamo jedu jedni druge pošto nemaju ni za hleb a kamo li za keks........

- - - - - - - - - -

severna koreja je zemlja logor iz koje se bezi. Beze u kini, a tamo ulecu u ambasade Amerike,EU...

menjaj terapiju.......postojeća ti ne pomaže........
 
А ко си ти да шириш лажи

- - - - - - - - - -



Дај бре ко још верује у пропаганду

Ko veruje u tvoje bajke ? U severnoj koreji nema parlamentarnih izbora, nemaju pristup internetu...

- - - - - - - - - -

otkud keks u severnoj koreji......tamo jedu jedni druge pošto nemaju ni za hleb a kamo li za keks........

- - - - - - - - - -



menjaj terapiju.......postojeća ti ne pomaže........

Ti veruj u svoje bajke, i kina ih je otkacila.
 
А ко си ти да шириш лажи

- - - - - - - - - -



Дај бре ко још верује у пропаганду
šta sam slagao?
da jeste zabranjeno je slušanje strane muzike u severnoj koreji - aj što je zabranjeno neko koga policija uhvati da sluša stranu radio stanicu - odvede ga u zatvor- i sada ti meni kaži šta sam slagao?
 
Poslednja izmena:
Ko veruje u tvoje bajke ? U severnoj koreji nema parlamentarnih izbora, nemaju pristup internetu...

- - - - - - - - - -



Ti veruj u svoje bajke, i kina ih je otkacila.

Имају најмодернију технику , чуј нема интернет , јеси га ти имала пре пар година , боље да ниси

- - - - - - - - - -

šta sam slagao?
da jeste zabranjeno je slušanje strane muzike u severnoj koreji - aj što je zabranjeno neko koga policija uhvati da sluša stranu radio stanicu - odvede ga u zatvor- i sada ti meni kaži šta sam slagao?

хахахах ала лупеташ
 
Kao što već rekoh na susednoj temi, predlažem da se podrška severnokorejskoj braći pokaže napadom na sveže američke "A" trupe na Kosmetu...:per:


interesting indeed
ofkors uvek treba podrzavati severnokorejce sto jedu sopstvenu decu...
North Korean parents 'eating their own children' after being driven mad by hunger in famine-hit pariah state

http://www.dailymail.co.uk/news/art...riven-mad-hunger-famine-hit-pariah-state.html
pravda za kanibale?
 

Back
Top