Mislio sam da ce vas zanimati..

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Jooockey

Ističe se
Poruka
2.007
OPCINJENA LEZBEJKA
Gost




Sub, 11. jun 2005 20:10 VRLO CUDNO ALI PROCITAJTE DO KRAJAI ODGOVORITE JER JE HITNO Odgovorite sa citatom

--------------------------------------------------------------------------------

OVO CE BITI VRLO CUDNO ZA VAS ALI IPAK PROCITAJTE;JA SAM LEZBEJKA JOS OD 11 GODINE.ZALJUBILA SAM SE U DRUGARICU IZ KLUPE I VISE PUTA SAM JE STARTOVALA,NAKON JEDNE ZURKE DALA SAM JOJ DOSTA ALKOHOLA I ONA SE NAPILA I OTISLA SA MNOM U KREVET A IMALE SMO 11 IPO GODINA.KADA SE PROBUDILA VIDELA JE MENE KAKO SVRSAVAM TJ.LIZALA SAM JOJ DJANU.POSLE VISE VREMENA ONA SE POJAVILA U SKOLI SA MURIJOM I REKLA DA SAM JE SILOVALA ALI JA SAM SVE POREKLA,POSLE B SAM SA NJOM BILA U KREVETU JER SAM JE JA NATERALA I POZVALA SAM MOJU PARTNERKU KOJA IMA18 GODINA I ONA JU JE GRIZLA PO ONOJ STVARI.SADA MI POMOZITE JER JA ZELIM DA SE IZVINIM DRUGARICI IZ KLUPE A KAD GOD JE VIDIM ZELIM DA SE DZARAMO.POMAGAJTE KAKO GOD ZNATE.A IMAM 12 GODINA
 
lav607:
etotako:
užas :evil:
kada sam imala 12 godina glavna fora mi je bilo farbanje kose lutkama... naravno, ne svojim, nego tuđim :lol:

Pirocanka.......sta ces :wink:
probaj to da kažeš mojim prijateljima... svi bi ti se smejali :lol:
uopšte ne razmišljam o novcu :D
fora je da sam ja imala prelepu i skupocenu kolekciju lutaka... raznih :) imala sam i kuće za njih, nameštaj... ma sve!
i čuvala sam svoje blago :D
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top