Sto to govori o zeni ako voli da se kupa na nudistickoj

Bzv su ta dva poredjenja, skidanje na plazi i skidanje kod druga ?!

Na obicnoj plazi se ne bih suncala u toplesu nikada iz raznih razloga, ali zato bih se ladno skinula na nudistickoj i vec odavno imam zelju da odem na Adu Bojanu ne zbog egzibicionizma ili kibicovanja, vec bih volela da osetim tu potpunu slobodu i nesputanost sa prirodom

Ja jednom hteo, na Adu, ali bilo stvarno preskupo.
 
Ma tacno znam sta je ovde u pitanju
Ovaj ima neku drugaricu/poznanicu za koju zna ili je cuo da se sunca u toplesu ili ide na nudisticku plazu
Sad....njega je to isfrustrilalo, jer kako ona to pokazuje syse tamo nekoj gomili nepoznatih, a njemu nece
Pa razmislja, ako bi je pozvao na kafu, dal da je napastvuje jer je ona ustvari koorvestija :rotf:

Tacno brate, u potpunosti se slazem stobom... inace jako glupa tema i sporedjivanja :)
 
Mislim da je to mač sa dve oštrice kada se stiče prvobitan utisak o nekome.

Ne sviđa mi se ideja o odlaženju na nudističku plažu, ali nemam ništa protiv onih koji su sa tim okej.

O ženi koja se tako sunča ne bih imala ništa loše da kažem, mene to asocira na opuštenost, hedonizam, I-love-my-life-and-my-body-and-if-you-have-a-problem-with-that-well-I-don't-give-a-f*ck stav (koji pozdravljam).

I ne, ne mislim da bi se ta ista žena tek tako skinula pred nekim u zatvorenom prostoru, posebno ne pred nekim koga ne želi da ogoli podjednako kao sebe samu.
 
Mislim da se tu radi prvenstveno o slobodi a i praktično je, da se na tebe ne suše mokre krpe.
Vjerovatno i ženske vole da malo gledaju kite, kolika je i kakva je?

Ja sam bio 3-4 puta na nudi-plaži i jedva izdržao;
Kad god prođe neka sexi, mene se digne ka da je manit, pa mi neugodno i odma se pokrivam peškirom ili skačem u vodu.
Zato evo nekoliko godina tamo ne idem više.
 
Ili na javnoj, ali golih sisa.

I znaci li to da bi takva djevojka, na primjer, kad bi isla kod druga (citaj: nekoga sa kim ne bi imala seks) u stan da piju kafu pokazala mu se gola cisto onako... jos ako joj je simpatican duhovno i/ili tjelesno.
Za sve postoji vreme i mesto.
Normalno je da se na nudističkoj plaži neko skine go, ništa nije ni strašno ni loše da se neka žena na običnoj plaži sunča u toplesu. Niti je to čini raskalašnom kuravom.
A što se tiče pijenja kafe u stanu kod prijatelja, da li bi se ti pokazao u kupaćim gaćama nekoj drugarici (čitaj: nekom skrndelju kog ne bi ni po izlasku s robije *****) kod nje u stanu čisto onako? Šta misliš kakva bi bila reakcija te tvoje drugarice da ti dodješ u kupaćim gaćama kod nje na kafu?
Poslala bi te verovatno u tri lepe, iako su kupaće gaće normalan i pristojan odevni predmet - ali na plaži.
 
Poslednja izmena:
E, nisam mogao da citam ostale komentare, ne znam da li trolujes, brate mili, pa nece na nudisticku plazu ici u feredzi. I tamo su svi goli, muskarci, zene, stari, mladi. A kada na ovoj "obicnoj" plazi skine gornji deo kupaceg, pa dobro, j.ebi ga, naravno da jeste lepo videti, ali nije se ona skinula jer ceka nekog random deliju. Kao npr. kada se zena dotera. Lepo je videti je i mozda joj prija da svi obracaju paznju na nju i mozda i zeli da upozna nekoga, ali mozda se opet doterala i zbog sebe. Nece valjda da ide pocepana? :D E, pa tako se i ove zene na plazi skinu da se suncaju, a ne da se pokazuju. Ako je devojka na plazi samo u donjem delu kupaceg, ili bez njega, da li ona gresi sto je tako uradila, ili grese oni koji ishitreno donose zakljucke i napale se ko ovnovi? :D
 

Back
Top