Sto to govori o zeni ako voli da se kupa na nudistickoj

E, konacno! Vazda me zanimalo sto to znaci. Umijes li bar ti da mi objasnis sto znaci rijec "kodeks"?
A kako znas da su ti "kodeksi ponasanja" (ma sto to bilo :)) dobri?
Da ti "kodeksi" nisu nesto sto misli vecina, a sto ljudi prihvataju bez obzira je li dobro ili ne?

Jednom recju pravila.
Ti ovde konkretno pominjes neko skidanje i nudisticku plazu, ali mi nije jasno zasto u tom kontekstu stoji samo zena, ne znam u cemu je razlika izmedju muskog i zenskog skidanja?
Kodeksi su ispravni dok ne uznemiravaju drugoga i ne smetaju mu, sasvim jednostavno. Bilo da je covek izmedju svoja 4 zida ili u javnosti.
 
a kako mislis nenormalno

- - - - - - - - - -

Ako bi ja bio (u stanu) sa curom koja jos ne bi imala seks sa mnom, ali joj se svidjam (mada ne dovljno da bi imala seks sa mnom), i skinula bi se u gacice i brus predamnom, znaci li to da sjedim sa nekom kurvom?

pa sta je za tebe *****
mada ako se skinula onda joj se valjda svidjas dovoljno
 
Dal nosi dekoltirano ili ne, ne govori o tome da li je normalno, nego da li neko ima ukusa.
Ako moj coek izvodi striptiz za moje oci, normalno je, ako ga izvodi na javnom mestu, nije normalno :)

Pa ima li zena ukusa ako nosi dekoltirano? A muskarac?
I nisu mi jasne zene koje vole muski striptiz. Nosi li tvoj coek tange?
 
Poslednja izmena:
Ja volim i kad nosi veliki dekolte.
A ne volim da lizem zato sto zena treba da se glavnim organom svog tijela (glavom) preko usta nabija na nesto tako glupo i beznacajno kao sto je moja ******* da bi ispostovala i zadovoljila muskarca, i malo se ponizila, a ne da muskarac lize.



Cccccccc!
Sto ponizila, majketi?
Sto glupo i beznacajno?
A sto "ispostovala"?
A sta ako ona voli?

Cenim da si jos mlad i zelen :)
 
(Sad se salim)
Dobro, pusenje nije ponizavajuce
***** je pametan i znacajan
Ako mi pusi ne znaci da me postoje, pogotovo ako ne ocekuje nista za uzvrat, ako to radi samoinicijativno, i ako ocu samo da mi pusi a ne da joj ga stavim
Dobro, ako ona voli da joj lizem stopala ja to treba da radim


Kad se salis, najpametnije zboris :zcepanje:


p.s. trebas!! nego da trebas!
 
Ja ne bih mogao na nudističku plažu. Jeste da nije tema, ali jednostavno - ne bih mogao. Brate mili, ovako nedojeeban bih stalno išao sa dignutim ćevapom i samo bih ispao paćenik.

A ova ženskadija što ide bez gornjeg dela po plaži gde nije nudistički to ti je kao da ja igram basket sa klincima - nemam muda da igram sa pravima. Drugim rečima - skini se bre gola na nudističkoj i uživaj skroz :ok:
 

Back
Top