Kako zavesti muskog LAVA?! :)

Nežnošću!!!!!
Lavovi vole krhke, nežne, ženstvene .... moraš da ga "obožavaš", da mu povlađuješ, da ga slušaš .....
Ne smeš da gledaš druge, da hvališ druge pred njim, njega da kudiš .....
Važan mu je i fizički izgled, a i kako ga "prezentuješ" u društvu! Moraš da si "savršena"!
Mada, ima ih raznih!
Samo nemoj da pogrešiš, ne zna da prašta!
 
SICILY:
....... :roll: :?: :wink:
:idea: :arrow: KAKO ga privuci, a kako zavesti?! S' obzirom da su egoisti, narcisoidni,..i sve sto ide uz to? :?: :!:
I jos(uz sve to) izuuuzetno privlacni!! :D

Ili....CIME?? Laskanjem, fizickim izgledom...?? :?:

Па ако смо такав олош...егоисти (мислим да си хтела да кажеш егоцентрични...значи тотално другачије значење, али док се не исправиш, мислићу да си рекла егоисти) и нарцисоидни...какав си ти онда човек кад желиш да будеш с таквим?
 
SICILY:
Kakvi su jos??? Sta vole a sta ne??
Ima li neko iskust(a)va sa ovom sortom?! :roll: :shock: :D

Muškarci lavovi koje znam biraju lepe i
inteligentne žene. Recimo vage... (znam neke odlične parove ove kombinacije)
Ne podnose glupost.
Velikodušni su.
Iskreni.
Topli.
Vole da ih vole. Ali biraju ko ih voli.
Da li priča kao da sve najbolje zna? Možda, ali vrlo često i zna najbolje. Sem toga, ume da sluša i prihvati tuđi stav.

Ukratko - najbolji muškarci koje poznajem su lavovi.

P.S. Sve ovo ne važi za niži tip muških lavova... On su... uh, bzvz.
 
CaLiMeRo:
SICILY:
Kakvi su jos??? Sta vole a sta ne??
Ima li neko iskust(a)va sa ovom sortom?! :roll: :shock: :D

Muškarci lavovi koje znam biraju lepe i
inteligentne žene. Recimo vage... (znam neke odlične parove ove kombinacije)
Ne podnose glupost.
Velikodušni su.
Iskreni.
Topli.
Vole da ih vole. Ali biraju ko ih voli.
Da li priča kao da sve najbolje zna? Možda, ali vrlo često i zna najbolje. Sem toga, ume da sluša i prihvati tuđi stav.

Ukratko - najbolji muškarci koje poznajem su lavovi.

P.S. Sve ovo ne važi za niži tip muških lavova... On su... uh, bzvz.

Hvala, hvala..
Ovi niži su, verovatno, avgustovski lavovi.
Od Sv. Ilije sunce sve milije :)
Sve moraš da imaš da bi zavela lava. Nema prosečnosti. na prvom mestu 1. ljudskost - Moraš da budeš čovek. Iz iskustva: odlično sam se slagao ( horoskopski ) sa vagama, ovnovima, lavicama i VODOLIJAMA.
 
zasto svi mislite da mozete da manipulisete lavovima preko komplimenata... zasto uopste zelite da minpulisete njima?

da li su vam oni trofeji koje cete kaciti na zid i reci jednog dana svojim unucima... ja sam zavela jednog lava...

pa ako zavedes lava onda to znaci da si izuzetna, savrsena... nisi prosecna... kakve gluposti!
 
HeBePoBaTaH_:
Ovi niži su, verovatno, avgustovski lavovi.Od Sv. Ilije sunce sve milije :)

E ima nečeg u tome što si rekao... Po mojoj prijateljsko-lavovskoj statistici, ovi što su face stvarno su julska deca, a ovi drugi avgustovska...Hmmm.

I još nešto da dodam o lavovima.
Oni vole život i sve rade punim srcem. Lav može da me motiviše da sa žarom gledam fudbalsku utakmicu a fudbal inače ne volim. Njihova ljubav za sve što rade i u čemu učestvuju je Z A R A Z N A.

Takođe, hoće, umeju i mogu da ti pomognu u nevolji,
ali te nikada ne sažaljevaju. To užasno cenim kod njih.
 
HeBePoBaTaH_:
...Ovi niži su, verovatno, avgustovski lavovi...
Не...ја мислим да су то они измећу 5. августа (10:48 АМ) и 11. августа (време дискутабилно). :roll:

Калимеро...ти то покушаваш да заведеш потенцијалног лава на основу упутстава за то? :lol: :wink:
 
Ljuba82:
HeBePoBaTaH_:
...Ovi niži su, verovatno, avgustovski lavovi...
Не...ја мислим да су то они измећу 5. августа (10:48 АМ) и 11. августа (време дискутабилно). :roll:

Калимеро...ти то покушаваш да заведеш потенцијалног лава на основу упутстава за то? :lol: :wink:
a sta si ti u horoskopu Ljubo?
:D
 
SICILY:
....... :roll: :?: :wink:
:idea: :arrow: KAKO ga privuci, a kako zavesti?! S' obzirom da su egoisti, narcisoidni,..i sve sto ide uz to? :?: :!:
I jos(uz sve to) izuuuzetno privlacni!! :D

Ili....CIME?? Laskanjem, fizickim izgledom...?? :?:

Draga moja, "Kralj" se ne zavodi-on zavodi,bira koga hoce, kad hoce. Ja sam bila nekad u Lavlje celjusti:) Kako sam upala,ne znam, desilo se spontano i sasvim neocikivano. Ono sto su ti rekli, padaju na dobar izgled, zenstvena, ambiciozna,duhovita, odmerena i energicna. Treba da ih hvalis i kad nisu za pohvale, da im laskas i kad netreba, da klimas glavom i kad grese i jos dozivotno da im se klanjas. Dobro ajde, zavesces ga, dobiti ga, a posle? Zapitaj se, cemu toliko zrtve, vredi li? Ako si 'jaka' bezi od njega, jos bolje ne pocinji,kad-tad docice do 'okrsaja'. Ne trpe ignorisanje ili ne daj boze da je neko bolji od njih. I to ne samo ti-svi treba da im se dive. Budi sigurna da ako igras po njegovom-bices njegova. Za uzvrat on ce te bacati u nebo, tretirati ko kraljicu, ti ces se sve vise i vise zaljubljivati i vezivati,jer da se nelazemo, oni su pravi umetnici kad su zene u pitanju, jako privlacni, pametni, dzentlmeni i seks eksperti. Sa druge strane, prvo neprimetno a kasnije primetno, dozirace ti 'otrov' u malim a kasnije u sve vecim dozama. On ce raditi sta ce hteti a tebe nece ostaviti, jer su lojalni kad nadju 'sigurni teren', nekog da im se divi, klanja i krsti u njih i prima opet i opet...E to je to-ne moze svaka da tolerise njegovu superiornost i da udara pecat na sve sto on uradi..'Mace' vole da se igraju i zavode okolo, flertuju na mrtvo, budi sigurna da neces biti jedina. On ce sve sto im dobro zapne za oko da 'isprobaju' i to tako majstorski da ti nikad ne saznas a ako saznas bice kasno jer maca 'servirace' ti pricu kakvu do sad nisi cula uz poljupce i vino:)...Ako ga ostavis, dugo ces 'bolovati' ma koliko neemotivna bila i negirala sebe, ako on te ostavi-isto...
Sa jedne strane, oni su nesebicni, darezljivi, pomazu svima, osecajni, bore se i vole porodicu. Sa druge, egoisti, a najlosije je sto su i previse sujetni, iako na svojoj steti ako nesto si uvrti u glavi i zacrta...strasno.
Overall, mislim da su izuzetni prijatelji i tu su su stvarno najbolji-kapu im skidam ali kao partneri, hm, ne bih Lava-hvala...8)
Ovnica/Strelac (a kazu da mi je Lav idealni partner :lol: )

P.S. kad smo vec poceli, mene interesuje jesu li ove 'zivotinje' osvetoljubive i sta rade kad su ostavljeni? Recimo ako te hoce natrag a ti ga odbijas-dokle moze da ide? Nastavlja? Odustaje?
Sad je kasno, ali nisma skontala kad je trebalo, staviti mu do znanja da ga zelite, borite se ili biti hladan i ostaviti da oni rade radnju? Ajmo Lavovi otkrijte ovo...
 
Ljuba82:
Калимеро...ти то покушаваш да заведеш потенцијалног лава на основу упутстава за то? :lol: :wink:
Jok.
Ne verujem u zavodjenje i ne verujem u uputstva za isto.
Tzv. zavodnice/zavodnici su narcisoidni imbecili obicno.
Samo kazem sta mislim o muskim lavovima
na osnovu onih koje poznajem. Da si procitao moj post pazljivo, i ti bi to shvatio. Valjda. :lol:
 
efi:
Za uzvrat on ce te bacati u nebo, tretirati ko kraljicu, ti ces se sve vise i vise zaljubljivati i vezivati,jer da se nelazemo, oni su pravi umetnici kad su zene u pitanju, jako privlacni, pametni, dzentlmeni i seks eksperti. Sa druge strane, prvo neprimetno a kasnije primetno, dozirace ti 'otrov' u malim a kasnije u sve vecim dozama. On ce raditi sta ce hteti a tebe nece ostaviti, jer su lojalni kad nadju 'sigurni teren', nekog da im se divi, klanja i krsti u njih i prima opet i opet...E to je to-ne moze svaka da tolerise njegovu superiornost i da udara pecat na sve sto on uradi..'Mace' vole da se igraju i zavode okolo, flertuju na mrtvo, budi sigurna da neces biti jedina. glavi i zacrta...strasno.

Апсолутно нетачно (болдовано). Кад се Лав заљуби...та ће бити третирана као мало воде на длану( мада то важи за све људе, мислим). А ако већ дође до конфликта, за кукавичким просипањем отрова са стране нема потребе, све ће бити решено фронтално и витешки.
efi:
Sa jedne strane, oni su nesebicni, darezljivi, pomazu svima, osecajni, bore se i vole porodicu. Sa druge, egoisti, a najlosije je sto su i previse sujetni, iako na svojoj steti ako nesto si uvrti u glavi i zacrta...strasno.

Ово болдовано је контрадикторно. (можда егоцентрични?)

Мада, руку на срце, иако не верујем у звезде и то...
...пронашао сам се у неким стварима овде. Ипак, мислим да претерујете са том самозаљубљеношћу лавова.
 

Back
Top