KVALITET il KVANTITET

vesticaveca

Početnik
Poruka
8
Pre neki dan sam citala neki clanak o tome koliko se upraznjava seks, iznenadila sam se kada sam procitala da ima onih kojima je dovoljno samo jednom mesecno :shock:
A isto tako da samo jedan posto od ukupnog stanovnistva vodi ljubav svaki dan!!
interesuje mi kako vi napredujete i sta mislite o tome :?: :wink: :?:
KVANTITET il KVALITET :?:
 
wow jednom mesecno, a zive zajedno? pa od toga moze da se poludi..ili da mu otpadnu jaja..jel' treba da drka, ili kako to misle..shokirana sam..i kvantitet i kvalitet..sta ce mi kvalitet, ako je svake prestupne, ebes to..a sta ce mi i kvantitet, ako nema kvaliteta..ali uvek, uvek je dobro..ne postoji los sex..samo kraci i duzi :P
 
Kako ono bese?
Dosao tip kod doktora i zali se na glavobolju.
Doktor ga pita: koliko cesto upraznjavate seksualni odnos?
Na to mu pacijent odgovara: Ujutro, pre ustajanja bapnem zenu, onda ponovim kad se okrene i pocne da sprema dorucak, zatim kad treba da krenem na posao.
Kad stignem na posao ja zveknem sekretaricu, pa onda mi dodje stranka...
Da ne nabrajam, tako krese ceo dan!
Na to mu doktor kaze: pa pobogu, trebali bi da smanjite malo br. odnosa, verovatno vas od toga boli glava!
Pacijent iznenadjeno: doktore, hvala vam, ja sam se uplasio da se glavobolja ne javlja od samozadovoljavanja! :oops:
 
vesticaveca:
Pre neki dan sam citala neki clanak o tome koliko se upraznjava seks, iznenadila sam se kada sam procitala da ima onih kojima je dovoljno samo jednom mesecno :shock:
A isto tako da samo jedan posto od ukupnog stanovnistva vodi ljubav svaki dan!!
interesuje mi kako vi napredujete i sta mislite o tome :?: :wink: :?:
KVANTITET il KVALITET :?:


Ima i onih koji MOGU samo jednom mesecno tako da o kvalitetu i kvantitetu i ne razmisljaju. A na forumu ih ima koliko hoces pa u nemogucnosti vise non stop ovdiii hahahahah
 
gena:
Pa ako je nesto kvantitetno,onda je vjerovatno i kvalitetno...mislim,zasto bi se patili i smarali toliko puta...najbolje kad je udrobljeno..i jednog i drugog...
Ko to meni nema pojma, i nema iskustva :lol: Zamisli bre genče da ti pripadne manijak ili muškarac koji više be da bi dokazao nešto sebi nego tebi, pa šta misliš da te tako spopada tri puta dnevno, a o tebi brine ko za lanski sneg. Tačnije ako ti je lepo, dobro je, a ako nije, njemu je lepo, a iz tebe samo istreska i dušu i telo. :shock: Nikada se neće uskladiti dobar kvantitet i dobar kvalitet. :!: Ipak sve zavisi od dobi patnera i koliko se osećaju i vole i vole ono što rade. :wink:
 
vesticaveca:
Pre neki dan sam citala neki clanak o tome koliko se upraznjava seks, iznenadila sam se kada sam procitala da ima onih kojima je dovoljno samo jednom mesecno :shock:
A isto tako da samo jedan posto od ukupnog stanovnistva vodi ljubav svaki dan!!
interesuje mi kako vi napredujete i sta mislite o tome :?: :wink: :?:
KVANTITET il KVALITET :?:

Ma kakav kvalitet.Sta ako i tad omasi?
Jadna mu devojka.

Glupo je svaki dan,Ko da nesto treniras.
Po meni,najbolje je par dana pauza,pa puno zestine.
Naparavis vidjanje koje podredis samo sexu. :P
 
vesticaveca:
Pre neki dan sam citala neki clanak o tome koliko se upraznjava seks, iznenadila sam se kada sam procitala da ima onih kojima je dovoljno samo jednom mesecno :shock:
A isto tako da samo jedan posto od ukupnog stanovnistva vodi ljubav svaki dan!!
interesuje mi kako vi napredujete i sta mislite o tome :?: :wink: :?:
KVANTITET il KVALITET :?:

Ma kakav kvalitet.Sta ako i tad omasi?
Jadna mu devojka.

Glupo je svaki dan,Ko da nesto treniras.
Po meni,najbolje je par dana pauza,pa puno zestine.
Naparavis vidjanje koje podredis samo sexu. :P
 
Ziv primer coveka koga znam,koji je sa jednom devojkom -jednom nedeljno, a kada je promenio devojku, sa tom drugom-svaki dan....
Definitivno zavisi mnogo od toga koliko se neki ljudi -nadju- ili ne. :wink:
 
Ma kakav kvalitet.Sta ako i tad omasi?
Jadna mu devojka.

Glupo je svaki dan,Ko da nesto treniras.
Po meni,najbolje je par dana pauza,pa puno zestine.
Naparavis vidjanje koje podredis samo sexu. :P[/quote]

Sa koje si ti planine dosao???
Nije ni cudo sto se sa tobom nijedna ne vidja.
 

Back
Top