DELIJE u 2006

Ako komentarisem DELIJE kao navijacku grupu onda sve pohvale za njih, sigurno najjaca, najbrojnija i najbolje organizovana navijacka grupa u zemlji. Medjutim ako treba da komentarisem FK Crvena Zvezda, onda stvarno ne znam sta da ti kazem, posto se ni ne zna kako kako ce zvezda izgledati sledece sezone, dosta je bilo najava promene i promena, stvar je daleko od konacnog resenja. Prvo vrh kluba treba da se dovede u red, a onda sve ostalo.
 
how_yes_no:
Ako komentarisem DELIJE kao navijacku grupu onda sve pohvale za njih, sigurno najjaca, najbrojnija i najbolje organizovana navijacka grupa u zemlji. Medjutim ako treba da komentarisem FK Crvena Zvezda, onda stvarno ne znam sta da ti kazem, posto se ni ne zna kako kako ce zvezda izgledati sledece sezone, dosta je bilo najava promene i promena, stvar je daleko od konacnog resenja. Prvo vrh kluba treba da se dovede u red, a onda sve ostalo.
Upravo tako...
 
Не пратим баш фудбал, али Пикси је 99,99% на Маракани, већ су најављена јака појачања...
...биће Звезда поново тамо где јој је место...на врху Европе.
 
Nazalost je tacno da ce se Piksi od sledece sezone skoro sigurno naci u Zvezdinom vrhu. Ja se iskreno nadam da nece, jel u ovom trenutku klubu treba neko uticajan ko ce uz njega biti 24h dnevno, a ne neko ko ce jednom u dve-tri nedelje da se udostoji da dodje iz Pariza da vidi sta ima novo. Svaka cast piksiju za ono sto je radio kao igrac, al Piksi kao funkcioner nek se tera u tri .... (da ne psujem).Sve sto mogu da kazem jeste da je ispao nevidjen smrad.

"Zvezdina zvezda, ti nisi zvezdina zvezda..."
 
Ljubi pruzite Piksiju sansu, pa kao sto sam cuo njegovim dolaskom dolazi i TOYOTA u zvezdu i eto par milioncica, a i druge kompanije planiraju ucesce u zvezdi. Izgleda da nam dolazi novi trener iz inostranstva a i ljudi iz Zvezde su poceli razgovore sa Drulicem, Lalatovicem, Gvozdenovicem, Rambom Petkovicem, i ko zna sa jos kim. Ja podrzavam Piskija, tacnije pruzam mu sansu, mene kao i vecinu Delija zanimaju samo rezultati, a ostalo je manje vazno. Zato Zvezdo samo napred!
 
bojan86:
mene kao i vecinu Delija zanimaju samo rezultati

hmmmm cudno, a ja sam mislio da mene kao i VECINU DELIJA ne zanimaju samo rezultati (koji se inace u nasoj ligi lako kupuju) vec budocnost naseg voljenog kluba i ko i kako njime upravlja i kako se odnosi prema svojim navijacima (a u tom pogledu se piksi bas i nije proslavio) ;) 8)
 
Боли ме патка како се ко односи према навијачима, ако Звезда буде доминантна у земљи и ако је равноправна са водећим светским клубовима.
Ако Пикси то не може да оствари...и њега треба сменити.
 
how_yes_no:
Nazalost je tacno da ce se Piksi od sledece sezone skoro sigurno naci u Zvezdinom vrhu. Ja se iskreno nadam da nece, jel u ovom trenutku klubu treba neko uticajan ko ce uz njega biti 24h dnevno, a ne neko ko ce jednom u dve-tri nedelje da se udostoji da dodje iz Pariza da vidi sta ima novo. Svaka cast piksiju za ono sto je radio kao igrac, al Piksi kao funkcioner nek se tera u tri .... (da ne psujem).Sve sto mogu da kazem jeste da je ispao nevidjen smrad.

"Zvezdina zvezda, ti nisi zvezdina zvezda..."
AJDE DA MU DAMO SANSU,AKO ISPUNI OBECANO,AKO DOVEDE SPONZORE,AKO NASA ZVEZDA OPET BUDE ONO STO JE NEKADA BILA,AKO DOVEDE POSTENE LJUDE U KLUB ONDA JE ISPUNIJO OBECANJA.U SUPROTNOM MORA DA IDE.ZVEZDA JE IZNAD SVIH NAS.
 
nisam detaljno pratio celu pricu s piksijem, tako da je ovo sto cu reci mozda vec pominjano i piksi je to sredio, dakle kao uslov da vodi zvezdu bih mu naveo da MORA DA SE PRESELI NAZAD U SRBIJU, jel klub sa ovoliko problema ne moze da se vodi iz inostranstva.
 

Back
Top