Oziljci???

sampita

Zainteresovan član
Poruka
109
Interesuje me , kako se vide u natalnom horoskopu oziljci? Koje planete ukazuju na to?Ili je samo bitna prva kuca???

Ja imam jedan primer sa "oziljcima" i uzela sam njegove podatke jer sam htela da "gvirnem" .Al mi i dalje nije jasno.
Inace taj "primer" je bik/skoprija.
Evo njegovi podaci da bi lakse rastumacili
25.4.1976
18.30h

Inace ima jedan uepcatljiv oziljak u predelu dolnje vilice na levoj strani i jos neki po rukama...
 
sampita:
Interesuje me , kako se vide u natalnom horoskopu oziljci? Koje planete ukazuju na to?Ili je samo bitna prva kuca???

Ja imam jedan primer sa "oziljcima" i uzela sam njegove podatke jer sam htela da "gvirnem" .Al mi i dalje nije jasno.
Inace taj "primer" je bik/skoprija.
Evo njegovi podaci da bi lakse rastumacili
25.4.1976
18.30h

Inace ima jedan uepcatljiv oziljak u predelu dolnje vilice na levoj strani i jos neki po rukama...

Zanimljivo, ali na to bi mogao da ti odgovori neki EXTRA vest astrolog.
 
Mars ne mora biti u prvom polju da bi osoba imala oziljke. Polozaj Marsa bi trebao da ukaze na mesto gde postoje oziljci, recimo Mars u prvoj kuci bi ukazivao na oziljke ili mladeze ili sl na glavi, u dugoj na vratu itd. Isto je i za polozaje kroz znakove, s tim sto bi mars u recimo vatrenom znaku ukazivao pre na opekotine nego na neki drugi tip oziljaka. Doduse nekad nije ocigledno videti samo po polozaju marsa pa se mora gledati da li mars kojim slucajem napada (konjunkcija, kvadrat, opozicija) sredisnje tacke planeta. Recimo ako napada sredisnju tacku Sunca i Meseca oziljak bi mogao biti na celu ili na stomaku nesto ispod pupka. Doduse za ovo treba znati sta koja tacka predstavlja.
 
jelenabg77:
A da li neko zna i da li to uopste moze da se vidi iz natalnog...kako moze da se vidi necija moc zapazanja?
Za to posmatraj Merkur, uglavnom ako je Merkur jako istaknut i ako je u bilo kakvom aspektu sa Uranom, Neptunom ili Plutonom osoba ima dobru moc zapazanja. Inace aspekt Merkura i Plutona je karakteristican za detektive.
 
DarkEternal:
jelenabg77:
A da li neko zna i da li to uopste moze da se vidi iz natalnog...kako moze da se vidi necija moc zapazanja?
Za to posmatraj Merkur, uglavnom ako je Merkur jako istaknut i ako je u bilo kakvom aspektu sa Uranom, Neptunom ili Plutonom osoba ima dobru moc zapazanja. Inace aspekt Merkura i Plutona je karakteristican za detektive.

aha, hvala ti...evo ja imam
Mercury Square Saturn 5°57
Mercury Opposition Uranus 4°26
imam odlicnu moc zapazanja :)

bas sam se zapitala da li ikako moze to da se vidi :)
hvala
 
ovnovi, lude glavonje, najvise imaju oziljaka na glavi (cast izuzecima). prvo glava kroz zid, pa sve ostalo. a ti pogledni sta je ovnu vladaoc i gde se nalazi, pa povezi sama. valjda je to pravi put?
 
DarkEternal:
Mars ne mora biti u prvom polju da bi osoba imala oziljke. Polozaj Marsa bi trebao da ukaze na mesto gde postoje oziljci, recimo Mars u prvoj kuci bi ukazivao na oziljke ili mladeze ili sl na glavi, u dugoj na vratu itd. Isto je i za polozaje kroz znakove, s tim sto bi mars u recimo vatrenom znaku ukazivao pre na opekotine nego na neki drugi tip oziljaka. Doduse nekad nije ocigledno videti samo po polozaju marsa pa se mora gledati da li mars kojim slucajem napada (konjunkcija, kvadrat, opozicija) sredisnje tacke planeta. Recimo ako napada sredisnju tacku Sunca i Meseca oziljak bi mogao biti na celu ili na stomaku nesto ispod pupka. Doduse za ovo treba znati sta koja tacka predstavlja.

Mars u vodoliji u 11 kuci sto nema nikakve veze sa glavom zar ne? ali je na 25 stepenu sto mu dodje kao stepen ovna , jel tako?

Oziljak se nalazi na celu , cini mi se da je iznad levog oka ( nisam sigurna).Ta mala "bebica" je sa nepunih godinu dana udarila glavom u vrata .

E sad mene interesuje, da li su sad ovi 25 stepena sto kazu da je oziljak tu gde je ili su to aspekti koji mars ima sa drugim planetama .Inace nema bas neke sjajne aspekte...

Mars ima kvadrat sa
Merkurom
Venerom
Severnim i juznim cvorem
i sa podznakom

Trigon sa
Suncem
i Saturnom

Konjukciju sa
uraonom i neptunom
 
sampita:
Mars u vodoliji u 11 kuci sto nema nikakve veze sa glavom zar ne? ali je na 25 stepenu sto mu dodje kao stepen ovna , jel tako?

Oziljak se nalazi na celu , cini mi se da je iznad levog oka ( nisam sigurna).Ta mala "bebica" je sa nepunih godinu dana udarila glavom u vrata .

E sad mene interesuje, da li su sad ovi 25 stepena sto kazu da je oziljak tu gde je ili su to aspekti koji mars ima sa drugim planetama .Inace nema bas neke sjajne aspekte...

Mars ima kvadrat sa
Merkurom
Venerom
Severnim i juznim cvorem
i sa podznakom

Trigon sa
Suncem
i Saturnom

Konjukciju sa
uraonom i neptunom
Najlosije je to sto je u konjunkciji sa Uranom i Neptunom, pa i u kvadratu sa Markurom sto daje jaku ishitrenost, nepaznju i veliku sklonost ka nezgodama. Kako je u kvadratu sa Asc (a prva kuca inace vlada glavom) osoba je previse sklona ka povredama i mora nesto ozbiljno da preduzme po tom pitanju. Izlaz bi po meni trebalo traziti kroz trigon sa Saturnom jer jedino Saturn moze da unese malo discipline u taj haos, mada to nece biti nimalo lako... Inace osoba je dosta svojeglava, sa hiperaktivnim umom, tesko joj je da bude na jednom mestu sto dosta komplikuje stvari, ali sve je moguce pobediti :). E sad, sto se tice oziljka svakako da utice i to sto je na 25-tom stepenu, doduse ja bas ne znam sta bi astroloski trebalo da prdstavlja vrata, ali sigurno je taj 25-ti stepen u pitanju pa jos i u kvadratu sa Asc. Mozda bi trebalo razmotriti i vladara podznaka?
 
DarkEternal:
sampita:
Mars u vodoliji u 11 kuci sto nema nikakve veze sa glavom zar ne? ali je na 25 stepenu sto mu dodje kao stepen ovna , jel tako?

Oziljak se nalazi na celu , cini mi se da je iznad levog oka ( nisam sigurna).Ta mala "bebica" je sa nepunih godinu dana udarila glavom u vrata .

E sad mene interesuje, da li su sad ovi 25 stepena sto kazu da je oziljak tu gde je ili su to aspekti koji mars ima sa drugim planetama .Inace nema bas neke sjajne aspekte...

Mars ima kvadrat sa
Merkurom
Venerom
Severnim i juznim cvorem
i sa podznakom

Trigon sa
Suncem
i Saturnom

Konjukciju sa
uraonom i neptunom
Najlosije je to sto je u konjunkciji sa Uranom i Neptunom, pa i u kvadratu sa Markurom sto daje jaku *, nepaznju i veliku sklonost ka nezgodama. Kako je u kvadratu sa Asc (a prva kuca inace vlada glavom) osoba je previse sklona ka povredama i mora nesto ozbiljno da preduzme po tom pitanju. Izlaz bi po meni trebalo traziti kroz trigon sa Saturnom jer jedino Saturn moze da unese malo discipline u taj haos, mada to nece biti nimalo lako... Inace osoba je dosta svojeglava, sa hiperaktivnim umom, tesko joj je da bude na jednom mestu sto dosta komplikuje stvari, ali sve je moguce pobediti :). E sad, sto se tice oziljka svakako da utice i to sto je na 25-tom stepenu, doduse ja bas ne znam sta bi astroloski trebalo da prdstavlja vrata, ali sigurno je taj 25-ti stepen u pitanju pa jos i u kvadratu sa Asc. Mozda bi trebalo razmotriti i vladara podznaka?

Ovo sto si napisao sve je tako;) To je moj sestric pa sam najvise zbog toga htela to da "odnognetnem;) "Doduse sve se to desilo prosle godine pre nego sto je napunio prvi rodjendan.

Sto se tice trigona sa saturnom koji ukazuje na disciplinu, taj aspekat "deluje";) na njega.Njemu je dosta jednom da kazes nesto , i odma hoce da poslusa;)

A i moram da priznam da mi mnogo deluje "pametno" neznam dal je sad to zbog merkura u prvoj kuci ili zbog necega drugog. Mozda je cak pametan na TETU hehe salim se;)

ovo su njegovi podaci

8.6.2003
4.12h
Cirih
Svajcarska
 
?:
e dobro ja sam 1.7.1979 13.10 bgd pa izvolte

heheheh sad kad kreneeeeeeeee ; ))

Tebi se mars nalazi na 25 stepenu jarca.
Pa kao sto sam na predhodni primer pokusala da odgonetnem, i tamo je bio mars na 25 stepenu. Sto je moguce da je i kod tebe oziljak neki na glavi.

E sad posto je to u jarcu onda je moguce da je neki oziljak i na koleno ili tu oko kolena .
Iskreno receno nisam sigurna eto ucim se;)))
ajd sad budi fina pa reci gde imas oziljke;)))
 
!!!!! ali meni je mars u blizancima???

da imam oziljak na kolenui ****** a na glavi ne koliko znam, osim mozda neke rupice od ovcijih boginja
ali imam na kolenu : )))
josh neshto?
 
?:
!!!!! ali meni je mars u blizancima???

da imam oziljak na kolenui * a na glavi ne koliko znam, osim mozda neke rupice od ovcijih boginja
ali imam na kolenu : )))
josh neshto?

jaoooooooooo izviniiiiiiii!!!!
Zamisli koliko sam "izmrzla" pa ja ukucala 1.1.79 hehe
jos jednom izvini;)))

sutra cu pokusati da "odgonetnem" jos neki oziljak.sad nazalost nemam vremena.bas bih volela da da dobro naucim tu lekciju o oziljcima;))) a ovo mi je super vezbica;)))
 
?:
oo ali sad znas za oziljak na kolenu

dobro nemam samo sam se salila.
:?

Mars ti se nalazi u blizancima u osmoj kuci na 3 stepenu sto je opet stepen blizanaca. ( nadam se da sam sad pogodila tacan datum;) )

E sad ako sam ja sve to lepo "skapira" ...
kao sto znamo blizanac simoblizuje sledece...

nadlaktna kost - humerus
kljucna kost - klavikula
podlakatna kost - radius
ramena
rameni misici
rucni zglob
ruke
sedmi cervikalni (vratni) prsljen
plecna kost - skapula
podlakatna kost - ulna

sto bi sad po ovoj teoriji znacilo da je oziljak negde na ruci ili ramenu. E sad koliko je sve to tacno neznam ni sama;))) kad bi bila tako pametna nebih postavljala pitanja;)

E sad mi nije jasno odkud onaj oziljak na kolenu;)?da nije zbog toga sto je mars i saturn u kvadratu?
 
eeeee pa ruka mi je malo sjebana nemam oziljak. ail nesto nije OK s njom

ne znam a imam jos jedan oziljak..pa pogodi gde :>
je l mozes da vidis i levo-desno?
 

Back
Top