drugi fakultet- psihologija?

aljubo

Početnik
Poruka
5
Interasuje me , buduci da zavrsavam Filoloski fakultet(knjizevnost ), a psihologija mi je oduvek bila opcija, i sada zalim sto je nikada nisam upisala,koliko je smisleno upustati se u tako nesto.Korisne bi mi bile infirmacije studenata psihologije u Beogradu, o tome da li se program promenio, da li je moguce uskladiti studije sa nekim poslom, postoje li ljudi koji su pokusali i ucinili slicno, i imali smisla upisivati je u 27.godini.

Unapred hvala
 
Koliko smo mi obavesteni, program se od ove godine menja. Ja sam trenutno druga godina pa ne znam kako ce on otprilike da izgleda, pa najbolje da kupis novi informator ili da se raspitas kod sefa ideljenja (prof. Kostic). Uporedo studiram i na Filoloskom (francuski) i do sad nisam imala problema da uskladjujem predavanja, mada je to dosta tesko. Ne znam da li ce novi program to dopustati, ali probaj da se raspitas. Ukoliko su ambiciozna, godine sigurno nece biti problem. Mala opaska - na psihologiji ima mnooogo da se uci :roll:
 
Mnogo hvala na ovako brzom odgovoru.Dvoumila sam se da li da pisem na sajt stdenata psihologije www.psiholozi.net ili ovde, ali je verovatnoca da bih odgovor dobila od iste osobe vrlo velika...dok je Stimulus bio aktivan, bila sam iznenadjena entuzijazmom i dobrom voljom izvesna Elene Lemonis...Sve pohvale... najiskrenije...i za tvoj licni sajt...

Inace, pogledala sam novi informator, i u njemu ne pise ista novo, a cula sam da ce reforma biti ucinjena po bolonjskoj deklaraciji...moracu o tome da se raspitam...ako neko nesto zna o tome bila bih zahvalna...

Jos jednom, hvala
 
draga aljubo,
evo jedne "matore" gospodje koja je negde 1987., posle zavrsene stomatologije, bez razmisljanja polozila prijemni i upisala psihologiju :). tada sam imala 24 godine, sledece godine sam se udala :). a ako te zanima kako izgleda dalje skolovanje, narednih 20-tak godina, (u osnovnoj profesiji i POTPUNO van nje :) ), i sa zaposlenjem, dezurstvom, porodicom, kucom, bastom, mackom, itd.itd. - samo kazi :).

nemoj da se kolebas, ako zelis i ako te zanima.
TI TO MOZES.
ja te podrzavam i od srca zelim mnogo srece :heart:
 
Ma naravno da mozes. Psihologija je sjajna stvar, a ti vec imas iskustva sa fakultetom, organizacijom i ispitima. Ja sam upisala u 27. isti taj fakultet (ne bas taj smer)i to posle rodjenja drugog deteta. E, pa, sad ako je mogu...
Ja te podrzavam, samo napred.
PS naravno da je mnogo tesko i da treba mnogo da se uci, ali nije nemoguce
 

Back
Top