majka kao roditelj je bolja od oca

552597_389775141083654_651938477_n.jpg
 
kakva li si tek mama sa tim smrdljivim ustima a?

ova luja stvarno misli da smo klonovi jbte...????

ja nijedan drugi nalog sem ovoga nisam otvorio jos otkad se uclanih a davno je to bilo,
niti sam delio ijednu jedinu reputaciju ni drugima ni sam sebi ko neki, a tek zahtevi za prijatelje kolko mi njih stoji, a ni to odavno ne prihvatam vec godinama...!!!

I sad oce ti iskompleksirani zenski frikovi meni nesto da prebacuju ahahahaaaa....tuga!
 
Poslednja izmena:
statistika pokazuje tu ljubav.
89% ubistava beba je ucinjeno od ruke majki:

nonsense u postavci


http://usgovinfo.about.com/od/healthcare/a/Us-Newborns-Face-Highest-Murder-Risk.htm

==============
deca koja zive sa 'samohranom' majkom ne predje srednju skolu i zavrse u zatvory:


http://social.jrank.org/pages/581/Single-Parent-Families-Single-Fathers-Compared-Single-Mothers.html

Netacno skroz. Moze ali uopste ne mora da znaci, cak moze i obrnuto.



deca koja zive bez oca imaju dva puta vecu sansu da se drogiraju, imaju problema sa alkoholim ili izvrse samoubistvo



http://www.guardian.co.uk/society/2003/jan/24/mentalhealth.research

Isto ko i za ovo predhodno...


zasto onda sudovi dodeljujku decu zenama po automatizmu, bez ikakve provere?

Netacno je da to ide bez provere.
U nasoj zemlji je cesci slucaj da dodeljuju majci jer su to uglavnom mala deca kojima je majcinska briga pre svega potrebnija. To je uredila priroda jer su zene te koje radjaju, doje, kao i kod zivotinja mladunaca(nije isto naravno)
Mislim jos uvek se zna ko je musko,a ko zensko fala Bogu.
Postoje slucajevi kada se itekako proveravaju sposobnost majke da gaji i vaspitava dete i tada je sasvim opravdano, ako ne ispunjava, dodeliti ocu.
Najlepse bi bilo da deca odrastaju uz oba roditelja, ali sta ces...zivot je surov i nepredvidiv.
 
Netacno je da to ide bez provere.
Nisi u pravu! Provera je (bar u mom slučaju bila!) samo formalna jer se sve svodilo na izjavu: "Pa ona je majka!" Po njima to bi njoj dalo pravo i da ubije decu - ta činjenica ("Pa ona je majka!") ostaje.

Postoje slucajevi kada se itekako proveravaju sposobnost majke da gaji i vaspitava dete i tada je sasvim opravdano, ako ne ispunjava, dodeliti ocu.
Možda ali se u redovnom postupku ništa ne proverava - odluka je doneta unapred!
 
Nekako je logicno. Ono...nosis dete u stomaku 9 meseci, deo je tebe, doneses ga na Svet, brines o njemu, znas ga kako dise...normalan sled dogadjaja je da ce dete da ide zeni. Sve drugo bi bilo surova nepravda.
Naravno, sve ovo ne vazi ako je zena nenormalna, nesposobna i nezainteresovana za svoje dete, a takvih je jako mali procenat, tako da ne kapiram o cemu vi ovde se*ete, kad vas neko cita, pomisli da su sve zene idioti koji ne znaju da vode racuna o sopstvenom detetu.
Majka - dete je neraskidiva veza, najsvetija koja postoji i to je nesto sto nazalost nikada necete osetiti. A koliko vidim ni razumeti.
 
Nekako je logicno. Ono...nosis dete u stomaku 9 meseci, deo je tebe, doneses ga na Svet, brines o njemu, znas ga kako dise...normalan sled dogadjaja je da ce dete da ide zeni. Sve drugo bi bilo surova nepravda.
Naravno, sve ovo ne vazi ako je zena nenormalna, nesposobna i nezainteresovana za svoje dete, a takvih je jako mali procenat, tako da ne kapiram o cemu vi ovde se*ete, kad vas neko cita, pomisli da su sve zene idioti koji ne znaju da vode racuna o sopstvenom detetu.
Majka - dete je neraskidiva veza, najsvetija koja postoji i to je nesto sto nazalost nikada necete osetiti. A koliko vidim ni razumeti.


nosis 9 meseci, mozes ga roknes, kljestima ga stisnes ko bubasvabu, kidas ga batak po batak ko zabu a posle toga, ako prezivi torturu - nije deo tebe, fala bogu.

- - - - - - - - - -

Nisi u pravu! Provera je (bar u mom slučaju bila!) samo formalna jer se sve svodilo na izjavu: "Pa ona je majka!" Po njima to bi njoj dalo pravo i da ubije decu - ta činjenica ("Pa ona je majka!") ostaje.

Možda ali se u redovnom postupku ništa ne proverava - odluka je doneta unapred!

ma odluka je doneta po zakonu, dete pripada majci do 7-e godine jer je ona bolji roditelj, kazu jer dete sisa do 7- godine. a ocevi su naravno agresivne svinje iako je majka najveci nasilnik prema deci chak i u srpskoj porodici..
 
Poslednja izmena:
Nekako je logicno. Ono...nosis dete u stomaku 9 meseci, deo je tebe, doneses ga na Svet, brines o njemu, znas ga kako dise...normalan sled dogadjaja je da ce dete da ide zeni. Sve drugo bi bilo surova nepravda.
Naravno, sve ovo ne vazi ako je zena nenormalna, nesposobna i nezainteresovana za svoje dete, a takvih je jako mali procenat, tako da ne kapiram o cemu vi ovde se*ete, kad vas neko cita, pomisli da su sve zene idioti koji ne znaju da vode racuna o sopstvenom detetu.
Majka - dete je neraskidiva veza, najsvetija koja postoji i to je nesto sto nazalost nikada necete osetiti. A koliko vidim ni razumeti.

Dete i jeste više uz majku i po osećaju povezanosti i po prirodi stvari. U eventualnom (uvek kažem ne daj Bože) lomu braka, sve je od slučaja do slučaja. Ne pričam odmah o tome, koji roditelj bi više voleo imati dete uz sebe ili kom bi roditelju dete najpre trebalo pripasti, ali mi se recimo dopada ono žensko razložno razmišljanje, koje ne umanjuje značaj svih aspekata i svih detalja, te argumenata za obe strane (zavađene, na žalost) koje i jednoj i drugoj strani idu u prilog pri određivanju pripadnosti deteta roditelju posle razvoda. Ne mogu i ne želim dublje o ovome, jer je to za mene već u pomisli teška tema. a uvek kažem: daj Bože da se to nikad nikome ne desi.
 
picajzla.

eve kako rade sudovi u srbiji, u ovom slucaju su saucesnici u zlocinu:

Vest da je šestogodišnja A. B. iz Svilajnca umrla od gladi naočigled svoje majke, potresla je Srbiju, ali i čitav region. Svilajinčani svedoče da je devojčica bila neuhranjena, prljava i zapuštena kao da je bila u koncentracionom logoru, a ne u porodičnoj kući pored majke koja se na sudu izborila za starateljstvo nad njom.

Tanja Bučević (34) opisala je policiji kako je nesrećne noći "čula da mala Anđela krklja, nakon čega je utihnula". Majka je tek ujutro reagovala, tražeći potvrdu o smrti svog šestogodišnjeg deteta u lokalnom Domu zdravlja. A onda je policija pronašla telo male Anđele, a majku smestila u pritvor.

I zarad polne jednakosti:
...Prvostepeni sud u Svilajincu je prvobitnu presudu da Tanju Bučević liši roditeljskog prava, poništio i vratio devojčicu majci. Iako je pokretanje postupka za lišavanje roditeljstva u Srbiji veoma retko i pokreće se u krajnjim slučajevima, ostaje nepoznato zašto je odluka suda preinačena.

pajzi, 'ostalo nepoznato', ebo im mamicu novinarsku

cedomorstvo u srbiji:
http://www.smedia.rs/spress/vest/12...iji-Sta-navodi-majke-da-ubiju-svoju-decu.html

- - - - - - - - - -

Najbolja mama na svetu?
Moja mama!
Najbolja mama na svetu?
Moja mama!

Odakle nam oči, oči?
Rodila ih majka!
Odakle nam uši, uši?
Rodila ih majka!
Odakle nam ruke, ruke?
Rodila ih majka!
Sve na svetu rodila je majka!

Leti pesma oko sveta,
lepša nego bajka;
nema cveta ni deteta
dok ne rodi majka!

U životu ja sam srela
mnoge dobre žene
al' je samo jedna htela
da rodi baš mene!

Dobra mama,
lepa mama,
samo jedna
naša mama!
Blago vama,
blago nama,
blago svima
sa mamama!
 
Poslednja izmena:
Ja sam dobar deo detinjstva proveo bez oca. Nisam imao starijeg brata, ili bilo kog muskog uzora.

Danas radim, na postdiplomskim studijama sam, zivim privatno sam i sam placam kiriju. E da, ako je bitno za napomenuti, imam 24 godine.

Nikad nisam imao problema sa alkoholom, narkoticima, cigaretama. Ne znam o kakvoj cvrstini je rec u prethodnim postovima, meni se cini da mi je sada sve manje vise ok u zivotu.

Kad je u pitanju ekonomska sigurnost, i napredovanje u karijeri, tu sam makijavelista. Nikada ne odstupam. Imam za sve stav.. Misljenja sam da musko u svakoj vezi mora biti musko, bas kao i u krevetu. (kontrola, dominacija, liderstvo)

Eto, valjda sam normalan ispao. Uprkos tome sto sam forumas.:lol:
 
kolega, ja sam isto odrastao uz majku, ali mi je otac pokatktad dao ono sto majka nije mogla.
danas nisam u srbiji. lepo sam pokupio dve torbe i otisao posle ratista. nikakve srpske studije, nikakve socvijalne nauke, nikakva srbija. 300 000 najsposobnijih uglavnom muskaraca je otislo.
sa 24 sam imao 2000 dolara platu.

danas mnogo vise
 
moj cale je sa 24 otisao u nemacku, pesice. presedeo u zatvorima po austrijama pa nastavio za nemacku i tamo svirao saksofon i klarinet i radio u dajmler benzu.
radne navike i sviranje mi je on preneo, napravio me je takvim da mogu da prezivim gde god me bace.
ziveo sam u tri zemlje, 4 jezika, 2 zene (a bice i treca, zene spadaju u potrosacku korpu), para tu i tamo i iskutvo koje tesko moze da se stekne ako se sedi u srbiji.
nista od majke. sve od oca.
 
moj cale je sa 24 otisao u nemacku, pesice. presedeo u zatvorima po austrijama pa nastavio za nemacku i tamo svirao saksofon i klarinet i radio u dajmler benzu.
radne navike i sviranje mi je on preneo, napravio me je takvim da mogu da prezivim gde god me bace.
ziveo sam u tri zemlje, 4 jezika, 2 zene (a bice i treca, zene spadaju u potrosacku korpu), para tu i tamo i iskutvo koje tesko moze da se stekne ako se sedi u srbiji.
nista od majke. sve od oca.

sta onda uopste mozes i ocekivati od osobe koju takot retiras
 

Back
Top