Sta da koristim za brzi rast kose? Ali molim vas samo onaj ko je probao i deluje!!

postoji ruski sampon, on je oko 2000 din i stvarno mi pomaze...kuoujem ga svakih 2 meseca...

Jeste skup ali Rusima verujem

- - - - - - - - - -

Da sisas redovno krajeve?!?Meni je pomoglo mada ja imam genetski opasnu "grivu" .... ne znam sta da kazem sem sisanja krajeva

tek sa sisanjem krajeva nece mi izrasti...jer sam probala to, redovno da sisam i bila je kratka uvek, kad sam se isfenirala, bila je skoro duplo duza

hvala ti:)
 
smrdljivi alin losion i crveni sampon
svi se kunu da kosa prestane da opada i pocinje da brze raste
ja posle dva dana koristenja mogu samo da ti kazem da smrdi svetski

Ne preteruj ... nisu bas ljubicice ... ali kakav je bio ranije sad je djurdjevak .
Isla sad da kupim ... al si me bacila u nedoumicu pa kupila 2 sampona i losion .
Crveni protiv svraba , peruti i opadanja ( nemam ni prvo ni drugo )
Plavi za jacanje korena dlake i podsticanje rasta zdrave kose
Mozda sam samo trebala plavi ... ali nece da se baci ni crveni ... pa naizmenicno
Sto kaze Shojic ... ''ako ne odmaze ... koristi :mrgreen:)

Inace znam ko je kupio licencu ... i jos uvek je originalan recept
 
Ne preteruj ... nisu bas ljubicice ... ali kakav je bio ranije sad je djurdjevak .
Isla sad da kupim ... al si me bacila u nedoumicu pa kupila 2 sampona i losion .
Crveni protiv svraba , peruti i opadanja ( nemam ni prvo ni drugo )
Plavi za jacanje korena dlake i podsticanje rasta zdrave kose
Mozda sam samo trebala plavi ... ali nece da se baci ni crveni ... pa naizmenicno
Sto kaze Shojic ... ''ako ne odmaze ... koristi :mrgreen:)

Inace znam ko je kupio licencu ... i jos uvek je originalan recept

ma ne preterujem,smrdi pa smrdi
nego ako do sad nisi imala svrab,sad ces da ga dobijes:sad2:
i ja sam ga uzela samo zbog opadanja,a sad me svrbi,hocu da izludim,valjda radi radnju:zcepanje:
 
Imam kovrdzavu kosu i rate ali ide u sirinu, duzina se i ne vidi jer se kovrdzava..ne zelim da se feniram, da je ispravljam trajno, samo zelim da raste sto brze, jer je skroz tesko..

Molim vas samo nesto sto je zdravo, neki zdrav preparat koji ste probali a da vam zaista deluje..

Hvala dobri ljudi:) i sestre moje :)
Fitoval kapsule :) ja ih pijem 2-3 puta godišnje.Ima 60 kapsula u kutiji i traje 2 meseca :) cena je oko 750 din.
 
meni je kosa bila problematicna kad mi se poremetio rad stitne zlezde
dlaka se istanjila, kosa za vreme pranja opadala u bas velikoj kolicini
onda sam otisla kod bioenergeticara i posle dva tretmana porasla mi je podlaka na citavoj glavi
prosto regenerisala se
da kucnem u drvo, sad je sve ok
znaci kad vam kosa nije u redu, to je znak nekog malo veceg poremecaja od - promenicu sampon i sve ce da bude ok
 
Imam kovrdzavu kosu i rate ali ide u sirinu, duzina se i ne vidi jer se kovrdzava..ne zelim da se feniram, da je ispravljam trajno, samo zelim da raste sto brze, jer je skroz tesko..

Molim vas samo nesto sto je zdravo, neki zdrav preparat koji ste probali a da vam zaista deluje..

Hvala dobri ljudi:) i sestre moje :)

Alpecin.
 
Imam kovrdzavu kosu i rate ali ide u sirinu, duzina se i ne vidi jer se kovrdzava..ne zelim da se feniram, da je ispravljam trajno, samo zelim da raste sto brze, jer je skroz tesko..

Molim vas samo nesto sto je zdravo, neki zdrav preparat koji ste probali a da vam zaista deluje..

Hvala dobri ljudi:) i sestre moje :)

trudnocu
tad sve raste ko blesavo
i nema prirodnije :rotf:
 

Back
Top