NBA i And1 mixtapes

air_dude_ns

Obećava
Poruka
82
Ljudi, ako imate bilo kakve NBA ili And1 mixtapes javite se odma sada odma!
Tu spadaju i bilo kakvi NBA klipovi ili streetball klipovi.
Mi posedujemo pozamasnu kolekciju ovakvih stvari npr: prvih pet And1 mixtape-a, i oko 2 giga NBA klipova(ukljucujuci sva takmicenja u kucanjima do sada) kao i mnostvo streetball poteza. Pa ako neko ima nesto interesantno kao npr and1 6 i 7 nek se javi pa cemo se razmeniti.
Ako neko ima na VHS kasete nije problem.
Takodje nas interesuju utakmice NBA play off-a narocito iz sredine `90-tih kao i all star iz tog preioda, a ako slucajno imate finale chikago-utah iz `98 to bi bilo stvarno super.
Javite se!!!
 
Dragi Shoki,
evo mi smo svi dobro kako si ti?
Kod nas sve po starom!
Ne, sad ozbiljno. Odakle si i koje si godiste :wink: , zajebavam se. Kako mi mozemo da pridobijemo taj mixtape? Jel tebi treba kakvih klipova?
Pozdrav
 
drago mi je da jos neko to skuplja .posto sam ja inace devojcica i treniram basket.ja imam svih 6 mix tape _ova i imam the notic i na nekom cd nesto o nba _zakucavanja najgora najbolja,o jordanu nesto,o pipenu,asistencije,poteze,trojke i tako nesto pa ako vam treba i ako imate nesto sto ja nemam _pisite
 
Nadam se da ste culi da turneja 13. oktobra dolazi u BG!!!!
pa eto prilike da ih vidimo i uzivo i nadam se odigramo Basket.
Ja i par likova idemo na kvalifikacioni turnir pa se nadamo da cemo proci.
E ako ocete da vidite moj licni mixtape javite.
 
Neverovatno ali istinito,tema jos uvek postoji....
Nisam bio ovde,pa......3 god.
anyway,ako jos uvek postoje entuzijasti koji skupljaju mixeve,clipove ili pak cele utekmice i dokumentarce,a na temu basketa,javite se,spreman sam na bilo kavu razmenu...
btw imam dobrih 25 GB kosarke,pa ono....
aj pozZZ
 

Back
Top